Reklama

Exmanžel a přítel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maminka96
Povídálka 15 příspěvků 17.08.18 22:26
Exmanžel a přítel

Ahoj, prosím Vás o názor. Jsem mamkou 2 dětí. S manželem spolu nežijeme už skoro 3 roky. Mezitím jsem si našla přítele, hned na začátku jsem mu řekla, že mám děti a vše o svém manželství, nechtěla jsem mít před ním žádné tajnosti. říkal, že chápe, vypadalo to růžově, ale po pár měsících, řekl, že to nedá, ale dál jsme se stýkali, blíž a blíž. ale také problémy přibývaly, nelíbilo se mu, když jsem napsala svému bývalému, třeba jen k narozeninám. Jednou jsem napsala přání k Vánocům, ale jemu řekla, že psal on. Vím lhala jsem mu, taky mě to pěkně mrzelo. nakonec se přiznal, že mi vlezl do mobilu. já u toho neřekla ani slovo. paradox je, že on si může dopisovat s kým chce. musela jsem vyhodit tričko po svém bývalém, nakonec z něj nedávno vypadlo, že tu má tričko po svý ex, ale vyhodit mi ho nedovolil, dostala jsem pozvání na pracovní večeři jako poděkování, ale abych tam šla nepřicházelo v ůvahu, on za svýma kolegyněma klidně jel. Nevím třeba se fakt chovám hrozně. ale to co on může, já nemohla, také proto jsme se hádali a on se vždy sebral a odešel a vždy se vrátil. jednou v zimě, přišel, že to prostě nedá a odešel, po 14 dnech přišel s prosíkem a já ho vzala zpět. vypadalo to, že bude klid, ale ne a dlouho. jednou jsem si jela pro kluka ke svému ex a dala si tam kafe a nechala si od něj podepsat veškeré papíry k rozvodu, také proto nás rozvedli hned. Přítel chtěl hned vše vědět a já to řekla, další den už ani nepřijel, jen řekl, že už nechce. za další 2 měsíce se opět vrátil, promluvili jsme si a já doufala, že bude klid. a nebyl posledně chtěl můj ex přijet za dětma, já ale řekla, že ne, že máme dovolenou ted my( holka tedy řekla, kdy strejda odjede, aby mohl přijet tátá a on to chudák slyšel, bylo mi to moc líto. Vím ex v tom dělá docela problémy, řekla jsem mu, že takhle to dál nejde, že mi přidělává problémy a dětem něco hustí do hlavy. nevozí je na čas, už jsem mu i řekla, že každých 14 dnů a hotovo s ex spolu vycházíme moc dobře,.ale přítel pořád, že to s ním nemám vyřešené a nesnese když si píšeme nebo voláme, přitom je to jen ohledně dětí, dost jsem to omezila. nakonec se zase sbalil a odešel. nevím jak mu vysvětlit, že ex tu prostě bude, je to otec mých dětí. omezila jsem vše, ale kvůli dětem s ním v kontaktu musím být aspoň minimálně. chovám se opravdu tak hrozně, že pořád odchází. mám ho opravdu ráda a nechci ho ztratit, ale už nevím jak dál. Odešel a myslím, že tentokrát už napořád. Jsem opravdu tak špatná

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Maminka96
Povídálka 15 příspěvků 17.08.18 22:28
Přítel a ex

Ahoj, prosím Vás o názor. Jsem mamkou 2 dětí. S manželem spolu nežijeme už skoro 3 roky. Mezitím jsem si našla přítele, hned na začátku jsem mu řekla, že mám děti a vše o svém manželství, nechtěla jsem mít před ním žádné tajnosti. říkal, že chápe, vypadalo to růžově, ale po pár měsících, řekl, že to nedá, ale dál jsme se stýkali, blíž a blíž. ale také problémy přibývaly, nelíbilo se mu, když jsem napsala svému bývalému, třeba jen k narozeninám. Jednou jsem napsala přání k Vánocům, ale jemu řekla, že psal on. Vím lhala jsem mu, taky mě to pěkně mrzelo. nakonec se přiznal, že mi vlezl do mobilu. já u toho neřekla ani slovo. paradox je, že on si může dopisovat s kým chce. musela jsem vyhodit tričko po svém bývalém, nakonec z něj nedávno vypadlo, že tu má tričko po svý ex, ale vyhodit mi ho nedovolil, dostala jsem pozvání na pracovní večeři jako poděkování, ale abych tam šla nepřicházelo v ůvahu, on za svýma kolegyněma klidně jel. Nevím třeba se fakt chovám hrozně. ale to co on může, já nemohla, také proto jsme se hádali a on se vždy sebral a odešel a vždy se vrátil. jednou v zimě, přišel, že to prostě nedá a odešel, po 14 dnech přišel s prosíkem a já ho vzala zpět. vypadalo to, že bude klid, ale ne a dlouho. jednou jsem si jela pro kluka ke svému ex a dala si tam kafe a nechala si od něj podepsat veškeré papíry k rozvodu, také proto nás rozvedli hned. Přítel chtěl hned vše vědět a já to řekla, další den už ani nepřijel, jen řekl, že už nechce. za další 2 měsíce se opět vrátil, promluvili jsme si a já doufala, že bude klid. a nebyl posledně chtěl můj ex přijet za dětma, já ale řekla, že ne, že máme dovolenou ted my( holka tedy řekla, kdy strejda odjede, aby mohl přijet tátá a on to chudák slyšel, bylo mi to moc líto. Vím ex v tom dělá docela problémy, řekla jsem mu, že takhle to dál nejde, že mi přidělává problémy a dětem něco hustí do hlavy. nevozí je na čas, už jsem mu i řekla, že každých 14 dnů a hotovo s ex spolu vycházíme moc dobře,.ale přítel pořád, že to s ním nemám vyřešené a nesnese když si píšeme nebo voláme, přitom je to jen ohledně dětí, dost jsem to omezila. nakonec se zase sbalil a odešel. nevím jak mu vysvětlit, že ex tu prostě bude, je to otec mých dětí. omezila jsem vše, ale kvůli dětem s ním v kontaktu musím být aspoň minimálně. chovám se opravdu tak hrozně, že pořád odchází. mám ho opravdu ráda a nechci ho ztratit, ale už nevím jak dál. Odešel a myslím, že tentokrát už napořád. Jsem opravdu tak špatná

Maminka96
Povídálka 15 příspěvků 17.08.18 22:28
Odchody přítele

Korela chocholatá
Kecalka 398 příspěvků 17.08.18 22:32

Žárlivej a nestálej… Nechápu, že o tohle individuum stojíš. Je jen dobře, že odešel, zapracuj na své psychice a sebevědomí a najdi si normálního chlapa. :kytka:

hehehe
Extra třída :D 11546 příspěvků 17.08.18 22:33

@Maminka96
Nejsi špatná… Tvůj přítel je nevyzrálý a nespoléhala bych na něj.

Lioness34
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 17.08.18 22:38

Zvazila bych pokud bych si myslela ze ex by chtěl zda se nesnazit o to dat to dokupy… deti miluje nedělá problémy a deti by byly nejraději…

PaníBovaryová
Závislačka 3912 příspěvků 17.08.18 22:44

Kolik je priteli let?

Maminka96
Povídálka 15 příspěvků 17.08.18 22:52

27

Maminka96
Povídálka 15 příspěvků 17.08.18 22:54

On.by asi.chtěl ale já už bych to nedala, stalo se.moc.špatných­.věcí

marka123
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 17.08.18 23:02

Proboha otevrete oci, chlap, ktery chorobne zarli, ma dvoji metr, neni spolehlivy, pri kazde blbosti se sbali a odejde, vlastni deti kvuli nemu pomalu nemuzou videt tatu, dela doma dusno, to je opravdu takove terno? Tohle chcete mit doma? Chudaci deti. Kdyz ho tak milujete, tak spolu muzete travit cas, a nemusite si ho hned stehovat domu. Pro deti to bude lepsi, blba atmosfera a neustale odchody a prichody labilniho chlapa, ktery nesnasi jejich otce, hadky …aby se pak nesbalily ony, a neodesly jen az to bude trochu mozne…nevim tedy, jak jsou stare, ale ja se taky brzo stehovala z domu kvuli pritele matky

111verunka111
Závislačka 2814 příspěvků 17.08.18 23:05

Přítel se chová jako dítě a aby ti takovým způsobem oznamoval co mu vadí což je skoro vše. A neustále odcházel a pak zase dolezl. Ukonči to nadobro. On ví že má vrátka furt otevřený a vyskakuje si z nudy a nevyzralosti. Máš dobrý vztahy s otcem dítěte a to je hlavní a buď za to ráda. Přítel te chce hlavně mít pod kontrolou :roll:

sediza
Ukecaná baba ;) 1527 příspěvků 17.08.18 23:20

Nechte ho jít. Má problém se sebevědomím. Měl by problém s ex přítelem - ani to nemusí být manžel, s kamarádem, s kýmkoliv…omezuje Vaši svobodu. Vím, že je těžké najít si někoho s dvěma dětmi, ale s tímhle by život hezčí nebyl…

Pifinka
Kecalka 468 příspěvků 18.08.18 00:34

Problém není v tobě, ale v příteli. Je to naprosto nevyzrálá a nevyrovnaná osobnost. To ti nevadí jak pořád odchází a vrací se? Už kvůli dětem ho pošli do háje a počkej si na někoho, kdo za to bude stát.

Lioness34
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 18.08.18 07:05
@Maminka96 píše:
On.by asi.chtěl ale já už bych to nedala, stalo se.moc.špatných­.věcí

Mate spolu deti. Šanci bych mu dala - třeba vidí o co a koho přišel. Pokud dávás nebo dávala jsi dokola a dokola šance tomuhle promiň ale bl.ovi proč ne otci deti? Jasná pravidla a pokud je poruší tak půjde… zkusila bych mu odpustit.

Lioness34
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 18.08.18 07:05

Maximálně se presvedcis ze to opravdu nejde a budete tam kde jste teď.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >