Reklama

Bolest jako před menstruací, ale ta nikde

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 14:59
Bolest jako před ms Ale ms nikde

Ahojky, chtěla sem ze zeptat, jestli někdo to měl stejně jako já.

Už 2 týdny mě bolí břicho jako Ze Má přijít menstruace ale ona nikde. Zvýšena teplota 37. Bolesti sou opravdu intenzivní
Trosku mě bolí bradavky a připadá mo Ze mám bezedny žaludek, pořad něco musím jist. Nebo mě začne bolet cele břicho. Mám i takový bílý -průhledný výtok a před ms většinou mám sucho

Před rokem sem vysadila Ha kterou sem brala pouze půl roku. Protože me tělo ji nesnese neberu ji.
Přidávám fotku mého cyklu.

Včera sem si dělala test a vyšel negativní :/ tak asi těhotenství to nebude

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 15:04

Zde

arinecka
Závislačka 4654 příspěvků 13.08.18 15:04

Měla jsem bolesti jako při ms a byla jsem těhotná :nevim: počkej ještě pár dní, udělej si další test a případně jdi k doktorovi.

Jogo-Bela
Povídálka 27 příspěvků 13.08.18 15:12
@Anonymní píše:
Zde

Omlouvam se, ze to neni k tematu, ale co to mate za aplikaci? Neco podobneho hledam.. dekuji ;)

Tunrida
Hvězda diskuse 47389 příspěvků 13.08.18 16:31

Tak podle toho kalendáře ještě vyloženě nemeškáš. Takže buď každým dnem přijde nebo se každým dnem objeví ta druhá čárka na testu :nevim: Taky občas mívám cykly, kdy mám předmenstruační bolesti dost dlouho.

astoret
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 14.08.18 08:30

@Jogo-Bela taky bych ráda věděla :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 11:32

Mám iPhone a jmenuje se ooops tak nevím zda je to i na android .
Dnes rano sem si dělala další test a nic .vecer sem zase měla horečku , žaludek n vodě a bolelo mě břicho . J fakt už nevím . :( jestli jit na gyndu … :think: snažíme se o miminko a bojím se aby z toho zase nic nebylo . Nepozoruji žádné příznaky, ale když mi není 2 Týdny dobře tak už to není příjemné. Myslíte ze na ultrazvuku uz by něco viděli?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >