Opruzeniny po Sunaru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kajak18
Kecalka 266 příspěvků 24.09.18 00:49
Opruzeniny po Sunaru

Ahoj holky, mám devíti měsíční holčičku, která je kojená + už sní na co příjde. Malou mi někdy hlídá babička a vždycky se mi od ní vrací s opruzenou prdelkou. Pořád jsme přemýšlely čím by to mohlo být, protože jinak je vše stejné, jak doma. Dnes mě napadlo, že u babičky pije Sunar, který jí doma nedávám. Je možné, popřípadě stalo se Vám některé, že by dítě bylo opruzené po něm? Díky

Reakce:
Russet
Extra třída :D 12239 příspěvků 24.09.18 05:14
@Kajak18 píše:
Ahoj holky, mám devíti měsíční holčičku, která je kojená + už sní na co příjde. Malou mi někdy hlídá babička a vždycky se mi od ní vrací s opruzenou prdelkou. Pořád jsme přemýšlely čím by to mohlo být, protože jinak je vše stejné, jak doma. Dnes mě napadlo, že u babičky pije Sunar, který jí doma nedávám. Je možné, popřípadě stalo se Vám některé, že by dítě bylo opruzené po něm? Díky

Dítě jsem měla opruzelé jen jednou. V létě. Ze Sunaru to nemá. Spíš babička asi hned nepřebaluje, když se dítě vykaká.

smudlinky
Závislačka 2581 příspěvků 348 inzerátů 24.09.18 06:41

taky se přikláním k jinému důvodu, než je mléko. Mléko způsobí spíš nadýmání, bolest bříška, ale ne opruzení. Může to být jinými plenkami, nechá dítko dlouho v mokré pleně, nedostatečně osuší při výměně pleny, nebo hodně obléká vzhledem k okolnímu prostředí.

Kajak18
Kecalka 266 příspěvků 24.09.18 07:24

@Russet @smudlinky
Holky dík, tím to ale nejspíš nebude. Plinky tam má stejný a to, že by mamka nepřebalovala můžu vyloučit. Navíc třeba zrovna včera, od ní šla bez opruzenin, ale dom už došla s němi ????

P4ja
Kelišová 6625 příspěvků 24.09.18 07:27

To by ji v tom musela ty plenky namáčet. Koukni jak přebaluje a jak často.

stinga
Závislačka 4444 příspěvků 3 inzeráty 24.09.18 07:31

@Kajak18 no Sunarem to určitě nebude! jak psaly holky nade mnou, babička děla nějakou chybu při přebalování

P4ja
Kelišová 6625 příspěvků 24.09.18 07:42
@Kajak18 píše:
@Russet @smudlinky
Holky dík, tím to ale nejspíš nebude. Plinky tam má stejný a to, že by mamka nepřebalovala můžu vyloučit. Navíc třeba zrovna včera, od ní šla bez opruzenin, ale dom už došla s němi ????

Tak se ti po cestě mohla zpotit a zapařit. Nemá že jí jiným krémem třeba? Fakt to nebude Sunarem, ale asi ti utekla nějaká drobnost,.

Russet
Extra třída :D 12239 příspěvků 24.09.18 11:33
@Kajak18 píše:
@Russet @smudlinky
Holky dík, tím to ale nejspíš nebude. Plinky tam má stejný a to, že by mamka nepřebalovala můžu vyloučit. Navíc třeba zrovna včera, od ní šla bez opruzenin, ale dom už došla s němi ????

Může ji při přebalování otírat žínkou nebo vlčenými ubrousky a nenechá vyvětrat. Maže vrstvou krému. Fakt to není Sunarem. Syn ho měl a oprudil se proto, že jsem nelítla hned a nepřebalila, když měl měkčí bobek. Bylo vedro.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >