Bolest jako před menstruací, ale ta nikde

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 14:59
Bolest jako před ms Ale ms nikde

Ahojky, chtěla sem ze zeptat, jestli někdo to měl stejně jako já.

Už 2 týdny mě bolí břicho jako Ze Má přijít menstruace ale ona nikde. Zvýšena teplota 37. Bolesti sou opravdu intenzivní
Trosku mě bolí bradavky a připadá mo Ze mám bezedny žaludek, pořad něco musím jist. Nebo mě začne bolet cele břicho. Mám i takový bílý -průhledný výtok a před ms většinou mám sucho

Před rokem sem vysadila Ha kterou sem brala pouze půl roku. Protože me tělo ji nesnese neberu ji.
Přidávám fotku mého cyklu.

Včera sem si dělala test a vyšel negativní :/ tak asi těhotenství to nebude

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 15:04

Zde

arinecka
Kelišová 5257 příspěvků 13.08.18 15:04

Měla jsem bolesti jako při ms a byla jsem těhotná :nevim: počkej ještě pár dní, udělej si další test a případně jdi k doktorovi.

Jogo-Bela
Povídálka 28 příspěvků 13.08.18 15:12
@Anonymní píše:
Zde

Omlouvam se, ze to neni k tematu, ale co to mate za aplikaci? Neco podobneho hledam.. dekuji ;)

Tunrida
Hvězda diskuse 48064 příspěvků 13.08.18 16:31

Tak podle toho kalendáře ještě vyloženě nemeškáš. Takže buď každým dnem přijde nebo se každým dnem objeví ta druhá čárka na testu :nevim: Taky občas mívám cykly, kdy mám předmenstruační bolesti dost dlouho.

astoret
Ukecaná baba ;) 1061 příspěvků 14.08.18 08:30

@Jogo-Bela taky bych ráda věděla :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 11:32

Mám iPhone a jmenuje se ooops tak nevím zda je to i na android .
Dnes rano sem si dělala další test a nic .vecer sem zase měla horečku , žaludek n vodě a bolelo mě břicho . J fakt už nevím . :( jestli jit na gyndu … :think: snažíme se o miminko a bojím se aby z toho zase nic nebylo . Nepozoruji žádné příznaky, ale když mi není 2 Týdny dobře tak už to není příjemné. Myslíte ze na ultrazvuku uz by něco viděli?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >