Být sama, či ne?

Anonymní
18.1.20 16:55

Být sama či ne?

Tak mě napadá otázka… Být v dnešní době radši sám nebo být ve vztahu? Co má větší výhody a nevýhody. Na jednu stranu je to všude samý rozchod a rozvod a na druhou do dnešní doby potřebujeme k sobě tu spřízněnou duši. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18.1.20 17:07
@Anonymní píše:
Tak mě napadá otázka… Být v dnešní době radši sám nebo být ve vztahu? Co má větší výhody a nevýhody. Na jednu stranu je to všude samý rozchod a rozvod a na druhou do dnešní doby potřebujeme k sobě tu spřízněnou duši. :srdce:

Přečti si tu pár diskuzí a zjistíš, že být sama je veliký dar.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5163
18.1.20 17:14

Být ve vztahu, ale ne z rozumu, ale když je to opravdu ten pravý. Pokud takový není, tak není nic špatného být sama. Řiď se srdcem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
919
18.1.20 17:26

V dnešní době? V kterékoli době, jaká kdy byla, je a bude.

Být ve vztahu s někým, s kým je ti fajn, je vždycky lepší, než samota. Být v mizerném vztahu, jen abys vyhla samotě, je vždycky na pytel… A nevstupovat do vztahu ze strachu, že může skončit? To je zbabělost. Vše jednou skončí, i kdyby to mělo být až na smrtelné posteli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9818
18.1.20 18:08

Byt ve spokojenem vztahu je vyhra.
Byt v nespokojenem vztahu je pohroma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5985
18.1.20 18:21
@elibro píše:
V dnešní době? V kterékoli době, jaká kdy byla, je a bude.Být ve vztahu s někým, s kým je ti fajn, je vždycky lepší, než samota. Být v mizerném vztahu, jen abys vyhla samotě, je vždycky na pytel… A nevstupovat do vztahu ze strachu, že může skončit? To je zbabělost. Vše jednou skončí, i kdyby to mělo být až na smrtelné posteli.
:pankac: :potlesk: :mavam:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.1.20 18:25
@Anonymní píše:
Tak mě napadá otázka… Být v dnešní době radši sám nebo být ve vztahu? Co má větší výhody a nevýhody. Na jednu stranu je to všude samý rozchod a rozvod a na druhou do dnešní doby potřebujeme k sobě tu spřízněnou duši. :srdce:

Být v dobrém vztahu je lepší než být sama, ale na druhou stranu je lepší být sama než špatný vztah. Spřízněnou duši člověk potřebuje bez ohledu na dobu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
18.1.20 19:36

:srdce: vždy se musíš řídit svým srdcem. A nebrat si k sobě ty špatné lidi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.1.20 19:40
@Anonymní píše:

Tak předně se to nedá naplánovat jak nákup sedačky. Někdo nechce být sám a je, protože nikoho nepotkal a někomu by samota nevadila, ale zamiloval se. Já jsem párový člověk, tak bych sama být nechtěla a mám děti, tak sama s dětmi už vůbec ne. Pokud partnerství a rodina funguje, pak je to nejvíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.1.20 20:04

Vždy jsem si myslela, že je lepší být ve vztahu. Dnes ve středním věku měním názor. Mít vztah neznamená vše v hodně případech to spíš člověku bere. Nicméně jsme naprogramovaní tak, že protějšek podvědomě chceš tak jako tak. Je to pud. Nic s tím nezmůžes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama