Bývalý partner mi píše

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.11.21 18:52

Bývalý partner mi píše

Ahoj všem.
V srpnu jsme se s přítelem rozešli, lépe řečeno rozešel se on se mnou. Žádná jiná v tom nebyla, byly v tom jiné důvody - nechci rozebírat. Prostě jsme se v něčem neshodli.
Nejdřív jsem se snažila náš vztah vrátit, ale pak rezignovala, smířila se s tím, že je konec. Dokonce si vyléčila :srdce:. A on mi asi měsíc v kuse píše. Každý den.
Předtím psal, zval také, až mě to někdy už obtěžovalo. :cert:
Setkání jsem vždy odmítla, že mi do toho něco vlezlo, případně ho i pozvala já, ale nakonec z toho nic nebylo. A od té doby jen píše ( nikdy jsme si nevolali, ani jeden to nemusíme ).

Nevím co si o tom všem myslet a bohužel, začínám cítit, že se mi vrací vzpomínky, vzpomenu si na něj a srdce i spodek je hned :* tam kde dřív. A to je špatně. Vím, to. Ale jeho myšlenkový pochody nechápu, nevím co chce, proč to dělá…

Prosím anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
65208
25.11.21 18:58

Chce sex.. zablokovala bych ho a Ave.. zbytečně se trápíš :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.21 19:00

@martina.se JENOMZE NA sex žádné náhražky. Píše obyčejné všeobecné věci v životě, nebo se ptá co dělám, co nového, posílá fotky, nebo co zrovna měl k jídlu 8o Žádné narazky nebo erotický podtext - a že to umí

• Citovat
  • Nahlásit
65208
25.11.21 19:03
@Anonymní píše:
@martina.se JENOMZE NA sex žádné náhražky. Píše obyčejné všeobecné věci v životě, nebo se ptá co dělám, co nového, posílá fotky, nebo co zrovna měl k jídlu 8o Žádné narazky nebo erotický podtext - a že to umí

Tak jasný, že ti to nenapíše natvrdo, že.. ale evidentně na tobě pracuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2410
25.11.21 19:05

Nechávà si tě v záloze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
768
25.11.21 19:05

Nevím, že ženský mají potřebu tohle řešit. Pokud si s ním chceš psát, piš. Pokud ti to vadí, tak utni kontakt.
Může se nudit, chtít už zmíněný sex, vrátit vztah nebo se jen přátelit a nebo si myslí, že tě má jistou… Další variantou je, že se ho zeptáš.
Stejně to jsou tady jen dohady a nikdo to kromě něj vědět nemůže. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3072
25.11.21 19:06

Napis mu, at ti nepise, muzes mu vysvetlit proc, ale nemusis mu vysvetlovat nic…neni tvou povinnosti s ex udrzovat pratelstvi..to je spis nahoda, kdyz se to podari…tento clovek si s tebou, byt nejspis nevedome, zahrava…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11353
25.11.21 19:22

A já si myslím, že tě chce zpátky, ale nedokáže to přiznat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.21 09:47

Mě s tohle deje už od jara. Ale teď sem zjistila že zatím co mi posílal fotky z dovolené a psal každý den „dobře ráno“ se oženil. :oops: vzal si svou ex. Ne mě ale tu co měl predemnou. Taky to nechápu proč mi píše. Od jara i narážky na sex a ze se chce sejít.

• Citovat
  • Nahlásit
1165
26.11.21 11:31
@Anonymní píše:
Mě s tohle deje už od jara. Ale teď sem zjistila že zatím co mi posílal fotky z dovolené a psal každý den „dobře ráno“ se oženil. :oops: vzal si svou ex. Ne mě ale tu co měl predemnou. Taky to nechápu proč mi píše. Od jara i narážky na sex a ze se chce sejít.

A to se musíš ptát? :nevim:
Asi jsi byla dobrá v posteli a lepší než ex… :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
307
26.11.21 11:34

Očividně ti dělá radost, že ti píše. Jinak by sis ho zablokovala a neřešila to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.21 12:56
@mdvorak píše:
A to se musíš ptát? :nevim:
Asi jsi byla dobrá v posteli a lepší než ex… :andel:

Jo to mě taky napadlo. Ale přeci jen když se oženil, zda se mi to ujetý. Týden po svatbě mi psát ze mě chce. :roll: Měla jsem ho docela ráda, tak proto jsem vydržela si snim psát. Jen taková hra, spát se mi sním nechce. Hlavně na zenáče nejsem.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.21 12:57
@Nicole-7 píše:
Očividně ti dělá radost, že ti píše. Jinak by sis ho zablokovala a neřešila to.

Přesně tak

• Citovat
  • Nahlásit
260
26.11.21 17:10

Tohle je prostě klasický učebnicový příběh :) Pár se rozejde. Žena chvilku prosí a muž stále odmítá - dělá mu to dobře, pocit nadřezenosti. Žena to časem vzdá a začne si tvořit jiný život. Muži to nedá a tápe, proč se mu bývalá už neozývá a proč neprosí, aby se k ní vrátil zpět. Většinou se ozve. Neozve se s tím, že by mu bývalá chyběla, ale chce zkusit to, jestli ještě stále ho má ráda a jestli je pro ní stále ten nejlepší. Když žena odmítá, muž se cítí zrazen, sníží se mu ego. Takže zase klasika :lol: Muž naléhá, že chce ženu zpátku. Většinou to není proto, že mu skutečně chybí ale proto, že ona ho odmítá a on si chce stále dokázat, že je alfa samec :lol:

Kdyby tě chtěl zpátky, tak udělá krok a ne to, že bude jenom psát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
26.11.21 17:49

Záleží, co ti píše. Pokud se o tebe zajímá, co nového apod., tak mu možná chybíš nebo si tě jen nechává v záloze pro případ nouze a nebo mu možná jde jen o sex :? Jestliže se ti vrací vzpomínky, utla bych kontakt a dala mu najevo, že buď jen kamarádi (pokud to tak chceš), nebo ať tě nechá být. A když opravdu už nebudeš vědět, co a jak, tak bych se ho na tvém místě narovinu zeptala, o co mu jde. To mi přijde úplně nejlepší varianta, upřímně bys věděla na čem jsi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat