Být nahá v sauně

Anonymní
6.12.19 09:38

Být nahá v sauně

Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat, když jdete do smíšené sauny, jste tam úplně nahé?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6.12.19 09:44

Kdyz je narvano, tak sedimlokty na kolenou nebo se tak po ruznu prikryvam cipama prosteradla. Kdyz je malo lidi, tak si nahata i lehnu, nikdo neni zvedavy na cizi nahace. S kolegama cudneji a vadilo mi, kdyz tam vystrkovali pindoury. Jsem si rikala, ze potom s nima budu mit jednani a uvidim je furt nahaty :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
321
6.12.19 09:47

Jednou jsem byla v sauně, do které se mohlo v plavkách, a pak jednou v takové, jakou máš na mysli. Ano, byla jsem tam nahá. To mokré prostěradlo mě jen rozčilovalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
956
6.12.19 09:47

Mám pod sebou prostěradlo, ale jinak se dá říct, že ano. Určitě nemám tendenci se nějak do něj balit v tom hicu, ostatní mám na háku :mrgreen: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15053
6.12.19 09:48
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat, když jdete do smíšené sauny, jste tam úplně nahé?

Ano, vždy a velmi si to užívám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.12.19 09:52

Sedím/ležím na prostěradle a zakrývám si s ním klín, být úplně nahá mi není příjemné

• Nahlásit
  • Citovat
532
6.12.19 09:57

Já mám saunu doma, takže nahá. :-D
Jsem stydlivá, takže jsem ráda, že nemusím nikam takhle :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17699
6.12.19 09:59

Nikdy bych do sauny nesla, asi prave proto, ze nebudu nikde naha mezi cizima lidma. Jsem hrozne stydliva a naha se ani sobe nelibim, natoz aby me nekdo ocumoval. +Nesnasim vedro :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2805
6.12.19 09:59
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

Do smíšené šatny bych z tohoto důvodu nešla, být s dalšími naháči fakt nemusím, proto bych nikdy nedala ani nudapláže..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
6.12.19 10:01

Ja takhle chodila do sauny v plavkach, zadna cedule o povinnosti sundat tam nebyla, nikdy to nikomu nevadilo, stejne kazdej byl podle miry studu zahalenej do prosteradla, vcetne me. Jednou jsme tam byli 3, dva chlapi a ja a jeden me chtel odtud vykazat kvuli tomu, ze mam pod prosteradlem plavky. Tak sem si je holt pred nim svlekla, abych mela klid. Pak me jeste dohnal nekde u virivky, aby mi vysvetlil, ze to neni zdravy a ze se ty plavky snad muzou nahrat tak, ze se popalim. No jeho starosti mit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.19 10:03
@PaníKadrnožková píše:
Kdyz je narvano, tak sedimlokty na kolenou nebo se tak po ruznu prikryvam cipama prosteradla. Kdyz je malo lidi, tak si nahata i lehnu, nikdo neni zvedavy na cizi nahace. S kolegama cudneji a vadilo mi, kdyz tam vystrkovali pindoury. Jsem si rikala, ze potom s nima budu mit jednani a uvidim je furt nahaty :mrgreen:

Ty bláho, představa, že se potkám nahá s kolegama z práce v sauně a pak s nimi řešit pracovní věci… Normálně nevím, jestli se mám červenat, být v šoku, nebo dostat záchvat smíchu.

Máš kuráž! To bych nedala ani vožralá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1726
6.12.19 10:06

Jak kdy. Když jdu s manželem mezi cizí lidi, tak jsem nahá a je mi to jedno. Naopak si to užívám, ale já mam ráda i nuda pláže.

Pokud jdu s kolektivem, který znám, např. ten pracovní tak jsme zabaleni do prostěradla.

Prostě se přizpůsobím situaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10701
6.12.19 10:13

Ve veřejné mám omotané prostředalo, když ji máme jako skupina pronajatou tak jsem nahá - je to výrazně pohodlnější.

Horké plavky jsou na těle dost nepříjemné a navíc to teda těm umělým vláknům fakt nedělá dobře.

Jinak stud není nic pevně daného a právě chozením do sauny a postupným překonáváním nějakých hranic se docela dobře odbouráva - protože člověk zjistí, že je každému víceméně šumák a že problém je jen v jeho hlavě a na ten se může vykašlat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21201
6.12.19 10:17
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

Ve smíšené jsem nebyla, když nepočítám mámy a děti. Vzala bych prostěradlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3334
6.12.19 10:24

Chlap jezdí na pánskou i smíšenou a mají tam prostěradla :nevim: teda pokud mi nekeca :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama