Jsem úplně v háji kvůli partnerovi

Anonymní
17.1.20 23:59

Jsem úplně v háji

Ahoj holky, jsem úplně v prdeli. Muž dneska jel údajně na přesčas, s tím, že bude spát pak bytě ( máme malé dítě, tak aby se vyspal), ale schoval montérky do skříně a jel v civilu. Auto před praci nemá. Můj táta tam byl a naše auto nikde. Nebere ani mobil. Neodepisuje. Máme teď nějaké problémy. Jak jste poznali, že vám byl chlap nevěrný…já vůbec nevím, co si o tom všem mám myslet.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

145
18.1.20 00:05

Uz to nekdy udelal?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22103

Treba chtel byt jen pryc od tebe a mit klid, urovnat si myslenky.Nebo,mas nejaky naznaky nevery? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Teď poprvé…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.1.20 00:06

@wildcherry začal se upravovat, vonět, holit a to všude…

• Nahlásit
  • Citovat
22103
18.1.20 00:06
@Anonymní píše:
@wildcherry začal se upravovat, vonět, holit a to všude…

Sakra :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.20 00:07

@wildcherry kdyby řekl, že chce mít večer pro sebe na bytě, řeknu dobře. Ale on mi lhal..proč? Vždy jsme spolu mluvili narovinu. Sice máme problémy, ale poslední dny bylo vše ok.

• Nahlásit
  • Citovat
932

Hm, tak to zní, že se ani moc nesnaží to maskovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
145

Jak mate stare dite? Nechapu spat jinde aby se vyspal asi sem mela hodne dite

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
18.1.20 00:10

Po přečtení dotazu, mi to jako možný náznak nevěry připadalo.. Pak když jsi napsala, že teprve poprvé máš ten pocit, tak jsem si říkala, že to tak opravdu být nemusí a jen to „blbě vypadá“… ale… s tou úpravou a holením atd… :( achjo.. no říká se, že tato změna je většinou opravdu vážným znamením…:/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.20 00:10

Máme 2 lete dítě. A má teď období vzdoru, takže docela šrumec. Ale měl první noční ve středu. Po té spal doma. Pak ve čtvrtek, to taky přijel spát domů a dnes, že jde na přesčas, odjel o hodinu dřív, ale montérky schoval do skříně, vzal si kalhoty a mikinu co si bere do společnosti. Boty, co si bere mezi lidi a cestovku. S tím, že po noční bude spát na bytě, ktery hlídá kamarádovi, co žije v zahraničí.

• Nahlásit
  • Citovat
22103
18.1.20 00:11
@MrsNorris píše:
Hm, tak to zní, že se ani moc nesnaží to maskovat.

Bud, a nebo v tom je uplnej amater

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
18.1.20 00:11

No nechci tě strašit, ale pokud se chlap začne najednou vic upravovat, vonět, holit a pečovat o sebe víc jak normálně, je v tom jiná ženská, pokud tohle ovšem nedělal vždycky. A nebo je tu i možnost, že chce v tobě vyvolat žárlivost, protože zminuješ že máte nějaké potíže, tak na sebe může chtít upozornit, chlapi se u malych dětí cití odstrčeni a na druhém místě, tak těžko říct čím procházíte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.20 00:13

Byl tu na návštěvě táta a ptal se, kde je muž, rikam, že na prescase. A on aha. Ví o našich problemech. Potom, co odesel mi hodinu na to volal, že si to myslel, ale jel si ho přiklepnout, jestli je opravdu v práci, protože se mu to nezdá. Naše auto před chlapovo práci nebylo. Nebere mobil ani neodepisuje na SMS

• Nahlásit
  • Citovat
145
18.1.20 00:13

Upozornit jo :lol: spis koukni do bytu co hlida.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama