Přijdu o něj?

Anonymní
17.1.20 20:28

Přijdu o něj?

Ahoj všem, chci to napsat co nejstručněji. Já jsem v rozvodovém řízení a mám poměr s kolegou, který rovněž má krizi ve vztahu, podal žádost o rozvod a chce od ženy odejít ke mě. Já jsem mu několikrát řekla, že si to nepřeju. V pondělí na mě vše padlo, řekla jsem že chci konec, že třeba ještě se s manželkou nějak dají zpět dohromady. A jeho odpověď byla, že to ne, že o mě nedokáže přijít, že rozvod stejně bude(protože manželku si vzal víceméně na nátlak rodiny a už na svatbě věděl, že to není ono a že nechce po zbytek života být s někým koho nemiluje). Nakonec jsme v pondělí řekli, že budeme pokračovat, a že až se ode mě odstěhuje můj (ještě zatím) manžel, protože byt je můj, tak se ke mě nastěhuje. ALE… od toho pondělí je jiný. Přestal mi projevovat city, přestal psát…vidíme se jen v práci. Řekl mi, že jsem jako počasí a že nechápe proč ho furt odmítám a že teď hodně přemýšlí, protože si myslel, že s ním také chci být… Mám strašnej strach, že jsem to úplně pos*ala… Teď nevím co dělat, nechci o něj přijít, ale vnucovat se nechci.

Tu situaci, která v pondělí vznikla, jsme několikrát probrali, já se i omluvila, že mi nějak ruply nervy, že jsem prostě o víkendu přemýšlela..

Pro ty dámy, které by rýpaly - jiskra přeskočila, když už jsme oba v našich vztazích věděli, že je to konec.

Mám mu teď dát čas, nebo to nějak začít řešit? Nepíšu mu, nevolám, snažím se mu dát prostor…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7421
17.1.20 20:37

Taky bych byl nasranej, kdyby zenska furt delala nejaky ofuky a vymyslela a menila porad neco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3415
17.1.20 20:39

No pokazila sis to maximálně. Teď bohužel neví co si o tobě myslet a čím počítat nebo nepočítat. Řekla bych že jsi ho prostě zklamala. :roll: rada není snad jen se modlit a čekat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1149
17.1.20 20:41

Jestli on ten tvůj prostor nebere tak, že ho nechceš. Na jednu stranu nevím proč ses tak chovala a chtěla to utnout. :nevim: a pak zase změnit názor.. asi bych to nenechala být a jednala. Ozvi se mu, napiš, dejte si schůzku, vyříkejte si to a nebuď jak počasí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
877
17.1.20 20:56

Jako doženeš ho k tomu, aby situaci doma rozsekl a najednou mu řekneš, ať to s manželkou urovná? Potřebuješ, aby Ti něco dokazoval? Na jeho místě bych teda byla dost nesvá a bála bych se, že skončím někde na ubytovně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
311
18.1.20 11:15

Zalezi asi na nem jak se k tomu postavi ale pokazila jsi to a pravdepodobne nevi co si ma ted o vsem myslet a cemu verit a jestli verit vubec tobe. Ty nevis co chces a s takovou zenskou chlap dlouho nevydrzi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
318
18.1.20 12:34

Tonoucí se stébla chytá a tak se chytli dva navzájem citově vyprahlí jedinci a divočina pokračuje. Nebo telenovela? Přestaň to řešit. Nebo řeš, ale postupně. Nezdá se ti, že sis toho na sebe upletla dost? Kde seš ty? Nedokážeš se normálně rozhodnout a to svědčí o tom, že bys měla ubrat třeba nevytloukat klín klínem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
588
18.1.20 13:50

No je to blbý, ale lepší je, když o něj přijdeš ty, než kdyby o něj přišel on.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
18.1.20 15:22

Myslím, že teď čeká na snahu od tebe, aby měl větší jistotu. Pokud ho máš ráda, a chceš s ním být, dopřej mu ji :kytka: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.20 17:52

No, promluvila jsem si s ním a řekl mi, že se s ním něco děje, že začal moc přemýšlet a neví co teď má dělat. Ale přesný důvod jeho změny jsem z něj nedostala. V práci se potkáváme ale chová se chladně. Po práci se neozývá.. Tohle jsem od něj teda nečekala.

Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
311
21.1.20 19:03

A co jsi cekala? On se chtel rozvest a byt s tebou a ty jsi ho odmitla, rekla mu at to nedela a zustane se svou stavajici byt v jeho kuzi tak taky vaham jestli delam dobre. A jestli vubec chci byt s tebou, nebyl bych si jisty jestli se mnou chces byt ty. Uz jsem ti to tu jednou napsal a napisu znova podelala jsi to a muzes si za to sama. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
21.1.20 19:11
@Anonymní píše:
No, promluvila jsem si s ním a řekl mi, že se s ním něco děje, že začal moc přemýšlet a neví co teď má dělat. Ale přesný důvod jeho změny jsem z něj nedostala. V práci se potkáváme ale chová se chladně. Po práci se neozývá.. Tohle jsem od něj teda nečekala.Zakl.

Ve vší úctě jste prošvihla dobu, kdy do Vás byl poblázněný…a v te době se byl i ochotný rozvést. Momentálně už nechce, vystrizlivel a chce zachránit své manželství… uvědomil si, ze s Vámi to bylo chvilkove. Pokud má děti je dobre ze vzal rozum si hrsti a nenechal se oblbnout. Ve vsi úctě k Vám - teď budete rozvedena a pravděpodobně bez tohoto muže. Tak jak jste si přála a jak jste to chtěla. Nemyslím to zle…nicméně Vy si musíte dat dokupy svůj život a teď bez manžela i bez tohoto muže. Jak moc jste udělala chybu s manželem se ukáže časem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.20 21:21
@Happy-Bmi píše:
Ve vší úctě jste prošvihla dobu, kdy do Vás byl poblázněný…a v te době se byl i ochotný rozvést. Momentálně už nechce, vystrizlivel a chce zachránit své manželství… uvědomil si, ze s Vámi to bylo chvilkove. Pokud má děti je dobre ze vzal rozum si hrsti a nenechal se oblbnout. Ve vsi úctě k Vám - teď budete rozvedena a pravděpodobně bez tohoto muže. Tak jak jste si přála a jak jste to chtěla. Nemyslím to zle…nicméně Vy si musíte dat dokupy svůj život a teď bez manžela i bez tohoto muže. Jak moc jste udělala chybu s manželem se ukáže časem

Ale my se oba rozvádíme, náš vztah začal až ve chvíli kdy naše manželství skončily… On děti má, ale zůstat kvůli nim se ženou nechce.

• Citovat
  • Nahlásit
50
21.1.20 21:27
@Anonymní píše:
Ale my se oba rozvádíme, náš vztah začal až ve chvíli kdy naše manželství skončily… On děti má, ale zůstat kvůli nim se ženou nechce.

On se pravděpodobně rozvádět nebude to vypadá… nebo to na mě děla ten dojem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6111
21.1.20 21:43

Myslím, že ho odradila tvá emoční nestabilita. A říct mu, ať se vrátí k ženě. No, co to je? Když někoho miluju, neposílám ho za jinou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat