Reklama

Věřit partnerovi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 00:22
Věřit partnerovi?

Ahojky, mám teď takové dilema. Nedávno jsem si půjčila partnera telefon, (potřebovala jsem něco najít a svůj jsem neměla zrovna po ruce).
A zrovna mu došla na messengeru zpráva od nějaké slečny. Nedalo mi to a zprávu otevřela.
Psali si už nějakou delší dobu, pročetla jsem si pár zpráv. Kde mu psala, že teď okolo něj projížděla ať se usměje. A taky jestli nechce zajít na drink. Na což jí odepsal že asi ne, že byl minulej víkend. A ona že teda jindy.
Bylo to ve čtvrtek a my jsme byli domluvení že od pátku do neděle budeme spolu. Nechápu proč jí nenapsal že bude se mnou. :nevim:
Já mu řekla že jsem to četla a kdo to je. A on že kamarádka, že neví proč mu tak vypisuje. A nakonec z něj vylezlo že byli před dvěma měsíci na kafe a pokecat. Píše mu pravidelně a on jí v pohodě odepisuje. Říkal mi že s ní nic neměl. Ale nechápu, proč mi neřekl že byli na kávě. On mi říkal, že na to zapomněl. Což je blbost, říkáme si spousta věcí i co jsme dělali přes den. Prostě mi to zatajil. Nechci být za raketu, ale taky ne za krávu. Věřili by jste mu? Nehledě na to, že mi ani neřekl že byl ten minulej týden s kamarádama pít. To jsem se taky dozvěděla až v tý konverzaci co si psal s ní. :zed:

Reklama

Reakce:

kacakaca
Závislačka 2554 příspěvků 17.08.18 04:40

Nechces byt raketa? Tak neres, ze ti nerika kazdy detail sveho zivota. Duvera je o tom, ze jste v pohode i bez 100%ni informovanosti. Ze i kdyby sel s kamaradkou na kafe, nemusis vysilovat, ze te podvede. Ty se s nikym jinym nestykas? Kdybys mela duvod mu neverit, tak v klidu neprejde, zes mu projela zpravy v mobilu…

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >