Reklama

Mají je děti zdravit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 21:27
Mají je děti zdravit?

Zdravím. Mám dvě malé děti a sousedy kteří si stěžují občas na jejich hlučnost když si hrají u našeho baráku. Klidně je nazvou parchanty a smrady :( dnes tu byla mamka a trochu jsme se chytly.Ona mi říká že je děti mají zdravit ( ty sousedy)a já říkám proč??takové sprosté lidi? no mamka furt tvrdí svoje. Rozsuďte to.Kdo má pravdu?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18287 příspěvků 11.09.18 21:29

Ano, děti mají sousedy zdravit.

Uživatel je onlineveria
Generální žvanilka 23405 příspěvků 1 inzerát 11.09.18 21:30

Jisteze mají zdravit.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 34 inzerátů 11.09.18 21:31

A vy se s nimi nezdravíte?

Limi123
Závislačka 3297 příspěvků 11.09.18 21:32

Ano, maji zdravit.

ivunak
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 11.09.18 21:32

Myslím, že vina je většinou na obou stranách. Mezi vámi jako sousedy to podle popisu určitě skřípe a nejen kvůli dětem. Takže já myslím, že je slušnost naučit děti zdravit a pokud sousedi nejsou fakt nějací asociálové neb vyloženě problémoví lidé snažila bych se o klidné soužití.

AlenaSu
Kecalka 377 příspěvků 11.09.18 21:34

Ano,zcela jednoznačně mají děti zdravit

Uživatel je onlineLekninka91
Extra třída :D 10273 příspěvků 11.09.18 21:35

Jo, mají

rozmaryna1234
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 11.09.18 21:36

Řekla bych, ze je slušnost zdravit všechny starší lidi i když jsou takový.

solip
Kecalka 445 příspěvků 11.09.18 21:36

U moji mamky mame sousedy, kterym jsme odjakziva rikali jezibaba a dedek satan, jsou protivni, hnusni a hrubi. Neustale s nimi resime nejake spory (ted naposledy byl treba predmetem sporu muj kocarek, ktery stoji slozeny na spolecne chodbe), ale ani tak by me nikdy nenapadlo, ze je nebudu zdravit… Ano, meli by je zdravit, je to slusnost.

Kostroma
Stálice 98 příspěvků 11.09.18 21:38

Jo.

nostress
Extra třída :D 13209 příspěvků 11.09.18 21:38
@Anonymní píše:
Zdravím. Mám dvě malé děti a sousedy kteří si stěžují občas na jejich hlučnost když si hrají u našeho baráku. Klidně je nazvou parchanty a smrady :( dnes tu byla mamka a trochu jsme se chytly.Ona mi říká že je děti mají zdravit ( ty sousedy)a já říkám proč??takové sprosté lidi? no mamka furt tvrdí svoje. Rozsuďte to.Kdo má pravdu?

Na jednu stranu tě chápu, ale kdoví, co by sem napsali vaši sousedi. Každopádně by jste si měli v klidu promluvit.Oni by neměli vaše děti nazývat „parchanty a smrady“, a děti by měly slušně zdravit. :think:

J_Doe
Závislačka 2961 příspěvků 11.09.18 21:39
@Anonymní píše:

Já lidi zdravím nahlas a zřetelně. Děti se to naučily po mně, některé dřív, některé později. Neumím si představit, že bych někoho nezdravila, a někdo po mých dětech zároveň chtěl, aby zdravily. Takže - vy ty sousedy nezdravíte?

Sousedy zdravíme, protože je známe, ne proto, že je milujeme. Protože jinak by výchova vypadala takhle: „Honzíčku, to je pan X, ale toho nezdravíme, protože je takový a makový. To je sousedka Y, tu zdravíme, protože je taková a maková.“ Ne. Lidi, které známe, prostě zdravíme. Stejné je to později například v práci, že? Zdravíme všechny, i když ne s každým bychom šli na oběd…

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2061 příspěvků 11.09.18 21:39

Samozřejmě, že mají zdravit. Takto se sousedi akorát utvrdí v tom, že jsou to nevychovanci a vztahy to taky zrovna nevylepšuje :nevim:

Příspěvek upraven 11.09.18 v 21:41

rena621
Ukecaná baba ;) 1233 příspěvků 11.09.18 21:40
@Anonymní píše:

Me se nezdravi sousedka jedna. Meho manzela vzdy usmevem zdravi a ja kdyz se pozdravim koukne na me jak na vraha. Nesnasi me. Nikdy jsme spolu nemluvili a ani nijak sem ji neublizila. Nevim co ma za problem. Tak jsem prestala. Popravde uz ji zdravit nebudu. Nemyslim si ze bych byla na pohled nesympaticka. Protoze s kazdym v dome se zdravime s usmevem a taky se nezname. Byt Vama nezdravila bych se oni nejsou slusne proc by Ste meli byt Vy? Navic to muzou i pokladat za provokaci. Cim min s nima budete komunikovat tym lip. Muj nazor. Mame bych se nezminovala kyvla bych hlavou zmenila temu a zivot jde dal.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >