Reklama

Čaj z rýmovniku pro děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Monika1995
Povídálka 36 příspěvků 27.09.18 16:13
Čaj z rymovniku pro děti

Holky můžu dát malýmu (18 měsíců), čaj z rymovniku? Popřípadě kolik lístků do jakého množství vody? A dávat preventivně, nebo jen když má rýmu. Děkuji :)

Reklama

Reakce:

berusa.m
Závislačka 2729 příspěvků 27.09.18 16:22

Fakt nevím jestli tak malému dítěti rýmovník. :think: Mamka mi několikrát opakovala, že na hrnek jen jeden list.

Monika1995
Povídálka 36 příspěvků 29.09.18 19:03

@berusa.m jako v dětským pokoji ho máme (3 rostlinky), to je prý v pořádku, ale o tom čaji právě taky nevím :think:

lucynka25
Kelišová 7385 příspěvků 2 inzeráty 30.09.18 09:33

@Monika1995 Také mě zajímá a nikde jsem se o tom nic nedočetla, rostliny máme také v pokojích,ale ten čaj dávat takto malým dětem :nevim:
Asi by bylo dobré zkusit se zeptat lékaře a nebo v poradně pro výživu dětí :think:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >