Už podruhé mě uhodil

Anonymní
18.1.20 14:14

Už podruhé mě uhodil

Jsme spolu několik let a máme jedno dítě a on mě včera již podruhé uhodil.

Občas se hádáme, kvůli tomu, že mi téměř nepřispívá na chod rodiny, doma skoro nic nedělá, ale zato produkuje hodně nepořádku.

Před několika měsíci jsem mu při hádce z vyčerpání řekla, že by mi bylo lépe, kdyby zemřel. On mě kvůli tomu praštil do paže.

Včera mi vyprávěl o někom, kdo zdědil velké množství peněz, a já jsem nato řekla, že by se mi to taky líbilo, tolik dědit. On se ušklíbl, že prý jsem hrozně materialistická a povrchní, načež jsem odpověděla, že materialistická být musím, protože celou domácnost táhnu ze svého a kdybych byla jako on, tak skončíme na ulici. On mě kvůli tomu kopl do nohy.

Ani jednou mi nijak výrazně neublížil, jen to trochu zabolelo, ale i tak mi to hodně vadí. Nevím, co mám dělat, nechci, aby mě ještě někdy uhodil…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7675
18.1.20 14:15

Sorry, ale dobře ti tak! Nemáš být s deb.ilem . :roll:
Seber se a odejdi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
928
18.1.20 14:18

No a co chceš vědět?
Asi vám to tak oběma vyhovuje.

Popravdě já bych asi raději dostala šťulec do ruky, než aby mi chlap říkal, že by bylo líp, kdybych umřela.

Příspěvek upraven 18.01.20 v 14:19

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.1.20 14:18

Tak rict nekomu, ze by ti bylo lepe, kdyby zemrel, to je pro me absolutni fail. Vzdyt te nikdo nenuti s nim zit. Za hranou jste oba dva. A hodne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8209
18.1.20 14:20

No, asi si nemáte co vyčítat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Sbal si saky paky a fič od něj pryč!! Začne se to stupňovat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16382

Chtěla si se jen vypovídat? Co si necháš líbit, to bude dělat :nevim: Co víc k tomu napsat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11374
18.1.20 14:23

A pokud neodejdeš, tak tě uhodí potřetí, po čtvrté a pak to přestaneš počítat a čím déle zůstaneš v násilním vztahu, tím hůř se ti bude odcházet.

A čím déle tam zůstaneš, tím hlouběji poškodíš své dítě, protože se mu vepíše do podvědomí, že takhle má vztah vypadat. A ano, i když je úplně malé a ty si namlouváš, že to nemůže vědět a vnímapt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4646
18.1.20 14:24

Nenapadá mě vůbec žádné řešení. Budeš to muset vydržet až do konce svých/jeho dnů a aby to tolik nebolelo, tak chrániče na holeně, paže a časem případně helma :palec: :think: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1270
18.1.20 14:24

Jste teda hustí. Oba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.1.20 14:25

Prvně se nikdy nikomu neříká, že by bylo lepší, kdyby umřel. No a za druhé, když je ti s ním tak špatně, tak od něj odejdi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11828
18.1.20 14:30

No říct někomu, že by bylo lepší, aby umřel, to už je fakt dost síla…ale nikdo tě nenutí ho živit a skákat kolem něj…jeho nepořádek je jeho, to by mě asi nezajímalo a pokud by nehodlal spolufinancovat domácnost, byl by sám…je to jednoduché…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2135
18.1.20 14:32

@Čičorečka viď? Zvlášť když zvládne utáhnout domácnost sama :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5512
18.1.20 14:43
@ontarova.stara píše:
Tak rict nekomu, ze by ti bylo lepe, kdyby zemrel, to je pro me absolutni fail. Vzdyt te nikdo nenuti s nim zit. Za hranou jste oba dva. A hodne.

Naprosty souhlas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9839
18.1.20 14:44
@Anonymní píše:
Jsme spolu několik let a máme jedno dítě a on mě včera již podruhé uhodil.

Občas se hádáme, kvůli tomu, že mi téměř nepřispívá na chod rodiny, doma skoro nic nedělá, ale zato produkuje hodně nepořádku.

Před několika měsíci jsem mu při hádce z vyčerpání řekla, že by mi bylo lépe, kdyby zemřel. On mě kvůli tomu praštil do paže.

Včera mi vyprávěl o někom, kdo zdědil velké množství peněz, a já jsem nato řekla, že by se mi to taky líbilo, tolik dědit. On se ušklíbl, že prý jsem hrozně materialistická a povrchní, načež jsem odpověděla, že materialistická být musím, protože celou domácnost táhnu ze svého a kdybych byla jako on, tak skončíme na ulici. On mě kvůli tomu kopl do nohy.

Ani jednou mi nijak výrazně neublížil, jen to trochu zabolelo, ale i tak mi to hodně vadí. Nevím, co mám dělat, nechci, aby mě ještě někdy uhodil…

No tak poprve do paze, podruhe do nohy, potreti to muze byt do zad atd. Zkratka se rad „hada rukama“ :mrgreen:
Pokud se nerozejdete, tak si na to zvykni. Ja bych si rozhodne nezvykala :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama