Reklama

2 ivf připrava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

amilie
Kecalka 143 příspěvků 01.01.10 10:38
2 ivf připrava

:palec: ** .{color: fuchsia}Ahoj zdravím všechní a všem přejí štast¨ný nový rok 2010.Dlouho jsem tady na diskusí nebyla byla jsem dlouho v nemocnici po prvním IVF jsem dostala dost težky OHHS wsyndrom ležela jsem 3 týdný na kapakach bylo to opravdu strašne ted už je mi dobře jen se pomalu dostavam do formy ale chtěla jsem se zeptat zda některa nevíte jestlý se stejne přiznaky mužou objevit i při druhem IVF pravě se z manželem rozhodujeme zda podstoupit druhý pokus nebo ne vajička nemam žadne zmražene a tak se chci zeptat nevím muže se zase vratít stejný prubeh OHSS při druhem pokusu moc bych si přala podstoupit druhy pokus ale zaroven mam strach abych zase neskončila v nemocnici tak že pokud tu je nekdo kdo mi muže pomoct nebo poradit budu rada děkují všm amilie :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 01.01.10 10:48

amilie - můžeš mít opět OHSS, pokud by ti dali stejnou stimulaci.Buď se ti musí dát úplně min. dávky hormonů nebo nativní cyklus. Měla jsi krátký nebo dlouhý protokol? už si nepamatuju.
Mrzí, mě že jsi nakonec skončila v té nemocnici a bez úspěchu :cry: . Být tebou zvážím změnu CARu, protože ten jejich postup se mi úplně nezdá…
Určitě potřebuje tělo čas si odpočinout, normálně je min. odstup 3 měsíce mezi stimulacemi, u tebe asi ještě víc.

amilie
Kecalka 143 příspěvků 02.01.10 15:12
2 ivf připrava

Ja vubec nevím jestlý jsem měla dlouhý nebo kratký 14dní jsem si stříkala synarel a pak 8 dní jsem si aplikovala purogen pen ráno 150ml a večer 250ml tak že nevím zda byl dlouhý nebo kratký problem je že v blizkostí meho bydliště žadný jiný dopstupný car není nejbližší je v ostravě polance fertimed ale je taky pravda že kdyby mi stou vodou hned něco udělalí tak jsem nemusela dopadnout tak jak jsem dopadla měla jsem na vlasku doktor v nemocnici se divil že ještě žíju moje krev byla jako puding v žilach vubec netekla tak byla husta vodu jsem měla všude spat jsem musela i v sedě jinak to nešlo byla jsem cela zalita vodou uplně cela za tuá dobu co jsem byla v nemocnici mi s těla odešlo 20litrů vody skoro jsem skončila na metabolicke jipce rozhodilo mi to celý metabolismus nejdříve jsem řekla že miminko oželim ale nejde to tak strašně bych ho chtěla ale manžel ma strach že zase dostanu ohss a už to nechce podstoupit a ja se stím nemužu pořad smiřit moc to boli že to nevíšlo brečím kudy chodím jak vidim kočarek nebo miminko tak moc bych si přala že nevím co dělat manžel sazi na přirodu že by to šlo přirodně ale ja nevím on tech spermii ma malo a jsou pomale a ja mam policysticke vaječniky kdyby byla alespon nějake léky nebo vítamíny ktere by bylí na upravu těch spermii aby jich bylo vice že by se to posililo ja nevím ma se ted objednat na kontrolu do fertimedu tak uvidim co mi tam řeknou ale jinak dekují za odpoved amilie

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 02.01.10 15:51

amilie - já jezdila z OV do Reprofitu v Brně, s pobočkou v Olomouci, a kdybych potřebovala, budu jezdit zase. Znám holky, které ve Fertimedu prošly něčím podobným, co ty a v Reprofitu se např. z nativu zadařilo. Na kontrolu jasně, zajdi do Fertimedu a uvidíš, jak se k tomu postaví, jestli uznají nějaký díl viny a jaký navrhnou další postup.

Za sebe ti doporučuju se zároveň objednat jinde (nemusí to být rovnou Reprofit, ale moc jiných možností není, když gyncentrum opravdu nee…)právě k MUDr. Machačovi do Olomuce-Reprofití pobočky, na konzultaci a porovnat postupy, co ti budou v obou CARech nabízet a jakým způsobem :wink:.

Jo a na LPS s drilingem vaječníků už jsi byla?

ps měla jsi dlouhý protokol :wink:

amilie
Kecalka 143 příspěvků 02.01.10 16:43

:oops:Děkují za odpověd,mužu se zeptat co to je ten,nativ to je tež nejaky stimulační postup o tim jsem jěště neslíšela ani ve fertimedu mi o tom neřekli tam tě hned postavi před hotovou věc u inseminace to bylo stejne tak dlouho mi tvrdili že vajíčka nedozravají pořad mě domu posilaly že nakonec jak jsem přijela po 2 dnech opět na ultrazvuk tak mi řekli že je pozdě už že už došlo k ovulaci že to se neda odhadnout ale že i přesto mi inseminaci udělají a nevíšlo měla jsem jeden pokus vic mi neudělají že pří na lečbu nereagují a manžel ma špatní spermiogram tak že prý hned udělame ivf no a tak to dopadlo a to jsem na toho doktora upozornovala že mě břicho boly a nahukuje se udělal mi ultrazvuk a řekl voda tam je ale je v normě udělame transfer a na druhý den mě vezly do nemocnice do bohumina na gyndu no a ted nevím zvažují asi si necham poradit a změní car poptam se po jinich centrech třeba na to brno a mužu se zeptat co je to LPS s drilingem o tom jsem taky neslišela mě pouze řekli že mam pco a proto mam nepravidelní cyklus a někdy taky žadný rada si necham poradít a když jsem měla ted dlouhý protokol jak by stimulovali ted asi děkují za odpoved amilie :oops:

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 02.01.10 16:48

amilie - mě právě osátí tekutiny z břicha zachránilo před kapačkami,škoda, že to vážně neudělali, fertimed byl dobrý, ale podle mě se horší…
ohledně nativu koukni tady přímo na str.
reprofit - stimulace

jo a na kontroly a konzultace se jezdí do OL- k MUDr. Machačovi a do Brna jen na zákroky - transfery, punkce atd.

drilling ovarií znamená, že se ti společně s laproskopií jakoby vypálí ty malé cystičky kolem vaječníku (ty se tvoří, když máš PCO a pak pořádně vejce nedozrávají)- koukni na netu, najdeš info i tady na emi, pak by se měla dostavit ovulka

jo a LPS pokud ji ještě nemáš za sebou taky doporučuji, podívají se, jak jsou na tom vejcovody, jestli tam není zánět a jestli nemáš endometriózu, a pokud i hysteroskopie (to se kontroluje děloha, jestli tam není nějaký polyp či jiná překážka)

amilie
Kecalka 143 příspěvků 02.01.10 17:06

:oops: Pravě jsem navštivila stranký reprofitu a docela mě to zaujalo chtěla jsem se zeptat a vzali by mě tam i bez doporučení jen tak kdybych tam třeba v pondělí zavolal a poptala se vezmou mě nebo musím mit neějake doporučení jinak o to obřezaní jsem slišela ted si vzpominam jenom že mi ve fertimedu řekli že mi to neudělají že prý je to zbytečne že i kdyby mi to udělali tak stejnak přirodně neotěhotním protože manžel ma špatný spermiogram tak že to zavrhli jinak hsk a hlsk jsem měla provedene to je vše v pořadku moc děkují za radu budu volat do brna a uvidime třeba se to povede ja jsem měla po stimulaci 34 vajíček když jsem chtěla nějak zamrazit tak mi řekli že to je zbytečne že to nema cenu že jsou nekvalitni pak a nemusi se chytnout chtěli at je daruji že mi slevní jěště jednou děkují amilie :oops:

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 02.01.10 17:08

amilie - tak to je hnus s tím nemražením a darováním! :cert: já měla 30 vajec a 27 bylo celkem dobrých!

jinak uvidíš, sepiš si otázky pro dr. až k němu půjdeš na konzultaci
kontakt ti pošlu v SZ

yweta
Závislačka 4157 příspěvků 02.01.10 17:15

amelie- to s tím darováním je teda hnus…teda od té kliniky, tobě řeknou,že jsou nekvalitní a že se nedají zamrazit, ale jiným párům by je klidně nabídli k oplodnění a ještě na tom vydělali hromadu peněz…
Zkus opravdu popátrat po jiném CARu…
Držím palečky aby bylo všechno v pořádku a brzo se zadařilo…je jedno jakou cestou :hug:

amilie
Kecalka 143 příspěvků 02.01.10 18:37

Ja jsem měla 34 vajiček a z toho mě 2 zavedlý a 16 jích bylo dobrý zdravých a v pořadků že by zamrazit šli když je chtělí darovat davali mi slevu 10000kč jinak děkují za kontakt přejí pěkný večer a dobrou noc amilie :roll:

amilie
Kecalka 143 příspěvků 02.01.10 18:47

Děkují za kontakt hned tam potom zavolám ale problém je v tom že ja žadné papíry nemám stimulační protokol mi vzalí v den punkce protokol o ivf žádný nemám ani jsem neměla jediný papír který mám je akorat propouštěcí zpráva z nemocnice s pruběhem a lečbou ohss to jsou všechný papíry ktere mám moc toho není ale určitě se objednám děkují :andel:

svadlenka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.10 11:04
Ahojky

ahoj amalie.Ja taky chodila do ostr.Gyn :cry: .a nebyla jsem spokojena ted chodím do Frydku a tam je to o něčem jiném.Oni ti asi museli dát nějak moc hormonu,ja pořád chodila na kontroly.Jakto že to na kontrole nepoznali?Vždyt museli vidět tu ozvu vaječníku.
Nevím ja už si toho taky dost prošla,ale přece to musel ten doktor vidět.Někde to tak berou jak by prodáveli housky.Tak at se vám to brzy povede.ahojky

svadlenka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.10 11:08

Ahojky tys nedostala žaden stimulační protokol.oni na to serou ja když chodila do Gyn.tak mi taky nic nedavali.a ted v tom frydku jsem dostala při každe kontrola novy papír a dopisovali davky atd.
Ještě dotaz chdíš do gyncentra?

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 03.01.10 11:10

švadlenko, špatněs amilii pochopila, chodí do fertimedu :wink:

svadlenka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.10 11:15

nezlob se že pořád píšu neda mi to rychle bych tam odsud vypadla,jakto že ti to nezamrazili zase te zbytečně budou pret hormonama.to je fakt v prd.....
ja bych už tam nejela mně taky tak v tom gyn.balamutili­.ahojky svadlenka

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >