Reklama

Čtvrtá vlna feminismu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Svetlana87
Kecalka 251 příspěvků 11.09.18 15:32
Čtvrtá vlna feminismu

Čtvrtá vlna feminismu se zabývá problematikou sexuálního obtěžování, diskriminaci na pracovišti, zostuzování lidí s nadváhou a zobrazování žen v médiích jako sexuální symbol.

Trápí vás některý z vypsaných problémů? Přidaly byste nějaký další? Nebo to naopak jako problém nevidíte?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

tininas
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 11.09.18 15:41
@Svetlana87 píše: Čtvrtá vlna feminismu se zabývá problematikou sexuálního obtěžování, diskriminaci na pracovišti, zostuzování lidí s nadváhou a zobrazování žen v médiích jako sexuální symbol.Trápí vás některý z vypsaných problémů? Přidaly byste nějaký další? Nebo to naopak jako problém nevidíte?

A ty o tom píšeš nějaký článek, nebo proč se ptáš?

Docela mě zajímá Tvůj názor na výše zmíněnou problematiku. :)

Příspěvek upraven 11.09.18 v 15:41

Uživatel je onlineKralikcek
Ukecaná baba ;) 1043 příspěvků 11.09.18 15:41

a cim se zabyvala prvni , druha, nebo treti vlna? :think:

Jsem si myslela,ze zas Bozislava vytahla neco na pocteni a koukam , ze autor je jiny :think: :mrgreen:

Svetlana87
Kecalka 251 příspěvků 11.09.18 15:43
@tininas píše:
A ty o tom píšeš nějaký článek, nebo proč se ptáš?

Docela mě zajímá Tvůj názor na výše zmíněnou problematiku. :)

Příspěvek upraven 11.09.18 v 15:41

Jen mě to zajímá. Sleduju to dost na zahraničních serverech a tam jsou často názory úplně jinde než na českých. Tedy pokud to na českých vůbec je. Přijde mi, že se tady feminismus neřeší prakticky vůbec.

Uživatel je onlineKralikcek
Ukecaná baba ;) 1043 příspěvků 11.09.18 15:46
@Svetlana87 píše:
Jen mě to zajímá. Sleduju to dost na zahraničních serverech a tam jsou často názory úplně jinde než na českých. Tedy pokud to na českých vůbec je. Přijde mi, že se tady feminismus neřeší prakticky vůbec.

ale resi, pocti si :kytka:

https://www.emimino.cz/…nost-325427/

Svetlana87
Kecalka 251 příspěvků 11.09.18 15:48
@Kralikcek píše:
a cim se zabyvala prvni , druha, nebo treti vlna? :think:Jsem si myslela,ze zas Bozislava vytahla neco na pocteni a koukam , ze autor je jiny :think: :mrgreen:

První dvě hlavně za legální diskriminaci žen. Třetí už spíše za společenskou diskriminaci. A čtvrtou píšu v příspěvku. Samozřejmě hodně zjednodušeně.

Svetlana87
Kecalka 251 příspěvků 11.09.18 15:49
@Kralikcek píše:
ale resi, pocti si :kytka:https://www.emimino.cz/…nost-325427/

To jsem četla, pro zasmání dobré. :mrgreen:

samá práce
Ukecaná baba ;) 1922 příspěvků 11.09.18 15:51

Jestli se v ty čtvrtý vlně feminizmu řeší, že by neměly bejt ženský s nadváhou, jsom za. Jen houšť a větší kapky. ;) :)

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 7971 příspěvků 11.09.18 15:54
@Svetlana87 píše: Čtvrtá vlna feminismu se zabývá problematikou sexuálního obtěžování, diskriminaci na pracovišti, zostuzování lidí s nadváhou a zobrazování žen v médiích jako sexuální symbol.Trápí vás některý z vypsaných problémů? Přidaly byste nějaký další? Nebo to naopak jako problém nevidíte?

je to skvělá akce, ještě bych zahrnul zostuzování lidí s podváhou a přílišné podtrhování sexuálně přitažlivých partií u krásných žen, respektive zvýrazňování krásy u krásných žen, protože to diskriminuje ty ženy, které krásné nejsou, a to prostě není spravedlivé

tininas
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 11.09.18 16:06

Příspěvek upraven 11.09.18 v 16:14

magratka
Zasloužilá kecalka 877 příspěvků 11.09.18 16:08

Já teda nechápu, co má zostuzování lidí s nadváhou společného s feminismem.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1314 příspěvků 11.09.18 16:26

Nejak me to zily.netrha..a kdo ma byt, kdyz ne zena sexsymbol? A lidi s nadvahou? Kdyz vidim 20 lete holky s prominutim vyz.ne nacpane do narvanych topu tak se nedivim ze se jim smeji..

KimL
Ukecaná baba ;) 1289 příspěvků 11.09.18 16:26

@magratka Protože na nadváhu žen se pohlíží jinak než na nadváhu mužů. Když je tlustej chlap, tak to většinou moc nikdo neřeší, chtějí ho kolikrát i hezké holky, jen ty povrchnější řeknou, že by s klukem s nadváhou nic neměli. Kdežto pro 90 % kluků je hezká holka synonymem pro hubenou holku. A to i „hodnej milej kluk“ chce „jakoukoli holku, ale tlustou ne“.
Jinak souhlasím se všemi těmi body a setkala jsem se s nimi osobně i je vidím u jiných.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1314 příspěvků 11.09.18 16:28
@Svetlana87 píše:
Jen mě to zajímá. Sleduju to dost na zahraničních serverech a tam jsou často názory úplně jinde než na českých. Tedy pokud to na českých vůbec je. Přijde mi, že se tady feminismus neřeší prakticky vůbec.

A co tesit? Ze mi kolega pridrzi dvere a rekne ze mi to slusi, nebo ze jsou zeny sexsymbol..lepsi nez soudruzky a udernice..

carsa
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 11.09.18 16:30

@KimL A to jako těm chlapům budeme určovat, jaká ženská se jim má líbit a jaká ne? Tak to vidím, že čtvrtá vlna feminismu bude znamenat konec lidstva…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama