Reklama

Čaj Twinings

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

činčila1
Povídálka 21 příspěvků 12.09.18 13:55
Čaj Twinings

Ahoj holky
Chtěla bych rodině dovést čaj z Anglie. Nejspíš černý značky Twinings, ale nevím jaký. English breakfast, Earl grey, Lady grey, Assam…?? Četla jsem že je to kvalitní značka :nevim:
Já sama čaj nepiju a rodiče většinou kupují značky Jemča, Teekanne.
Budu ráda i za jiné typy na čaje :mavam:

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10933 příspěvků 12.09.18 14:08
@činčila1 píše:
Ahoj holky
Chtěla bych rodině dovést čaj z Anglie. Nejspíš černý značky Twinings, ale nevím jaký. English breakfast, Earl grey, Lady grey, Assam…?? Četla jsem že je to kvalitní značka :nevim:
Já sama čaj nepiju a rodiče většinou kupují značky Jemča, Teekanne.
Budu ráda i za jiné typy na čaje :mavam:

Pokud pijí Jemču, bude pro ně anglický čaj asi silný. Já bych volila Earl grey. Je tam bergamotová silice.

činčila1
Povídálka 21 příspěvků 12.09.18 14:17

@Russet No právě Britové pijí čaje hodně slazené a s mlékem. A u nás v rodině se moc nesladí. Tak aby ten čaj k snídani zvládli vůbec dopít :lol:

bertoldina
Zasloužilá kecalka 548 příspěvků 3 inzeráty 12.09.18 14:45

Já mám moc ráda Lady grey. Pokud se chystáš koupit sáčkový a nevíš jaký, tak mi jako nejlepší volba přijde tohle.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2130 příspěvků 12.09.18 14:48

@činčila1 Já piju téměř jenom Twinings. Je to dobrá značka, ale rozhodně to není nějaký hodobóžový vzácný čaj. Kdykoliv ho přivezu, má úspěch, vozím vesměs zelené čaje s příchutí. Osobně miluju earl grey, ale rozhodně ne od Twinings. Je to jediný čaj, který mi od nich přijde vyloženě hnusný (a jako jediný jsem ho nedopitý vyhodila), a být tebou, se mu vyhnu. English breakfast od nich piju každý den, a pak mi opravdu chutná zelený Green tea mango lychee, Apple and pear a Coconut. Pokud rodiče pijí Teekanne, tak jsem si jistá, že Twinings jim chutnat bude. Jinak pokud bys jim chtěla koupit opravdu hodně hodně dobrý čaj (a bohužel pěkně drahý), tak Fortnum and mason. U rodiny měl úspěch příchuť fialka a růže, a právě earl grey. Teta si ho slavnostně dělala jen pro zvláštní příležitost :D

Hanka1
Extra třída :D 13512 příspěvků 12.09.18 15:02

Twinings je uplne obycejna znacka, zadna luxusni a urcte tim bych nikoho neohromila, ale jako dovezena pozornost dobry. My treba cajujem hodne a osobne nam na normalni ranni a odpoledni piti chutnaji caje z MarksSpencer.

Ovsem nejlepsi caj mam sypany cerny ze Sri Lanky primo z plantazi, to se s sackovym cajem vubec neda srovnat, ta vune, jen co clovek rozbali pytlik. Dovezla mi kamaradka kilovku (dost jsem odsypavala tem, co jim u nas chutnal) z dovolene a mam ji snad pet let, na salek staci jedna lzicka, velke kusy listku, ktere se krasne rovinou a rozvoni…

ELIbeta
Ukecaná baba ;) 2010 příspěvků 12.09.18 15:17

A proc z Anglie Twinings? Ja nevim, pokud se tu vyskytujes, tak objednat nebo zajit do Whittard of Chelsea, ti maji super caje napriklad. Pokud chces neco echt anglickeho lidoveho, tak PG tips :mrgreen: Ja je domu vozim, z jednoho sacku si tatinek udela konvici caje a porad je to hodne silne :lol:

Shak
Povídálka 30 příspěvků 12.09.18 15:23

Mě chutnají čaje od značky Basilur, ale nevím jestli je zrovna anglická. A nejvíc mi chutná English Breakfast.

činčila1
Povídálka 21 příspěvků 13.09.18 00:31

@ELIbeta Bydlím v Londýně a rodina chce dovést „pravý“ anglický čaj. Já čaj vůbec nepiju tak nevím jaký vybrat :lol: Whittard of Chelsea vypadá zajímavě. Doporučila bys mi nějaký černý čaj? Rodiče si dávají hrnek na snídani, tak aby nebyl moc silný.
Chci dovést nějaký lepší anglický čaj. Naši, ale nejsou žádní čajoví znaci :nevim:

ELIbeta
Ukecaná baba ;) 2010 příspěvků 13.09.18 10:04

@činčila1 ja mam osobne rada hlavne ochucene caje, oni ochucuji jen prirodnimi prostredky. Miluju chilli caj, pak petit macaron. Dala bych nejake links, ale zda se, ze predelavaji stranky, dneska mi to vubec nenaskakuje. Obecne ty sypane caje jsou slabsi nez pytlikove ze supermarketu a hlavne si to mohou sami nadavkovat, jak jim vyhovuje. Maji i bezny ranni caj a earl grey a jsou skutecne kvalitni a dobre, vonave.

činčila1
Povídálka 21 příspěvků 13.09.18 11:10

@ELIbeta Dekuju za tip :kytka: Až jim budou fungovat stránky určitě něco vyberu
Chodím sem už pár let a vždycky najdu co potřebuju :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Duo Los Čiperos v akci: Růženku Kopřivovou neprobral ani princ Jágr

Není každý den posvícení! Jaromír Jágr (46) se na rozlučku Radka Štěpánka,... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >