Biochemické těhotenství

7
21.3.20 15:13

Za jak dlouho se vám zadařilo po biochemickém

Ahoj holky chtěla bých se zeptat jsem po biochemickym těhotenství 18.3 jsem přestala krvácet a má otázka zní zda ste se snažily hned co přestalo krvácení a otěhotněli jste hned ještě ten měsíc po biochemickym? A jak probíhalo těhotenství bylo všechno v pořádku? Jinak beru pregnafolin z dr Maxe pro plánované těhotenství děkuji doufám že vám moje diskuse nevadí kdyby náhodou ano smažu moc děkuji za zkušenosti pěkný den :andel: :andel: :kytka:

Příspěvek upraven 21.03.20 v 15:25

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1112
21.3.20 15:18

Biochemicke těhotenství nic neznamená. Nic vážného já jsem ho za dobu snazeni měla 2× a snažíme se 8 měsíců. Až půjdeš na gyndu řekni to dr. Pozitivní test může i předpovídat cystu ale to jsou výjimky :) každopádně normálně pokračujte dál ono to vyjde :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
21.3.20 15:22

@Baruuskaa já vím že to nic neznamená ale stejně mě to zamrzelo trochu😑 zas kdybych neměla doma test tak to ani vlastně nepoznám🤫 ale stejně to ženu trochu zamrzí😉 no doufám že se brzo zadaři🤗

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1112
21.3.20 15:28

@Marie2213 taky když jsem zacinala s testováním tak se mi to stalo je to zklamání no ale od té doby nekupuju plastové jen papírový mamatest a ten mi zatím ducha neukázal. Ne falešnýho… Vždy negativní pak jsem zase. Koupila plastový a zase falešný :/ nebo jako to biochemko :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4893
21.3.20 16:40

NE NE.
Byochemické…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
21.3.20 19:25

@Elenloth Ježíši děkuji :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.20 20:34

Já jsem po biochemickém těhotenství otěhotněla hned (cca 14 dní po krvácení) a napodruhé už bylo vše v pořádku, tak držím palce, ať to brzy vyjde :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
7
23.3.20 10:32
@Anonymní píše:
Já jsem po biochemickém těhotenství otěhotněla hned (cca 14 dní po krvácení) a napodruhé už bylo vše v pořádku, tak držím palce, ať to brzy vyjde :palec:

Mohu napsat zprávu? :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.20 12:31
@Marie2213 píše:
Mohu napsat zprávu? :andel:

Jistě.

• Citovat
  • Nahlásit
7