Bylinkove caje - medunka?

3
20.2.16 21:45

bylinkove caje - medunka?

Zdravim, myslite si, ze je chyba, ze jsme malemu 5 ti mesicnimu synkovi davali casto medunkovy cajik? resp. skoro kazdz vecer pred spanim? jen locek… ne vic/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Flenka
20.2.16 22:27
@Cmelacek1 píše:
Zdravim, myslite si, ze je chyba, ze jsme malemu 5 ti mesicnimu synkovi davali casto medunkovy cajik? resp. skoro kazdz vecer pred spanim? jen locek… ne vic/

Lok je v pořádku, ale žádná bylina by se neměla užívat (v jakémkoliv množství) déle než 3 mesíce, většina 1 měsíc. Jak dlouho ho malý pije?

• Nahlásit
  • Citovat
141
20.2.16 22:29

Já myslím že nevadí my máme půlroční holčičku a dáváme Čaj pro celkovou pohodu a tam meduňka je a viděla jsem i nějaký Na dobrou noc nebo tak něco s meduňkou od čtvrtého měsíce ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3257
20.2.16 22:30

Meduňka samostatně se doporučuje od 10 nebo 12 let. Na netu jsem našla hodně rad, že se to může v rozumné koncentraci a množstí už od mala.

Ale pokud měl jen lok, tak myslím, že mu to neublíží. Od kdy jste mu to dávali?

Doporučuji čaj od Lerosu Klidné sny… je od 6. měsíců - meduňky je tam 45%

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
20.2.16 23:37

Meduňka ve směsích kokem půl roku už bývá, tak lok čistý by asi zvládnul? a synovi je 5 m, nebo už víc a dávali jste mu to v tom 5m? a jak dlouho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5011
21.2.16 00:05

Meduňka v dětských čajích bývá, navíc nevím o tom, že by tahle bylinka něčím vysloveně škodila. Na dětských čajích se nikde neuvádí, že by je dítě nemělo pít dlouhodobě… Mě ji doporučil doktor, když malá jako mimino neustále řvala - pro mě čaj, aby to prošlo do mlíka, pro malou hrnek večer do koupele na zklidnění.

Máte svoji meduňku ze zahrady, nebo koupenou? Ta koupená je často jen takové voňavé seno, čerstvá ze zahrady nebo doma sušená bývá silnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
27.2.16 10:52

Ahojky devcata, moc se omlouvam, ze odepisuji az ted, ale vubec nestiham. :? Jsem tatinkem, ktery ma skoro 2× prace a snazim se doma me drahe polovicce pomahat s malym co jen to jde. Do toho oba sportujeme, tak se stridame v hlidani a pak uz nejak nezbyva casik sednout si vecer k PC a odepsat a to i pres to, ze malej je opravdu zlaty dite. Jinak vsem moc dekuji za prispevky a nazory, postupne jsem si vse cetl a sbiral poznatky. U nas behem tohoto tydne ryma temer po castem odsavani zmizela, medunku jsme radeji prestali davat uplne a malej spinka i bez ni v pohudce. ted se nam teda zase pro zmenu zacinaji klubat zoubky, ale zatim nic vazneho.. a co vas noveho zajimaveho, hezkeho? :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama