Feminismus ničí společnost

Fotoalbum tématu (24) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Božislava
Ukecaná baba ;) 1628 příspěvků 18.08.18 01:39
Feminismus ničí společnost

Dnes bych chtěla stručně představit zhoubné účinky feminismu, který vládne v západní civilizaci. Výsledkem je změna v emočním vztahu mezi pohlavími, což vede k nízké porodnosti. Každý systém potřebuje nepřítele, aby mohl fungovat. V současnosti systém podporuje myšlenku, že nepřítel, pachatel neštěstí a dravec musí být bílý heterosexuální muž. Vykonávajícím rozsudkem je mimo jiných právě feminismus, který zahrnuje mnoho žen, které rády uplatňují své biologické vlastnosti-což je zejména neurotismus ( identifikace s nálepkou oběti ). Muži v tomto systému ztratili svůj status, sílu a respekt, protože ženy jsou lepší pohlaví než muži. Pokud maskulinita zmizí, pak společnost získá pasivitu, strach, nestabilitu. Je ztracena schopnost mluvit pravdu, mravnost, čest a trvalá pravidla. Což se v plné nahotě projevilo nyní na neschopnosti západní civilizace se bránit před cizí a agresivní civilizací. Byli to právě muži, kteří postavili civilizaci a ženy byly vždy dodatek k tomuhle. Nepravdivé ženy rostou jako houby po dešti. Bláznivé, ošklivé, vzdorovité, agresivní a manipulativní ženy obviňují muže a jsou frustrované. Díky nim se objevují nepravdiví muži. Tam kde je akce je reakce. Pohlaví závisí na sobě. Proto se nemění pouze jedno pohlaví. Feminismus dal ženám výkon, práva, svobody a výsady, které ženám vzalo vůli k posilování citových vazeb k mužům a k ochotě ke spolupráci s muži ( protože muž je nepřítel ), k dovednosti zdravé komunikaci s muži. Všechny tyto dobré rysy žen byli systematicky nahrazeny něčím zcela opačným. Hedonismem, konzumerismem, plytkou zábavou, egocentrismem, narcismem, sílou a manipulacemi, neschopností přiznat chyby a nezodpovědností. Dnešní feminismus - to jsou jen samé požadavky na privilegie a zbavování zodpovědností. Ženy jako oběti už nikdy nemusejí být odpovědné za to, co dělají. Ženy chtějí rovnost s muži, ale nechtějí přinášet hodnoty, zdroje, ani připustit chyby a vady. Buď budou obě pohlaví vyzralé, nebo se budou vytvářet patologické incestní vztahy, jako například hrání vztahu v roli otce a dcery nebo matky a syna. ( Například manželství prezidenta Macrona ). Systémové nízké postavení mužů odvádí ženy od mužů a bude to tak platit, dokud se muži nedostanou na mnohem vyšší úroveň, než ženy, které mají svoje postavení uměle zvýšené. Díky tomu dnešní vztahy nepočítají se vzájemnou úctou, takže je podporován narcismus. Mužům trvá dlouhé roky než si vybuduje správnou osobnost a sebevědomí. Rostoucí fenomém podpantofláctví, idealizace ženství skončí vždy depresivními stavy muže. Muž nic neřekne o své nespokojenosti, protože je to údajně slabost a dnešní ženy nereagují na kritiku s pokorou. Pouze ženy mají právo kritizovat. Z tohoto důvodu jsou ženy považovány za autoritu, která nemá nedostatky a která nemusí pracovat na sobě.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 95 Další »
Reakce:
 
Emimin7
Echt Kelišová 9358 příspěvků 18.08.18 02:21

Jsem rád, žes nadhodila toto téma. Jen bych doplnil, že se nejedná jen o ženy, ale všechny menšiny plus ženy. Tedy kohokoli, kdo není bílý heterosexuální muž. Podle této teorie jsou všichni utlačováni bílými muži. Říká se, že mají bílé privilegium. Bílý muž si může stěžovat akorát na zmíněný sociální tlak zadržovat emoce, jinak nic. S trochou nadsázky lze říci, že jakýkoli životní neúspěch člověka menšinové etnicity nebo ženy, je vina bílých mužů.
Tato teorie je podle mě sebezničující, protože si „utlačovaný“ řekne, že za svůj neúspěch nemůže on, ale patriarchát bílých mužů. Např.: Nepřijali mě do práce? No jistě, jsem černoch. Sice nemám praxi a přijatý člověk ano, ale stejně je to proto, že jsem černoch. V práci byl povýšen kolega místo mě? Samozřejmě, jsem přece žena. Sice kolega odvádí lepší výsledky, ale na tom nezáleží. Povýšení nemám jen kvůli svému pohlaví.
Naše snaha vychází vniveč jen proto, že nejsme bílý muži. Proč se tedy máme vůbec v životě snažit, když samotný systém nám úspěch neumožní?

Takto to ve zkratce funguje a tato teorie začíná nabírat čím dál radikálnější směr. Je extrémně nebezpečná, protože „utlačovaní“ si díky této teorii nepřipouští vlastní přešlapy a vše svádí na diskriminační systém.

 
Jana525
Závislačka 4952 příspěvků 18.08.18 07:35
@Božislava píše:
Dnes bych chtěla stručně představit zhoubné účinky feminismu, který vládne v západní civilizaci. Výsledkem je změna v emočním vztahu mezi pohlavími, což vede k nízké porodnosti. Každý systém potřebuje nepřítele, aby mohl fungovat. V současnosti systém podporuje myšlenku, že nepřítel, pachatel neštěstí a dravec musí být bílý heterosexuální muž. Vykonávajícím rozsudkem je mimo jiných právě feminismus, který zahrnuje mnoho žen, které rády uplatňují své biologické vlastnosti-což je zejména neurotismus ( identifikace s nálepkou oběti ). Muži v tomto systému ztratili svůj status, sílu a respekt, protože ženy jsou lepší pohlaví než muži. Pokud maskulinita zmizí, pak společnost získá pasivitu, strach, nestabilitu. Je ztracena schopnost mluvit pravdu, mravnost, čest a trvalá pravidla. Což se v plné nahotě projevilo nyní na neschopnosti západní civilizace se bránit před cizí a agresivní civilizací. Byli to právě muži, kteří postavili civilizaci a ženy byly vždy dodatek k tomuhle. Nepravdivé ženy rostou jako houby po dešti. Bláznivé, ošklivé, vzdorovité, agresivní a manipulativní ženy obviňují muže a jsou frustrované. Díky nim se objevují nepravdiví muži. Tam kde je akce je reakce. Pohlaví závisí na sobě. Proto se nemění pouze jedno pohlaví. Feminismus dal ženám výkon, práva, svobody a výsady, které ženám vzalo vůli k posilování citových vazeb k mužům a k ochotě ke spolupráci s muži ( protože muž je nepřítel ), k dovednosti zdravé komunikaci s muži. Všechny tyto dobré rysy žen byli systematicky nahrazeny něčím zcela opačným. Hedonismem, konzumerismem, plytkou zábavou, egocentrismem, narcismem, sílou a manipulacemi, neschopností přiznat chyby a nezodpovědností. Dnešní feminismus - to jsou jen samé požadavky na privilegie a zbavování zodpovědností. Ženy jako oběti už nikdy nemusejí být odpovědné za to, co dělají. Ženy chtějí rovnost s muži, ale nechtějí přinášet hodnoty, zdroje, ani připustit chyby a vady. Buď budou obě pohlaví vyzralé, nebo se budou vytvářet patologické incestní vztahy, jako například hrání vztahu v roli otce a dcery nebo matky a syna. ( Například manželství prezidenta Macrona ). Systémové nízké postavení mužů odvádí ženy od mužů a bude to tak platit, dokud se muži nedostanou na mnohem vyšší úroveň, než ženy, které mají svoje postavení uměle zvýšené. Díky tomu dnešní vztahy nepočítají se vzájemnou úctou, takže je podporován narcismus. Mužům trvá dlouhé roky než si vybuduje správnou osobnost a sebevědomí. Rostoucí fenomém podpantofláctví, idealizace ženství skončí vždy depresivními stavy muže. Muž nic neřekne o své nespokojenosti, protože je to údajně slabost a dnešní ženy nereagují na kritiku s pokorou. Pouze ženy mají právo kritizovat. Z tohoto důvodu jsou ženy považovány za autoritu, která nemá nedostatky a která nemusí pracovat na sobě.
:potlesk: :potlesk: :potlesk:

Jeste bych dodala, ze pokud jde o Macrona, tak tam je to zrejme jen divadylko, aby nemusel priznat, ze je gay. Viz. uz jeho dva skandaly na toto tema. Naposledy se jednalo o jeho bodyguarda.
Feminismus se vymyka kontrole. Muz a zena tvori celek a vzajemne se doplnuji. Tohle vse je naruseno.

 
Jarda41
Kecalka 136 příspěvků 18.08.18 07:53
Zajímavé téma

I když z povahy věci bude většina populace proti Vašemu názoru. Jenom doplním - v současné době, kdy již několik desítek let žije západní společnost v míru (následek strašlivých světových válek) došlo k záměrnému utlumení přirozených vlastností mužů jako je agresivita, ochranitelský pud. Feminismus a další hnutí menšin má za cíl tento přirozený pradávný pud mužů - vzít zbraň a jít zabijet nepřitele - potlačit. Mužům pak nezbývá než hledat ve společnosti nové místo, protože muž starého ražení skutečně není potřeba. To co vidíme je přirozený vývoj ve společnosti, která si zakázala řešit konflikty násilím (jinak by jsme asi už nepřežili). Otázkou je, co se stane, až civilzace, jako je muslimská, která má muže klasického provedení, začne dotírat na tu naší.

 
Jana525
Závislačka 4952 příspěvků 18.08.18 07:59

@Jarda41 co se stane, uz v zapadni spolecnosti vidime. V takzvanych no go zonach. A co se stane za par let ? No to, co je v prirode prirozene. Proste muslimove jsou silnejsi. Takze obsadi Evropu uplne. Bud budes konvertovat a nebo proste nebudes. Tady neni, co resit. To je zakon silnejsiho. Akorat to vypada, ze ten boj moc potrebovat nebudou , diky nam. Uplne jim staci pockat, az se demokraticky dostanou do vedeni mest a statu. Ti netrpelivi u toho obcas nekoho oddelaji pri nejakem teror. akci, ale nakonec se dockaji naprosto bez boje.

 
Uživatel je onlineMango_Lassi
Extra třída :D 14106 příspěvků 18.08.18 08:00

Jsem feministka a jsem na to hrdá!

 
Uživatel je onlineMango_Lassi
Extra třída :D 14106 příspěvků 18.08.18 08:03

Ženství a mužství jsou pouze sociální konstrukt. Nic takového v neexistuje.

 
Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1325 příspěvků 18.08.18 08:04

@Božislava se v tom prispevku lehce ztracim, ale tema je to zajimave :) .

co tedy feminismus spolecnosti vzal a dal?
v bodech by to slo? :think:
a feministky se samy rodi, kdezto muze podpantoflaky dela az ta feministka?Nejak jsem nepobrala,zda feminismus neni tedy v zenach jiz davno zakorenen a spise prirozena vec :nevim:
:kytka:

 
Jindriska88
Kecalka 232 příspěvků 18.08.18 08:05

Zase něco proti muslimům a feminismu a apokalipticke ukončení evropské společnosti. Když v tom vidíte problém, tak řešte. Rodte děti, uplatňujte tradiční rodinu doma a běžte ty zlý muslimy zlikvidovat či vypakovat z Evropy, když Vám to udělá radost.

 
Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1325 příspěvků 18.08.18 08:06
@Mango_Lassi píše: Ženství a mužství jsou pouze sociální konstrukt. Nic takového v neexistuje.

spravne, genderova politika, zadne pohlavi preci :mrgreen: :P

 
Jana525
Závislačka 4952 příspěvků 18.08.18 08:06
@Mango_Lassi píše: Ženství a mužství jsou pouze sociální konstrukt. Nic takového v neexistuje.
:mrgreen: promin, ale pobavila jsi. Z biologickeho pohledu proste zenstvi a muzstvi nevymazes.
A z psychologickeho take ne. Ale namlouvat si muzes, co chces.
 
Uživatel je onlineMango_Lassi
Extra třída :D 14106 příspěvků 18.08.18 08:08
@Emimin7 píše:
Jsem rád, žes nadhodila toto téma. Jen bych doplnil, že se nejedná jen o ženy, ale všechny menšiny plus ženy. Tedy kohokoli, kdo není bílý heterosexuální muž. Podle této teorie jsou všichni utlačováni bílými muži. Říká se, že mají bílé privilegium. Bílý muž si může stěžovat akorát na zmíněný sociální tlak zadržovat emoce, jinak nic. S trochou nadsázky lze říci, že jakýkoli životní neúspěch člověka menšinové etnicity nebo ženy, je vina bílých mužů.
Tato teorie je podle mě sebezničující, protože si „utlačovaný“ řekne, že za svůj neúspěch nemůže on, ale patriarchát bílých mužů. Např.: Nepřijali mě do práce? No jistě, jsem černoch. Sice nemám praxi a přijatý člověk ano, ale stejně je to proto, že jsem černoch. V práci byl povýšen kolega místo mě? Samozřejmě, jsem přece žena. Sice kolega odvádí lepší výsledky, ale na tom nezáleží. Povýšení nemám jen kvůli svému pohlaví.
Naše snaha vychází vniveč jen proto, že nejsme bílý muži. Proč se tedy máme vůbec v životě snažit, když samotný systém nám úspěch neumožní?Takto to ve zkratce funguje a tato teorie začíná nabírat čím dál radikálnější směr. Je extrémně nebezpečná, protože „utlačovaní“ si díky této teorii nepřipouští vlastní přešlapy a vše svádí na diskriminační systém.

Petr Hampl se nám už zaregistroval na EM?

 
samá práce
Ukecaná baba ;) 2224 příspěvků 18.08.18 08:08

no jo, už je to v zadeli. Soutěže královen krásy se budou muset obejít bez promenády v plavkách. Teď už západní společnosti zbyde jen světový mír. ;)
 https://www.novinky.cz/…lavkach.html

 
Jana525
Závislačka 4952 příspěvků 18.08.18 08:09

@Mango_Lassi ale podle tve ikonky, to chapu :mrgreen: ty opravdu nejsi muz ani zena, ty jsi robot

 
Uživatel je onlineMango_Lassi
Extra třída :D 14106 příspěvků 18.08.18 08:09
@Jana525 píše: :mrgreen: promin, ale pobavila jsi. Z biologickeho pohledu proste zenstvi a muzstvi nevymazes.
A z psychologickeho take ne. Ale namlouvat si muzes, co chces.

Je to jen určitá interpretace reality, která se navíc mění v čase a prostoru

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 95 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >