Reklama

Snažení listopad 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

CarmenHa
Stálice 74 příspěvků 12.08.18 21:26
Snažení listopad 2018

Ahoj ženy, dámy, holky.
Syn má 1.září 2 roky a od listopadu bychom se chtěli začít snažit o druhé. Docela se bojím, že to hned vyjde, ačkoliv jsem se o první snažili přes 2 roky.
Je tady ještě někdo, kdo plánuje ke konci roku? :hug: ať v tom nejsem sama :pankac: :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

sarinka12322
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 2 inzeráty 12.08.18 21:57

My taky bohužel první pokus skončil potratem ve 21tt :,(

Aotearoa
Závislačka 4277 příspěvků 12.08.18 22:13

Taky se budeme snažit tu dobu o druhé. Syn bude mít v září rok. :)

Sněženka25
Závislačka 3899 příspěvků 36 inzerátů 12.08.18 22:18

Ahoj ahoj :-) Můj syn měl taky v září 2 roky, tak jsme se začali snažit o druhé…no a už je to 2 roky a nic…teda vlastně jo, o tři miminka jsme už přišli :-( Nevím ,proč se chcete teda snažit, když se bojíš, že to vyjde? :-D Tak buď chci nebo ne :-D
A jinak ano, máš pravdu…když chceš co nejdříve, tak to nejde…a když začneš zavčasu, že to nemusí být hned, tak bude :-D Já zpětně lituju, že jsme se nezačali snažit už mnohem dřív…radši děti po roce než jedináčka nebo po 10 letech :(

Pepsicola
Kecalka 436 příspěvků 12.08.18 22:27

Zdravím taky se začneme na podzim snažit o druhé miminko synovi bude rok :lol:

89Luca
Kecalka 211 příspěvků 12.08.18 23:22

@CarmenHa Taky se hlasim…syn v tu dobu bude mit 4,5let. Ted se zabydlujem,a mam pred sebou statnice.Doufam ze nam to klapne co nejdriv…uz ted si myslim,ze jsme cekali az az

CarmenHa
Stálice 74 příspěvků 13.08.18 08:13

@sarinka12322 To mě moc mrzí, tak ať vám to vyjde :srdce:
@Aotearoa to brzo teda :lol:
@Sněženka25 bojím, bojím. Protože syn je od narození děsně zařvaný. Přes den nespával vůbec a v noci byl vzhůru po půl hodinách, byla jsem chodící zombie, tak mám strach, že to teď bude to samé a nevím, jak bych to všechno zvládala. Syna kojím doteď, tak si o pohrávám s myšlenkou, že bych to druhé měla na UM.
@Pepsicola teda taky dost brzo :D
@89Luca juchů, tak aspoň v tom nebudu sama :mavam:

CarmenHa
Stálice 74 příspěvků 13.08.18 08:17

@Sněženka25 zkoušela jsi brát něco na podporu? Mně dost u prvního pomohla kyselina listová a kontryhelový čaj a pokud jsi potratila, tak si myslím, že by ti na gyndě při otěhotnění měli dát něco na udržení. Snad se brzy zadaří :hug:

sarinka12322
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 2 inzeráty 13.08.18 08:32

@CarmenHa snad snažili jsme se rok :,(

89Luca
Kecalka 211 příspěvků 13.08.18 10:58
@CarmenHa píše:
@Sněženka25 zkoušela jsi brát něco na podporu? Mně dost u prvního pomohla kyselina listová a kontryhelový čaj a pokud jsi potratila, tak si myslím, že by ti na gyndě při otěhotnění měli dát něco na udržení. Snad se brzy zadaří :hug:

A jak dlouho pred pocetim je potreba ty vitaminy brat?

Aotearoa
Závislačka 4277 příspěvků 13.08.18 11:15

@CarmenHa Neprijde mi 8) Budou mezi nemá 2 roky a to je dle mě ideál. :)

CarmenHa
Stálice 74 příspěvků 13.08.18 11:18

@89Luca ideálně 3 měsíce

Sněženka25
Závislačka 3899 příspěvků 36 inzerátů 13.08.18 11:52
@CarmenHa píše:
@Sněženka25 zkoušela jsi brát něco na podporu? Mně dost u prvního pomohla kyselina listová a kontryhelový čaj a pokud jsi potratila, tak si myslím, že by ti na gyndě při otěhotnění měli dát něco na udržení. Snad se brzy zadaří :hug:

Ano ano, kontryhel jsem pila, jedla Femibion a pak ještě nějaké vitamíny Fertility nebo tak nějak…ale potrat jsem měla jenom jeden…, pak jedno mimoděložní těhotenství s tím, že mi vzali pravý vejcovod, před nedávnem molární těhotenství (kvůli němu musí být půlroční pauza od snažení, takže snad od října se taky začneme zase snažit)…a ještě do toho mám Leidenskou mutaci, která taky může způsobovat potraty…Doktor to zatím nijak neřeší..kdybych měla 3 potraty, tak ano..ale tím, že pokaždé byla příčina jiná, tak je to prej jen blbá náhoda :-( Tak doufám, že už jsem si tu smůlu vyžrala a příště to vyjde :)

CarmenHa
Stálice 74 příspěvků 13.08.18 12:06

@Sněženka25 určitě jo. Musí!!! :srdce:

sarinka12322
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 2 inzeráty 13.08.18 14:21

Holky tak k novýmu panu doktorovi na gynekologii jsem objednaná bohužel Dr má plno tak jdu n Dr Molnarovi tak doufám je to soukromá klinika ale běžné prohlídky jsou hrazeny je tam i genetika dnes jsem odešla z fn z výsledky a pořád je tam fyziologická flora na 3+ tak já už fakt nevím :zed: k panu doktoru jdu 29.8. ve středu teď jdu ještě ke své Dr tak uvidím , hypotéka běží v září se stěhujeme už se těším

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama