Podpora těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 14:45
Podpora těhotenství

Ahoj holky. Vcera jsme se s přítelem pokusili o mimco. Samozřejmě jeste nevím zda se to uchytí neuchyti. Vyjde nevyjde.. :) proto se chci zeptat, jestli víte o něčem čím bych mohla zkusit podpořit těhotenství. Nebo zkratka aby se to chytlo :D nejake babské rady, bylinky. Apod. Díky moc moc :andel:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
P4ja
Kelišová 6596 příspěvků 13.08.18 14:54
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Vcera jsme se s přítelem pokusili o mimco. Samozřejmě jeste nevím zda se to uchytí neuchyti. Vyjde nevyjde.. :) proto se chci zeptat, jestli víte o něčem čím bych mohla zkusit podpořit těhotenství. Nebo zkratka aby se to chytlo :D nejake babské rady, bylinky. Apod. Díky moc moc :andel:

Nic moc není..jen listovka pro zdraví dítěte ( menší riziko vývojových vad); bylinky na otěhotnění. Ale na udržení po oplodnění snad jen tvoje pohoda a jinak tvůj celkově dobrý zdravotní stav, žádný stres. Miminko se většinou neudrží kvůli nějaké vadě, nebo působením vlivu zvenčí (léky, teploty, tvoje nemoc atd.) A do 12tt je u tebe na návštěvě a teprve potom se uvidí, jestli se udrží.

rozand
Závislačka 3414 příspěvků 13.08.18 14:55

Nemyslet na to furt a nedelat kvuli tomu psi kusy.

karolinka_90
Stálice 64 příspěvků 13.08.18 14:59

Nechci být zlá, ale pokud jste se pokusili jen včera a ne třeba každý druhý den během ovulace, tak ani nemusíš na 99% otěhotnět… :lol: Pokud se chcete opravdu začít snažit pořádně, tak určitě není potřeba první měsíce nic hrotit. Až kdyby to třeba chvíli nešlo, tak zkusit nějaký vitamíny, čaje atd. V diskuzích je toho tu spousta.

sarinka12322
Nováček 13.08.18 15:06

Promiň ale jestli jste se pokusili jednou a nebyla ovu tak pochybuji my se pokoušeli rok a půl a můžeme se pokoušet znovu :zed:

lachtanice86
Kelišová 6628 příspěvků 13.08.18 15:22

A byla ovulace? Jestli ne tak byla snaha marná

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 15:32

Holky ovulaci si nesleduji. Takze poradne nevím jak ji mám. :lol: nebyl to ani vylozene umyslny připravovaný pokus o mimco. Jen jsme se proste poprve vyspali bez ochrany a kdyby se to povedlo budeme moc radi :) každopádně MS mám pravidelnou. A vcera to byl presne 14den od prvního dne poslední MS. A jeste jsme měli styk v páté takze to byl 12den. Tak nevím. Uvidime. Cetla jsem ze se ma hodně pit na podporu. Je to blbost? :) :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 15:36

Každopádně mám dneska pomerne dost zvysene množství hlenu. Tak by to mohlo znamenat ovu. A cetla jsem ze nejplodnější dny jsou 3dny před a 3dny po ovulaci :)

P4ja
Kelišová 6596 příspěvků 13.08.18 15:39
@Anonymní píše:
Každopádně mám dneska pomerne dost zvysene množství hlenu. Tak by to mohlo znamenat ovu. A cetla jsem ze nejplodnější dny jsou 3dny před a 3dny po ovulaci :)

Jo to si toho člověk načte…pak ještě načteš příznaky a za 14 dní tady máme diskuzi..mám to, to a to..jsem těhotná ?

lachtanice86
Kelišová 6628 příspěvků 13.08.18 15:41
@Anonymní píše:
Každopádně mám dneska pomerne dost zvysene množství hlenu. Tak by to mohlo znamenat ovu. A cetla jsem ze nejplodnější dny jsou 3dny před a 3dny po ovulaci :)

3 dny po ovulaci určitě nejplodnejsi nebudou. Max jeden

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 15:46
@P4ja píše:
Jo to si toho člověk načte…pak ještě načteš příznaky a za 14 dní tady máme diskuzi..mám to, to a to..jsem těhotná ?

Já jen píšu co jsem četla. Nikdy jsem tehotna nebyla, nikdy jsem nesledovala sve plodne dny apod. Samozřejmě je jasné ze asi každá z nás to ma jinak. Ale nemusis se do me navázet ze tu za 14dni budu psát svoje příznaky. Když budu cítit nejake priznaky udělám si test nebo si pockam na další MS. Ale tady jsem se chtěla pouze zeptat zda ma někdo zkusenost s něčím co by pripadne mohlo podporit oplodnění. Nic bych tím nezkazila. Ale nejsem naivka která si mysli ze po prvním nechráněném styku kazdej otěhotní. Je mi jasné jak to je. Ale treba nejake metody existuji a mozna i fungují :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 15:48
@lachtanice86 píše:
3 dny po ovulaci určitě nejplodnejsi nebudou. Max jeden

a 3dny před? Respektive den pred? :D by mohlo?

P4ja
Kelišová 6596 příspěvků 13.08.18 15:48
@Anonymní píše:
Já jen píšu co jsem četla. Nikdy jsem tehotna nebyla, nikdy jsem nesledovala sve plodne dny apod. Samozřejmě je jasné ze asi každá z nás to ma jinak. Ale nemusis se do me navázet ze tu za 14dni budu psát svoje příznaky. Když budu cítit nejake priznaky udělám si test nebo si pockam na další MS. Ale tady jsem se chtěla pouze zeptat zda ma někdo zkusenost s něčím co by pripadne mohlo podporit oplodnění. Nic bych tím nezkazila. Ale nejsem naivka která si mysli ze po prvním nechráněném styku kazdej otěhotní. Je mi jasné jak to je. Ale treba nejake metody existuji a mozna i fungují :mavam:

Já se do tebe nenavážím jen to zbytečně hrotíš. Na to, co funguje, už jsem ti odpověděla. A taky toho je spousta na netu i tady v diskuzích..dáse dohedat.

lachtanice86
Kelišová 6628 příspěvků 13.08.18 15:53
@Anonymní píše:

Hele i když se zdravý pár trefí do ovulace je šance těhotenství do 20%. Neřeš to a nehrot to. Zvlášť po jednom pokusu.

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 13.08.18 15:53
@Anonymní píše:

Jo, 3 dny pred jo, to je dobrej udaj. Jde o to, ze 3 dny po ovulaci uz tam to vajicko de fakto neni.

Příspěvek upraven 13.08.18 v 15:55

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >