Reklama

Byla už ovulace?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

inkognit
Zasloužilá kecalka 965 příspěvků 13.08.18 21:50
Byla už ovulace?

Ahojte, chtěla bych se zeptat, zda proběhla ovulace? Dnes jsem 24DC do MS zbývá cca 4 dny až týden…BT měřím každé ráno ve stejný čas v puse (jinde měřit nechci). Beru Gynex na podporu otěhotnění.. Díky za názory :)

Reklama

Reakce:

Karleon
Kelišová 5300 příspěvků 13.08.18 21:55

Podle grafu to nevypadá, ale může být nepřesný, pusa opravdu není spolehlivý způsob měření.

Lilian.white
Ukecaná baba ;) 1972 příspěvků 13.08.18 22:57

Bohužel to vypadá ze neproběhla.

lachtanice86
Kelišová 6008 příspěvků 14.08.18 07:22

Podle grafu ne. Ale v puse je to na nic

inkognit
Zasloužilá kecalka 965 příspěvků 14.08.18 09:15

Včera sem přidala graf, a dnes si všimla, že teploty jsou tam jinak než v jiným grafu kam zapisuju, a omylem jsem nezapsala jednu teplotu, takže dneska opravený správný graf..:) (ale asi to nic nezmění)…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >