Reklama

Opruzeniny po Sunaru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kajak18
Kecalka 220 příspěvků 24.09.18 00:49
Opruzeniny po Sunaru

Ahoj holky, mám devíti měsíční holčičku, která je kojená + už sní na co příjde. Malou mi někdy hlídá babička a vždycky se mi od ní vrací s opruzenou prdelkou. Pořád jsme přemýšlely čím by to mohlo být, protože jinak je vše stejné, jak doma. Dnes mě napadlo, že u babičky pije Sunar, který jí doma nedávám. Je možné, popřípadě stalo se Vám některé, že by dítě bylo opruzené po něm? Díky

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10872 příspěvků 24.09.18 05:14
@Kajak18 píše:
Ahoj holky, mám devíti měsíční holčičku, která je kojená + už sní na co příjde. Malou mi někdy hlídá babička a vždycky se mi od ní vrací s opruzenou prdelkou. Pořád jsme přemýšlely čím by to mohlo být, protože jinak je vše stejné, jak doma. Dnes mě napadlo, že u babičky pije Sunar, který jí doma nedávám. Je možné, popřípadě stalo se Vám některé, že by dítě bylo opruzené po něm? Díky

Dítě jsem měla opruzelé jen jednou. V létě. Ze Sunaru to nemá. Spíš babička asi hned nepřebaluje, když se dítě vykaká.

smudlinky
Závislačka 2516 příspěvků 360 inzerátů 24.09.18 06:41

taky se přikláním k jinému důvodu, než je mléko. Mléko způsobí spíš nadýmání, bolest bříška, ale ne opruzení. Může to být jinými plenkami, nechá dítko dlouho v mokré pleně, nedostatečně osuší při výměně pleny, nebo hodně obléká vzhledem k okolnímu prostředí.

Kajak18
Kecalka 220 příspěvků 24.09.18 07:24

@Russet @smudlinky
Holky dík, tím to ale nejspíš nebude. Plinky tam má stejný a to, že by mamka nepřebalovala můžu vyloučit. Navíc třeba zrovna včera, od ní šla bez opruzenin, ale dom už došla s němi ????

P4ja
Kelišová 5751 příspěvků 24.09.18 07:27

To by ji v tom musela ty plenky namáčet. Koukni jak přebaluje a jak často.

stinga
Závislačka 3731 příspěvků 7 inzerátů 24.09.18 07:31

@Kajak18 no Sunarem to určitě nebude! jak psaly holky nade mnou, babička děla nějakou chybu při přebalování

P4ja
Kelišová 5751 příspěvků 24.09.18 07:42
@Kajak18 píše:
@Russet @smudlinky
Holky dík, tím to ale nejspíš nebude. Plinky tam má stejný a to, že by mamka nepřebalovala můžu vyloučit. Navíc třeba zrovna včera, od ní šla bez opruzenin, ale dom už došla s němi ????

Tak se ti po cestě mohla zpotit a zapařit. Nemá že jí jiným krémem třeba? Fakt to nebude Sunarem, ale asi ti utekla nějaká drobnost,.

Russet
Extra třída :D 10872 příspěvků 24.09.18 11:33
@Kajak18 píše:
@Russet @smudlinky
Holky dík, tím to ale nejspíš nebude. Plinky tam má stejný a to, že by mamka nepřebalovala můžu vyloučit. Navíc třeba zrovna včera, od ní šla bez opruzenin, ale dom už došla s němi ????

Může ji při přebalování otírat žínkou nebo vlčenými ubrousky a nenechá vyvětrat. Maže vrstvou krému. Fakt to není Sunarem. Syn ho měl a oprudil se proto, že jsem nelítla hned a nepřebalila, když měl měkčí bobek. Bylo vedro.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >