Těhotenství v den menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 22:42
Těhotenství v den menstruace

Zdravim, potřebuji radu. Lekar mi řekl, ze mám cystu na vaječníku, před necelým týdnem mi nejspíše praskla, soudím podle bolesti a take, ze už pro me není bolestivý pohlavní styk. Včera jsme se s pritelem rozhodli pokusit se o miminko, ale rano jsem se vzbudila a měla menstruaci. Měla jsem 22dni spozdeni kvůli cyste. Je možné otěhotnět v tomto případě? A po jaké dobe to lze zjistit? Dekuji ????

Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19462 příspěvků 12.08.18 22:46

Spíš ne.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1505 příspěvků 12.08.18 23:13

Ja jsem otehotnela i pres cystu. Nejak nepochopitepne.

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 736 příspěvků 13.08.18 09:07

Docela nechápu otázku. Ptáš se jestli můžeš být teď těhotná, i když došla ms a měla jsi cystu, nebo se ptáš ohledně budoucího snažení, jestli můžeš otěhotnět? Jestli to první, tak těhotná asi nebudeš, za zpoždění mohla cysta. V druhém případě nevidím problém proč by otěhotnět nešlo. Cysta je pryč (nejspíš), uvidíš jaký bude další cyklus.

Ještě mě napadá, že se ptáš, jestli muzeš být těhotná ze sexu, který byl den před ms. S největší pravděpodobnos­tí NE.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 10:31
Upřesnění

@jaaaninda myslim, jestli mohu byt tehotna z toho sexu den před ms. Cetla jsem totiž, ze když je menstruace nepravidelná, tak je to mozne, tak me zajimalo, zda se to někomu stalo. Jinak se omlouvám, za nesrozumitelnou otázku ????

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 736 příspěvků 13.08.18 10:50
@Anonymní píše:
@jaaaninda myslim, jestli mohu byt tehotna z toho sexu den před ms. Cetla jsem totiž, ze když je menstruace nepravidelná, tak je to mozne, tak me zajimalo, zda se to někomu stalo. Jinak se omlouvám, za nesrozumitelnou otázku ????

Záleží na tom kdy byla ovulace a ta je ve většině případů 10-16 dnů před ms. U nepravidelných cyklů (i pravidelných) se to stát „může“, ale jde jen o to,že ženské si myslí podle výpočtů, že by to ten den měly dostat, ale zpozdila se jim ovulace, která se jim kryla s termínem ms. I kdyby v tu chvíli zrovna neotehotněly, tak by tu ms v termínu za ten den nedostaly, ta by jim cca o 14 dnů meškala. Snad je vysvětlení trochu srozumitelné. V tvém případě netuším kdy byla ovulace (jestli kvůli cystě vůbec byla), ale jestli jsi to teď dostala, tak včera ovulace byla těžko. Spíš se zaměř na další cykly, snažte se mít pravidelný sex co 2-3 dny a ono to přijde :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Rebel Limberský: Nařkl slávistického bosse Tvrdíka z ovlivňování zápasu

David Limberský (35) opět potvrdil, že je právem označován za největšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >