Orgasmus sama pro sebe

Anonymní
18.1.20 02:23

Orgasmus sama pro sebe

Ahoj holky, když opomenu sex s partnerem a všelijaké vymoženosti kolem toho, máte některá prostě chuť si pohrát sama se sebou, aniž by u toho byl partner. Nic neřešíte a uděláte si to tak, jak na to zrovna máte chuť. Někdy takové chutě mívám, ale můj muž je většinou pořád někde kolem mě. Vždy domu přijde dřív než já, takže nemám možnost si tohle zařídit. Ve sprše mi to trvá dýl a je to dost nápadné, navíc se bojím, že by mohl přijít (náhoda blbec), protože na záchod se jde přes koupelnu. Když spal a já to zkusila, asi se probudil, řekl: už ses udělala? A to celkem dost nepříjemně. On nedokáže moc pochopit, že když mám jeho, tak proč bych si to měla chtít dělat někdy sama. Rovnou můžeme mít sex, ale to je prostě trochu něco jiného… Tam se soustředíte i na tu druhou osobu a možná jsem divná. Ale orgasmus s ním a sama je jiný :nevim:. Není vůbec špatný v sexu, celkově si rozumíme. Jen bych potřebovala občas chvíli sama na sebe a nemám možnost kdy. S ním se o tom mluvit nedá, četla jsem tady od hodně můžu, že to o partnerkách ví, a sami jim koupil na hraní nějakou tu hračku. Ale ten můj se hned naštve, nechce o tom slyšet :/. Třeba něco vymyslíte. A mluvit o tom s ním vážně cenu nemá, zkoušela jsem.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
18.1.20 02:32
:lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Nahlásit
4374
18.1.20 07:23

No to nemyslíš vážně. Vykakat tě tvůj miloušek nechá? Přece ho nemůžeš mít pořád za zadkem, to bych se zbláznila a vůbec by nešlo o masturbaci. To snad není těžký, domluvit se s dospělým člověkem o chvilce klidu. A vysvětlovat, co přesně budeš dělat, nemusíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.20 07:33

Samozřejmě, že to tak mám. Vím, že chlap taky a ani jednomu to nepřijde divný a už vůbec tomu druhýmu nenarušujeme soukromí. Máme zachod společně s koupelnou a nikdy se nestalo, že by mi tam při sprchování vlezl a nemusím se ani zamykat. Nejsi mimo ty, ale on :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
30286
18.1.20 08:15
@Anonymní píše:
Ahoj holky, když opomenu sex s partnerem a všelijaké vymoženosti kolem toho, máte některá prostě chuť si pohrát sama se sebou, aniž by u toho byl partner. Nic neřešíte a uděláte si to tak, jak na to zrovna máte chuť. Někdy takové chutě mívám, ale můj muž je většinou pořád někde kolem mě. Vždy domu přijde dřív než já, takže nemám možnost si tohle zařídit. Ve sprše mi to trvá dýl a je to dost nápadné, navíc se bojím, že by mohl přijít (náhoda blbec), protože na záchod se jde přes koupelnu. Když spal a já to zkusila, asi se probudil, řekl: už ses udělala? A to celkem dost nepříjemně. On nedokáže moc pochopit, že když mám jeho, tak proč bych si to měla chtít dělat někdy sama. Rovnou můžeme mít sex, ale to je prostě trochu něco jiného… Tam se soustředíte i na tu druhou osobu a možná jsem divná. Ale orgasmus s ním a sama je jiný :nevim:. Není vůbec špatný v sexu, celkově si rozumíme. Jen bych potřebovala občas chvíli sama na sebe a nemám možnost kdy. S ním se o tom mluvit nedá, četla jsem tady od hodně můžu, že to o partnerkách ví, a sami jim koupil na hraní nějakou tu hračku. Ale ten můj se hned naštve, nechce o tom slyšet :/. Třeba něco vymyslíte. A mluvit o tom s ním vážně cenu nemá, zkoušela jsem.

A on nikdy nejde večer ven bez tebe? Za kamarády? Za koníčkem? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.20 09:40

Ano ven šel, ale vždy když já jsem jela třeba za rodinou, nebo někam jinam. Tak to taky někam jde. Že by šel, když jsem doma, to už se dlouho nestalo. U mě tedy někdy na záchod jde, když se sprchuju, nikdy mi to nevadilo, přeci jen nemáme co před sebou skrývat. Dům je celkem malý, takže tady aby byl někdo úplně sám, je taky trochu nereálné. Každý si třeba děláme své, ale jsme od sebe kousek.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.20 09:48

Oni si kamarádi zvykli, když jsem za partnerem měla přijet na víkend, tak že budeme spolu a on nikam nebude chtít jít. A tak se to drží do teď. Kamarádi se ozvou jestli někam nezajdou jen, když já někam jedu. A on to má taky tak. Koníčky opustil kvůli zdravotnímu problému.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.20 09:57

To by me jeblo, mit ho porad za zadkem.. ja mam radsi, kdyz mi to udela muz.. kdyz si to delam sama, tak mi to prijde o nicem…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.20 10:52
@Anonymní píše:
To by me jeblo, mit ho porad za zadkem.. ja mam radsi, kdyz mi to udela muz.. kdyz si to delam sama, tak mi to prijde o nicem…

Je to i o tom na co máš zrovna chuť. Oboje je hodně fajn.

• Citovat
  • Nahlásit
207
18.1.20 10:56

Ne :mrgreen: na takové věci mi stačí partner. Sama jsem si to ani nikdy neudělala. I když jsem byla bez partnera tak mě to nenapadlo. Možná to bude tím že můj partner je jediný muž, kterého jsem v životě měla a před ním jsem na sex ani nepomyslela když jsem ho ani nezažila. Já to tak celkově moc nechápu, proč to mají lidé zapotřebí dělat si sami když mají partnera. Můj přítel to taky prý dělá když třeba nejsem doma, ale trvalo mi hodně dlouho se s tím smířit když se mi k tomu přiznal. Cítila jsem se méně cenná, že mu sex se mnou nestačí. A taky jsem o tom nechtěla ani slyšet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30286
18.1.20 11:13
@dena262 píše:
Ne :mrgreen: na takové věci mi stačí partner. Sama jsem si to ani nikdy neudělala. I když jsem byla bez partnera tak mě to nenapadlo. Možná to bude tím že můj partner je jediný muž, kterého jsem v životě měla a před ním jsem na sex ani nepomyslela když jsem ho ani nezažila. Já to tak celkově moc nechápu, proč to mají lidé zapotřebí dělat si sami když mají partnera. Můj přítel to taky prý dělá když třeba nejsem doma, ale trvalo mi hodně dlouho se s tím smířit když se mi k tomu přiznal. Cítila jsem se méně cenná, že mu sex se mnou nestačí. A taky jsem o tom nechtěla ani slyšet.

Protože někdy se stane, že ten, s kým ten sex normálně máš, prostě není doma, je nemocný, nechce se mu… Není to nic, kvůli čemu by se ten druhý měl cíti méněcenně. Pokud samoobsluha není pořád a společný sex 0.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.20 11:48

Mám to taky tak. Taky si to ráda někdy udělám sama, i když sex normálně s mužem máme a umí mi to udělat. Je to prostě jiné, někdy mám na to chuť. Manžela za zadkem nonstop nemám, takže s tím nemám problém. Co dělá on sám v pokoji taky nezkoumám. :nevim: Z tvého muže by mi hráblo.

• Citovat
  • Nahlásit
2242
18.1.20 12:53

Myslim, ze pokud nemas cas ani prostor na blbou masturbaci, tak je vas problem trochu jinde. Ja bych se v takovem vztahu udusila. No a to, ze podrazdene reaguje, kdyz ma spat :cert:, to je uplne ulet. Normalni chlap by bud „spal“ dal, nebo nabidl pomocnou ruku, pripadne neco jineho :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17256
18.1.20 15:18

Zakladatelko, to, že ti manžel neposkytne čas jen pro tebe, ať je to na cokoliv, je od něho velmi sobecké. Já když chci být jen na chvilku sama, klidně se zavřu do ložnice a manžel mě poskytne tu chvíli pro mě a je mu jedno, zda si čtu nebo co dělám. Mít partnera neustále za zadkem jsem zažila a dlouhodobé to nešlo. Za chvíli to byl ex. Ve vztahu potřebuji svou volnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.20 16:50
@elen-ka píše:
Zakladatelko, to, že ti manžel neposkytne čas jen pro tebe, ať je to na cokoliv, je od něho velmi sobecké. Já když chci být jen na chvilku sama, klidně se zavřu do ložnice a manžel mě poskytne tu chvíli pro mě a je mu jedno, zda si čtu nebo co dělám. Mít partnera neustále za zadkem jsem zažila a dlouhodobé to nešlo. Za chvíli to byl ex. Ve vztahu potřebuji svou volnost.

Máme chvíle, kdy si každý dělá to svoje. Jen dům není velký natolik, abych se třeba mohla zavřít do ložnice, jak ty říkáš. Tady se člověk pořád míjí :/. Tudíž já už pak nevím kam zalést

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat