Byla jsem závislá na kamarádce.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 21:20
Byla jsem závislá na kamarádce.

Ahoj všem. Byla jsem cca půl roku závislá na kamarádce. Je o dost starší, má svou rodinu. Trvalo dlouho než jsem si plně uvědomila, že se chovám jako žárlivý manžel. S mojí biologickou matkou nemám moc dobrý vztah. Tak jsem „lásku“ začala hledat u ní.
Nechci ji ale ztratit. Ovšem nevím jak v takovém vztahu pokračovat dál. Ona mne v životě dál chce. Jen se chová momentálně dost odměřeně a mně to vadí. Snažím se to neřešit.. Ale užírá mě to. Nevím, jestli by nebylo lepší vztah na čas utnout.. Nebo možná i napořád…

Reakce:
Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 17.08.18 21:23

Proč utnout, stačí vést normální život, mít i jiné kamarádky, pracovat/studovat, mít koníčky, partnera. Pak nebudeš mít čas ani chuť viset jen na jedné osobě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 21:27

@Helileli Já tohle vše ale mám. Jen nevím jak s ní teď jednat..

jindra.kytka
Ukecaná baba ;) 1847 příspěvků 17.08.18 21:37
@Anonymní píše:
Ahoj všem. Byla jsem cca půl roku závislá na kamarádce. Je o dost starší, má svou rodinu. Trvalo dlouho než jsem si plně uvědomila, že se chovám jako žárlivý manžel. S mojí biologickou matkou nemám moc dobrý vztah. Tak jsem „lásku“ začala hledat u ní.
Nechci ji ale ztratit. Ovšem nevím jak v takovém vztahu pokračovat dál. Ona mne v životě dál chce. Jen se chová momentálně dost odměřeně a mně to vadí. Snažím se to neřešit.. Ale užírá mě to. Nevím, jestli by nebylo lepší vztah na čas utnout.. Nebo možná i napořád…

A co jsi ji tak strašného konkrétně udělala?

Alušáček
Závislačka 3331 příspěvků 17.08.18 21:49

Tak to nech na ní,přizpůsob se té formě kamarádství jakou ti kamarádka nabídne … Za sebe musím říct,že mi taky vadilo když se mě nějaká kamarádka stala závislou,chtěla se mnou vše sdílet,být součást všeho co prožívám,tohle nesnesu.

Ou
Kelišová 5856 příspěvků 17.08.18 22:03

Vstupte do psychoterapie a vyřešte si svoje témata. Pak budete moci mít s kamarádkou rovnocený vztah, který bude obohacující i pro ni. Zatím jste ji používala jako tišící lék na svoji psychickou bolest.

To není přátelství a pokud jste ten, kdo je používán, tak se to žere strašně moc sil a nedá se to vydržet dlouho.

Dejte jí čas. A mezi tím si udělejte pořádek ve své vlastní hlavě.

Uživatel je onlineBubla_Bučková
Závislačka 4523 příspěvků 17.08.18 22:17

ta kamarádka tu podle mě o tobě psala :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >