Reklama

Bylinky a čaje z nich

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mandlička
Závislačka 2651 příspěvků 08.01.10 20:46
Bylinky a čaje z nich

Holky vím ,že když jsem pročítala různé diskuze tak jste tam psaly o různých bylinných čajích jak pro muže tak pro ženy. Nechce se mi to složitě vyhledávat můžete mi to napsat znova . Děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 08.01.10 20:58

Tak co třeba Kontryhel? :wink:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 08.01.10 21:06

kontryhel a řebříček (pro ženy)

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 08.01.10 21:41

Hannasaki - zelený čaj pro muže je tam hodně vitamínu E
Pak jedině mě napadají speciálně pracoviště, které míchají čaje dle problému.

Lucie_K
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 09.01.10 00:36

a na co by si ten čaj chtěla??

Mandlička
Závislačka 2651 příspěvků 09.01.10 12:17

manžovy na rychlost spermii a zlepšení kvality pro sebe na vzepšení cyklu asi mě totiž za 7 měcíců nic nezjistili žádné vyšetření nedělali.

Lucie_K
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 09.01.10 13:39

uuufff… Tak na tohle jsem krátká, ale jak tu někdo psal - existují speciální prodejny, kde ti čaj namíchají podle toho, na co potřebuješ… Každopádně bych možná zašla za nějakou bylinkářkou, která se tím živí - já k ní chodím také a míchá mi čaje „na míru“ … Možná bych se poohlédla, jestli k tomu nebudou dobrá i nějaká homeopatika… :)

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 09.01.10 19:47

nepalko, tady máš čaj podle mojžíšové:

žebříček 20g, šípek 20 g, mateřídouška 10g, dobromysl 15g, květ kopřivy 7 g, truskavec 15 g, heřmánek 5g, čekanka 10g, jitrocel 7g, kopřiva-hluchavka(lis­t) 10g.

1 polévková lžíce směsi se přelije 1/4 l vařící vody, nechá se asi 15 minut vyluhovat a scedí se. Pije se 2 x denně 1/2 hodiny před jídlem. Užívá se 2 měsíce, pak vysadit.

Hotový čaj je možné koupit v lékárně v Týnské ulici v Praze 1 - hned před jejím vyústěním do Dlouhé ul.(550 g za 286,– Kč)- je to starý odkaz, nevím, jestli to ještě platí :wink:

luculkak
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 10.03.14 09:15

Ahoj holky, asi mesic piju bylinkovy caj na podporu otehotneni. Nechavam si ho namichat vzdy cerstvy v bylinkarstvi. A ted muj dotaz-strasne se mi zhorsila plet.Akne,sucha kuze, zarudnuti pleti…muze to byt z tech bylinek? Jinak jsem nezmenila vubec nic. Pouzivam stejnou kosmetiku, beru porad stejne leky…nemate nektera zkusenost? Diky za kazde info :kytka:

bobda
Kecalka 451 příspěvků 10.03.14 09:30

@luculkak ahoj, zajdi si do toho bylinkarstvi a zeptej se…

Kaspinka
Extra třída :D 11853 příspěvků 10.03.14 09:50

A co je to za bylinky?

michalka30
Kecalka 441 příspěvků 10.03.14 10:13
@luculkak píše:
Ahoj holky, asi mesic piju bylinkovy caj na podporu otehotneni. Nechavam si ho namichat vzdy cerstvy v bylinkarstvi. A ted muj dotaz-strasne se mi zhorsila plet.Akne,sucha kuze, zarudnuti pleti…muze to byt z tech bylinek? Jinak jsem nezmenila vubec nic. Pouzivam stejnou kosmetiku, beru porad stejne leky…nemate nektera zkusenost? Diky za kazde info :kytka:

Ano, je to reverzní reakce organismu na některou ( některé) bylinky. Neznamená to nic špatného, jen máš zrejmě nějaký problém v organismu. Bylinky jedou na příčinu a pracují až do tělních buněk…Mohu Ti v tomto poradit, něco málo o tom vím.:-)…Pro podporu otěhotnění je především vhodný vit. E. Říkám mu vitamín plodnosti.:-)

luculkak
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 10.03.14 14:59

@Kaspinka Je to smes bylinek-kontryhel, mesicek, routa, hluchavka, materidouska, mochna, rebricek, medunka, hermanek a andelika.

luculkak
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 10.03.14 15:07

@michalka30 Ahoj.Reverzni reakce znamena neco jako"odlecovaci reakce"?Jakoze je to vlastne dobre, ze jsem tak zflekatela? Ze mam neco spatne v tele, bylinky to leci a to spatne odchazi pryc pres tu mou plet? Chapu to dobre? :oops: Nejsem v tom znalec, bohuzel.
A zlepsi se ta plet nekdy? Nebo az vysadim ty bylinky? Kazdopadne, kdyz je to pro dobro veci, tak uz mi to nevadi :lol:
Vit. E bereme s manzilkem uz hoooodne dlouho :pankac:

Kaspinka
Extra třída :D 11853 příspěvků 10.03.14 15:26

Reverzní reakce je přechodné zhoršení, to znamená že se to po čase zase zlepší;-) ale asi se ti vyplavují nějaké škodliviny, které se ti projevují zhoršením pleti.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Mě a smazat? Směje se Rytmusovi Dara Rolins! A co mu dál vzkázala?

Zpěvačka Dara Rolins (45) se nestačí divit. S člověkem klidně můžete strávit... číst dále >

Ronaldo v ještě větším maléru? Ozvala se prý další žena, kterou měl znásilnit!

Fotbalista Cristiano Ronaldo, nejnovější oběť kampaně Me Too, jehož čeká soud... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >