Byla jsem nevěrná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ludánek02
Stálice 95 příspěvků 30.01.18 09:46
Bylla jsem nevěrná

Zdravím,

musím se vypovídat. Mám 5letý vztah a až na pár chvilek nám to s přítelem klape. Vzali jsme si hypo a na konci roku se budeme stěhovat. Bohužel i přesto, že nám to klape, tak přítel v sexu mě dost odbývá, ale to rozebírat nechci. Poznala jsem muže, který mi něčím voněl. Nicméně, na druhé schůzce jsem se s ním vyspala a bylo to víc než hrozné. Horší sex jsem snad nikdy neměla! Všechno špatně, ale nechci zacházet příliš do detailů. Doma mi chybělo to, že bych se někomu líbila, byla sexy a přitažlivá a tento muž mi pocit dal. I přesto, jak je vlastně hrozný (nejen v sexu), tak on se mi už neozval. Což trochu pochramotilo mé ego, že jsem to chtěla být já, ta která mu řekne nikdy víc! Ale na tom nesejde. Jde o to, že se nenávidím. Nenávidím se, že jsem mohla tak stupidně pošpinit náš vztah. Partnera miluju a mám výčitky, což je můj trest, který přijímám. Spíš se chci zeptat, zda jste to některá taky zažila a zda se dá vůbec v životě s tím vyrovnat, abych na to přestala myslet a takřka hodila za hlavu a dělala, že se nikdy nic takového nestalo. Potom nehodlám se přiznat, protože by mě pochopitelně kopl do… a hlavně bych ublížila jemu. Prosím nepiště mi, že jsem to neměla dělat nebo jaká jsem kur.., měla jsem své důvody, které mě k tomu dohnaly a lituju toho a už tak dost trpím. :oops: :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »

Reklama

Reakce:

tyniste
Kecalka 325 příspěvků 30.01.18 09:51
@Ludánek02 píše:
Zdravím,musím se vypovídat. Mám 5letý vztah a až na pár chvilek nám to s přítelem klape. Vzali jsme si hypo a na konci roku se budeme stěhovat. Bohužel i přesto, že nám to klape, tak přítel v sexu mě dost odbývá, ale to rozebírat nechci. Poznala jsem muže, který mi něčím voněl. Nicméně, na druhé schůzce jsem se s ním vyspala a bylo to víc než hrozné. Horší sex jsem snad nikdy neměla! Všechno špatně, ale nechci zacházet příliš do detailů. Doma mi chybělo to, že bych se někomu líbila, byla sexy a přitažlivá a tento muž mi pocit dal. I přesto, jak je vlastně hrozný (nejen v sexu), tak on se mi už neozval. Což trochu pochramotilo mé ego, že jsem to chtěla být já, ta která mu řekne nikdy víc! Ale na tom nesejde. Jde o to, že se nenávidím. Nenávidím se, že jsem mohla tak stupidně pošpinit náš vztah. Partnera miluju a mám výčitky, což je můj trest, který přijímám. Spíš se chci zeptat, zda jste to některá taky zažila a zda se dá vůbec v životě s tím vyrovnat, abych na to přestala myslet a takřka hodila za hlavu a dělala, že se nikdy nic takového nestalo. Potom nehodlám se přiznat, protože by mě pochopitelně kopl do… a hlavně bych ublížila jemu. Prosím nepiště mi, že jsem to neměla dělat nebo jaká jsem kur.., měla jsem své důvody, které mě k tomu dohnaly a lituju toho a už tak dost trpím. :oops: :,(

Tady máš jádro pudla, bude tě to štvát věčně. Promluv si s ním o tom a vyřešte to. Pokud i přesto mu bude tvoje spokojenost ukradená máš tři možnosti.

1. bejt frustrovaná a nechtěná
2. mít milence (samozřejmě lepšího než jsi měla teďka)
3. kopnout ho do zadku a zkusit štěstí jinde

anonymni_prezdivka
Kecalka 345 příspěvků 30.01.18 09:58

@Ludánek02

Za hlavu to nehodíš nikdy, ale hlavně to svému partnerovi neříkej. Tobě se sice uleví, ale jemu ublížíš a ničemu a nikomu to nepomůže. Pokud jsi rozhodnutá to už nikdy nezopakovat, nech si to pro sebe a snaž se, ať to svému příteli vynahradíš.

Hofida
Kecalka 250 příspěvků 30.01.18 10:00

Řešila bych spíš aktuální vztah, protože spokojená ženská nevěrná nebývá. To jen chlapi zahybaji ze sportu. Pokud nebudeš problémy ve vztahu řešit s partnerem, vrátíš se do této situace za pár let zase, i když třeba budeš mít pocit, že je tato nevěra dávno za tebou.

Hroznej puberťák
Závislačka 3416 příspěvků 30.01.18 10:02

To je pěkná blbost, že jen chlapi zahýbají ze sportu :D

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 30.01.18 10:02

A ty důvody, že bys mohla být v budoucnu zase nevěrná pominuly?

zoidberg
Extra třída :D 11310 příspěvků 30.01.18 10:09

Výčitky máš teď, protože to bylo poprvé. Podruhé to bude už lepší a napodesáté už budeš ve svém zahýbání hledat jen pozitiva. Hlavně nesmíš zabřeznout a partnerovi podstrčit kukačku. A taky se vyvaruj broučkům v kožíšku :palec:

Ludánek02
Stálice 95 příspěvků 30.01.18 10:09

Anonymni_prezdivka: Děkuji. To mám v plánu.

Hofida: Věřte mi, že mi máme báječnej vztah. Až na téma sex, erotika. Přítel „není“ na sex. Má to rád v posteli a misionáře. Předehra je pro něj nuda. Hrátky a oživení něco, co oddaluje ejakulaci a to nechápe. Ikdyž občas SVOLIL a udělali jsme si pěknej večer. Řekl, že se mu to líbilo, ale není to něco, co by vyhledával. Jinak o to přesně mi šlo, že SVOLIL. On není ten iniciátor a já potom skončila v náruči někoho jiného. Což mě neomlouvá. Přítel má jinak veškeré kvality dokonalého chlapa a muže pro život. Nevím jak tento problém s ním řešit, kdyby i v tomto směru to klapalo, asi by byl dokonalej.

Paola21: Důvody nepominou, ten problém u nás přetrvává již dlouho. Ale přítel na to neslyší. Nicméně, to jak mi je,…to se raději s prominutím umasturbuji k smrti než to s kýmkoli zopakovat. :oops: :oops: :oops:

s.y.p.t.a
Kecalka 493 příspěvků 30.01.18 10:11

Tak jak už ti psali ostatní - snaž se s partnerem komunikovat, aby věděl co tě trápí, co ti chybí. Jestli spolu máte mít do budoucna dobrý, plnohodnotný vztah, bude to nezbytné. Tvé výčitky ber jako trest, pokus se s tím nějak vyrovnat. Partnerovi nic neříkej, tobě by se třeba ulevilo, ale jemu bys ublížila a možná i zlikvidovala váš vztah. Přeji vyjasnění všech neshod.

Hroznej puberťák
Závislačka 3416 příspěvků 30.01.18 10:14
@Ludánek02 píše: … Důvody nepominou, ten problém u nás přetrvává již dlouho. Ale přítel na to neslyší. Nicméně, to jak mi je,…to se raději s prominutím umasturbuji k smrti než to s kýmkoli zopakovat. :oops: :oops: :oops:

Neboj, to za pár let přejde :mavam: :pankac:

Ludánek02
Stálice 95 příspěvků 30.01.18 10:15

S. y.p. t.a: Popravdě už jsme se několikrát dohádali kvůli tomu, že já chci zase rozebírat téma sex, erotika. Že už ho to unavuje. On mě přece taky k ničemu nenutí. A pak mi řekne, že jsem věděla „do čeho jdu“ (že on na to není). A když jsem dříve nevěrou jen vyhrožovala, tak mi řekl, že jestli to udělám ať si sbalím a táhnu. Nechce se v tomto změnit nebo přizpůsobit, ani do sexuální poradny jít nechce. :nevim:

TamaraAlmara 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 10:15

Urcite nejsi sama kdo byl nekdy neverny. To ze byl hrozny vem jako pozitivum, kdyby nebyl mozna jsi u nej do dnes a jeste vic se to zamotava. Chlapovi nic nerikej, zatloukat, zatloukat. Nevera je beztak jen dira v sebevedomi. Tam se zamysli jak tu diru vyplnit. Proc potrebujes obdiv ostatnich a proc te tvuj chlap neobdivuje. Ma duvod? Delas neco pro sebe, jsi zajimavejsi nez jak te znal drive? Posouvas se sama ku predu? I chlap obcas potrebuje probrat z letargie. Kdyz na sobe zapracujes obdiv se najde sam. Klidne si nekde zaflirtuj, zvedni si sebevedomi. Pozdeji se tehle historce ve stari jeste zasmejes, dnes uz to neres. Kazda chyba nas posouva dal a ukazuje nam, zac mame byt vdecni.

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1561 příspěvků 30.01.18 10:16
@zoidberg píše:
Výčitky máš teď, protože to bylo poprvé. Podruhé to bude už lepší a napodesáté už budeš ve svém zahýbání hledat jen pozitiva. Hlavně nesmíš zabřeznout a partnerovi podstrčit kukačku. A taky se vyvaruj broučkům v kožíšku :palec:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: Jsem tu vyprskla smíchy :D:D:D :D chlap se na mě blbě dívá :D no né že mu to přečtu :D :D :D :potlesk: :potlesk: :palec:

anonymni_prezdivka
Kecalka 345 příspěvků 30.01.18 10:17
@Ludánek02 píše:
Anonymni_prezdivka: Děkuji. To mám v plánu.

Hofida: Věřte mi, že mi máme báječnej vztah. Až na téma sex, erotika. Přítel „není“ na sex. Má to rád v posteli a misionáře. Předehra je pro něj nuda. Hrátky a oživení něco, co oddaluje ejakulaci a to nechápe. Ikdyž občas SVOLIL a udělali jsme si pěknej večer. Řekl, že se mu to líbilo, ale není to něco, co by vyhledával. Jinak o to přesně mi šlo, že SVOLIL. On není ten iniciátor a já potom skončila v náruči někoho jiného. Což mě neomlouvá. Přítel má jinak veškeré kvality dokonalého chlapa a muže pro život. Nevím jak tento problém s ním řešit, kdyby i v tomto směru to klapalo, asi by byl dokonalej.

Paola21: Důvody nepominou, ten problém u nás přetrvává již dlouho. Ale přítel na to neslyší. Nicméně, to jak mi je,...to se raději s prominutím umasturbuji k smrtinež to s kýmkoli zopakovat. :oops: :oops: :oops:

No však i to je řešení :lol: Manžel „to“ také nepotřebuje tak často, jako teď já. No což, tak si pomůžu sama, že jo :oops: :-) Manžel byl můj první a představa, že jdu s někým jiným, je pro mne úplně mimo. Trápit se tím nepřestaneš (a je to dobře, aspoň se to nebude opakovat), jen si dej pozor, ať mu to v nějaké slabé chvilce opravdu neřekneš… Je to těžké, ale pokud s ním chceš zůstat, tak ti tak nějak nic jiného nezbývá. Tak hodně sil ;-)

nostress
Extra třída :D 12700 příspěvků 30.01.18 10:22
@zoidberg píše:
Výčitky máš teď, protože to bylo poprvé. Podruhé to bude už lepší a napodesáté už budeš ve svém zahýbání hledat jen pozitiva. Hlavně nesmíš zabřeznout a partnerovi podstrčit kukačku. A taky se vyvaruj broučkům v kožíšku :palec:
:mrgreen:
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama