Reklama

Pomsta kamarádem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KalamityJohn
Kelišová 6199 příspěvků 17.08.18 12:36
Pomsta kamarádem

Takže kluk se rozejde s holkou a ona, aby se pomstila, mu přefikne nejlepšího kamaráda.

Asi jsem blbej, ale kde je ta pomsta?

Z těch dvou jsou teď wiener brothers - otrocky přeloženo bráchové přes párek - ale to je asi tak všechno.

Nechápu :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Fifi2
Kecalka 180 příspěvků 1 inzerát 17.08.18 12:41

Většinu chlapů, by to nasralo :lol: ale je to ubohé…

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16532 příspěvků 17.08.18 12:41
@KalamityJohn píše:
Takže kluk se rozejde s holkou a ona, aby se pomstila, mu přefikne nejlepšího kamaráda.

Z těch dvou jsou teď wiener brothers - otrocky přeloženo bráchové přes párek - ale to je asi tak všechno.

Kamarád se nebránil? Proč by to mělo někomu vadit? Kluk už s ní nechodil, takže ona mohla spát s kýmkoliv. Kamarád už měl na ni asi dlouho chuť a tak toho využil. Samopalem na něj v tu chvíli asi nemířila, ne? :mavam: Pomstu taky nevidím. :think:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2136 příspěvků 17.08.18 12:42

Znám ten případ, ale teda nešlo o pomstu, prostě spolu chtěli být. Ten původní kluk to nerozdýchal a s tím druhých už nikdy nepromluvil. Okolí to vnímalo jako příšerné ponížení pro toho prvního - jakože mu nej kámoš přebral holku.

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 17.08.18 12:45

Mně napadá, jak by to asi tak vnímala ona. Tzn. kdyby byli rozešlí, ona by mu dala kopačky, ale on přefikl (i poté) její kamarádku. Což by ona nesla těžce, protože v tom pořád má city, nemá to vyřešeno tak, jak se tváří. Není to definitivní, pořád si na něj dělá nárok. (Nemluvím o všech ženských, jen se snažím nastínit, co se téhle asi honí hlavou) A ona má zřejmě za to, že on to má zrovna tak jako ona. No, nemá, no. Jsou od sebe, tzn. ať si skáčou po lustru. Ale povídejte to té nasr..é ženské.

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1215 příspěvků 17.08.18 12:47

Vnimam to jako, ze je chce rozhodit kamaradstvi a vzit mu i kamarada. Dobrej kamarad by do toho nesel, ale chapu, ze vetsina chlapku mysli ptakem a moc by nepremyslelo, jestli to za to stoji. :think:

Verunecka289
Závislačka 3329 příspěvků 17.08.18 12:47

@KalamityJohn znám lepší, kluk se rozešel s holkou a ta, aby se mu pomstila, spala s ním :lol: :lol: sice nikdo nikdy nepochopil, v čem ta pomsta spočívala, ale ona byla spokojená, jak s ním zametla :think: :lol: :lol:

TMana
Zasloužilá kecalka 712 příspěvků 17.08.18 12:48

Pomsta? Ne, to jen všem musela ukázat, jak je vypatlaná.

Mart81
Závislačka 2796 příspěvků 17.08.18 12:49
@KalamityJohn píše:

Kdyby se mu chtěla pomstít, tak si po rozchodu začne s jeho tátou a vezme si ho za muže.

Pak by svého ex ve slabé chvilce svedla a do konce života by se mu mohla smát, že měl sex s macechou. ;)

Příspěvek upraven 17.08.18 v 12:54

eumedon
Extra třída :D 13537 příspěvků 17.08.18 12:53
@KalamityJohn píše:

A to je výchozí příspěvek? Kde je problém? Otázka? Všichni jsou spokojeni:

• Ona má pocit, že se pomstila,
  • jejímu bývalému je to jedno
  • a kamarád taky rád (je rád, že si štrejchl).

Všichni jsou spokojeni, tak v čem je problém?

Bábrdl
Generální žvanilka 21176 příspěvků 17.08.18 12:54
@KalamityJohn píše:

Tak větší část chlapů to asi nějak naštve :think: Zbytku to bude jedno, když už jim na ní nezáleží.

Bábrdl
Generální žvanilka 21176 příspěvků 17.08.18 12:55
@eumedon píše:
A to je výchozí příspěvek? Kde je problém? Otázka? Všichni jsou spokojeni:
  • Ona má pocit, že se pomstila,
  • jejímu bývalému je to jedno
  • a kamarád taky rád (je rád, že si štrejchl).

Všichni jsou spokojeni, tak v čem je problém?

Nebo! koukala po tom kamarádovi už delší dobu a teď to jen vydává za pomstu :lol:

svycarka
Echt Kelišová 7550 příspěvků 17.08.18 12:55

Tak zalezi taky na okolnostech rozchodu. On třeba prefikl spolecnou známou a tak si smlsla na kamaradovi. No a taky v tom muze byt za a-pritazlivost za b- detinska hloupost ,chtit se pomstit,ze se vyspi s kamaradem a bude pet chvalu na jeho sexualni um a za c- je to coura,co da kazdymu :mrgreen:
U nas platilo a plati pravidlo,ze si chlapy neprebirame a ani s ex od kamarádky nespime ;)

Emimin7
Echt Kelišová 8835 příspěvků 17.08.18 13:04

To není pomsta.

KalamityJohn
Kelišová 6199 příspěvků 17.08.18 13:04
@Emilie píše:
Mně napadá, jak by to asi tak vnímala ona. Tzn. kdyby byli rozešlí, ona by mu dala kopačky, ale on přefikl (i poté) její kamarádku. Což by ona nesla těžce, protože v tom pořád má city, nemá to vyřešeno tak, jak se tváří. Není to definitivní, pořád si na něj dělá nárok. (Nemluvím o všech ženských, jen se snažím nastínit, co se téhle asi honí hlavou) A ona má zřejmě za to, že on to má zrovna tak jako ona. No, nemá, no. Jsou od sebe, tzn. ať si skáčou po lustru. Ale povídejte to té nasr..é ženské.

Řek bych, že tohle je ono. :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >