Být ta druhá?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.9.21 09:06

Být ta druhá?

Ahoj/dobrý den, chci se zeptat, jak byste se zachovali vy. Zamilovala jsem se do jednoho muže. Ze začátku bylo všechno v pořádku, měli jsme hezký vztah, chodili jsme na rande, byli jsme šťastní(tedy to aspoň tvrdil) a pod. Pár dní po našem seznámení poznal jinou ženu, se kterou si začal vztah. Já jsem se z toho samozřejmě zhroutila, protože jsem byla fakt zamilovaná. Po měsíci mi napsal, že se rozešli a že ten výběr byla chyba a chtěl by začít opět se mnou. Já jsem stále zamilovaná, myslím na něj každý den, na druhou stranu nechci být ta druhá. Co byste dělali v mém případě vy? Dali mu šanci nebo to nechali být a člověk prostě časem zapomene? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
alena1995
20.9.21 09:10

Nechala bych ho být. Sejde z očí, sejde z mysli.

On do tebe zamilovaných nebyl a ani není, jinak by si nevybral jinou ženu a teď, protože nechce být sám si vzpomněl na tebe.

• Citovat
  • Nahlásit
1107
20.9.21 09:10

Zkus to, ale třetí šanci bych už nedávala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
20.9.21 09:11

Nedala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11947
20.9.21 09:13

Poslala bych ho nekam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1603
20.9.21 09:15

Vykašlala bych se na něj. Asi ví, že seš z něho na větvi, tak když mu to nevyšlo zkouší jestli se chytneš znovu. Nešla bych do toho ani náhodou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59141
20.9.21 09:16

Dostal kopačky a tak si na tebe vzpomněl.
Jako na jistotu…
Udělal ti to po pár dnech, ne, já bych ho nechala být
Ale je to tvůj život, musíš se sama rozhodnout

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23680

Ne. Zase by tě vyměnil za lepší model.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Děkuji, asi máte pravdu. Přemýšlím nad tím každou minutu, zda tu šanci dát nebo ne. Ale bojím se, že to udělá znovu i když vypadal, že ho to mrzí. Mě také, ale nechci ze sebe dělat blbku.

• Citovat
  • Nahlásit
54206
20.9.21 09:25
@Anonymní píše:
Děkuji, asi máte pravdu. Přemýšlím nad tím každou minutu, zda tu šanci dát nebo ne. Ale bojím se, že to udělá znovu i když vypadal, že ho to mrzí. Mě také, ale nechci ze sebe dělat blbku.

jenže on si nevybral, ale bere tě jako že alespoň něco a otázka jak dlouho. nešla bych do toho, ještě víc se zamiluješ a když on pak potká novou tak to bude mnohem horší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10133
20.9.21 09:27

Tak to určitě tedy…já osobně bych vůbec nereagovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4281
20.9.21 09:32
@Anonymní píše:
Ahoj/dobrý den, chci se zeptat, jak byste se zachovali vy. Zamilovala jsem se do jednoho muže. Ze začátku bylo všechno v pořádku, měli jsme hezký vztah, chodili jsme na rande, byli jsme šťastní(tedy to aspoň tvrdil) a pod. Pár dní po našem seznámení poznal jinou ženu, se kterou si začal vztah. Já jsem se z toho samozřejmě zhroutila, protože jsem byla fakt zamilovaná. Po měsíci mi napsal, že se rozešli a že ten výběr byla chyba a chtěl by začít opět se mnou. Já jsem stále zamilovaná, myslím na něj každý den, na druhou stranu nechci být ta druhá. Co byste dělali v mém případě vy? Dali mu šanci nebo to nechali být a člověk prostě časem zapomene? :nevim:

Coby-kdyby.

Hele, musis podle sebe. Klidne mu tu sanci dej, jestli to tak citiš. Ono to stejne bude mit vyvoj. Napriklad, ja bych to zrejme ani pri nejlepsi vuli nerozdejchala, neverila bych mu jeho projevy lasky (jak se mohl s tebou tvarit stastne a zaroven jit do vztahu s nekym jinym? 8o ), byla bych stazena do sebe a v zatylku bych citila dalsi podraz…

On vlastne totalne rozmetal ty krasne, ruzove naivni zacatky, kdy citis, ze on pro tebe a ty pro nej jste stvoreni :nevim: na co chce vlastne navazovat??? Tvarit se jakoby nic?

Kazdopadne, jestli to s nim jeste zkusis, urcite bych se vyvarovala analyz jeho druhe znamosti. Ackoli, na druhou stranu, se z toho da dost vycist, ze jsi ten vrabec v hrsti :nevim:

Podle me je to cele uz na zacatku zkazene a nema smysl investovat dal energii. Ty se zejmena zamysli nad tim, jestli je na miste ‚hroutit se‘ z nekolikatydenni znamosti :roll: jestli vubec mas na to, v soucasne chvili budovat rovnocenny vztah :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.21 09:41
@FlorenceF Jenkins píše:
Coby-kdyby.

Hele, musis podle sebe. Klidne mu tu sanci dej, jestli to tak citiš. Ono to stejne bude mit vyvoj. Napriklad, ja bych to zrejme ani pri nejlepsi vuli nerozdejchala, neverila bych mu jeho projevy lasky (jak se mohl s tebou tvarit stastne a zaroven jit do vztahu s nekym jinym? 8o ), byla bych stazena do sebe a v zatylku bych citila dalsi podraz…

On vlastne totalne rozmetal ty krasne, ruzove naivni zacatky, kdy citis, ze on pro tebe a ty pro nej jste stvoreni :nevim: na co chce vlastne navazovat??? Tvarit se jakoby nic?

Kazdopadne, jestli to s nim jeste zkusis, urcite bych se vyvarovala analyz jeho druhe znamosti. Ackoli, na druhou stranu, se z toho da dost vycist, ze jsi ten vrabec v hrsti :nevim:

Podle me je to cele uz na zacatku zkazene a nema smysl investovat dal energii. Ty se zejmena zamysli nad tim, jestli je na miste ‚hroutit se‘ z nekolikatydenni znamosti :roll: jestli vubec mas na to, v soucasne chvili budovat rovnocenny vztah :nevim:

Známe se již několik let, ale vždycky jsme prohodili jen pár slov. Samozřejmě máte všichni pravdu, druhou šanci asi nedostane. Člověk nad tím ale pořád musí přemýšlet a chci si být jistá, že moje rozhodnutí je správné.

• Citovat
  • Nahlásit
18758
20.9.21 09:45

Nedala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25200
20.9.21 09:47

To záleží, no…byli jste spolu pár dní, ale už píšeš, že jste byli zamilovaní a šťastní, přitom on se hned po pár dnech začal scházet s jinou.
To jste se tedy rozešli, nebo to ještě mezi vámi bylo otevřené nebo jak?
Asi bych pochopila, kdyby se v začátcích sešel s vámi oběma, přecijen, první druhé rande není nic závazného (aspoň podle mě), ale pak se měl rozhodnout. Rozhodl se. Nechtěla bych být na druhé koleji, někdo, komu se ozve, jen když mu to jinde krachne.
Měla bych pak strach, kdy zase potká jinou a zase půjde o dům dál.

Na druhou stranu, jestli ti přijde jako super chlap, tak těch moc volných po světě nechodí…asi bych to prubla, ale byla bych opatrnější. Dejte schůzku a uvidíte, jestli tam něco je nebo ne.
A trochu bych dělala drahoty, sešla se nezávazně, klidně domluvila schůzku za týden, dva, jak moc vážně to myslí tentokrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat