Odmítání příkrmů UM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Fifi2
Kecalka 191 příspěvků 1 inzerát 26.09.18 12:01
Odmítání prikrmu UM

Dobrý den, včera jsme byli v poradně a dcera, která má za týden 3 měsíce, přibrala pouze 180g. :( Dr. Si chtěla zkontrolovat kolik vypije pri nakojeni a navazily jsme dnes ráno pouze 50 ml. Doporučila mi na týden zkusit přikrmovat sunarem. Jenže ona flasticku vůbec nechce, zacne křičet aniž by to vůbec ochutnala. Zkoušela jsem dávat na lžičce a to samé. Kdyz jsem zkoušela násilím, dělala takový cirkus, že to vyblila. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Co třeba zkusit? Než budem muset zase paní doktorce volat? :( Bylo to dnes teprv po druhé :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kaspinka
Extra třída :D 11908 příspěvků 3 inzeráty 26.09.18 12:17

Za jak dlouho přibrala těch 180g? Nevyrostla za tu dobu víc než minule? Mě to tak syn dělá -buď vyroste a skoro nic nepřibere nebo přibere a vyroste max o 1cm. Podpoř laktaci a uvidíš ;-) Nestresuj se!!! Když to nepůjde, hlady ji přece nenecháš ;-)

Fifi2
Kecalka 191 příspěvků 1 inzerát 26.09.18 13:18

@Kaspinka od 30.8 a včera bylo 25.9. Mesic :( předtím přibrala za měsíc 830g.. a ten Sunar mi po hodině vyblila z podoby. A teď je taková divná z toho. Tak to budu muset podpořit, ale myslím,že mléko mám a ona víc proste nechce :( to je hrůza :( už ať chodí :oops:

Fifi2
Kecalka 191 příspěvků 1 inzerát 26.09.18 13:20
@Fifi2 píše:
@Kaspinka od 30.8 a včera bylo 25.9. Mesic :( předtím přibrala za měsíc 830g.. a předtím ho ublinkla ten Sunar ale teď mi ho po hodině vyblila z podoby. A teď je taková divná z toho. Tak to budu muset podpořit, ale myslím,že mléko mám a ona víc proste nechce :( to je hrůza :( už ať chodí :oops:
Kaspinka
Extra třída :D 11908 příspěvků 3 inzeráty 26.09.18 20:33

@Fifi2 A vyrostla? Mě malý minule za měsíc přibral 370g a prej taky nic moc:D Zkoušela jsem mlíko z mrazáku ale nechtěl. Tak kojím a neřeším to a myslím, že to jde líp ;-) Zkus čaj nebo homeo, nebo oboje a uvidíš :)

Fifi2
Kecalka 191 příspěvků 1 inzerát 27.09.18 08:21

@Kaspinka no moje doktorka neměří , jen obvod hlavičky a tu má větší o centak, tak nevim :( a já si naposled pro zajímavost měřila 31.7. to měla 54cm a teď měří 58 cm. Nevím jestli je to dost :-( ona právě taky víc mlíka nechce, ani Sunar ani mateřské. Ale hned jsem pořídila váhu a od včera vypila 90ml,90ml,110 ml a teď rano zase 50 ml :( uvidíme odpoledne. :think: a urco zkusím nějaké podpůrné prostředky. Jak jsem odsavala už několikrát,tak se víc nalily,tak snad to není jen pocit :) a moc děkuji :kytka:

Kaspinka
Extra třída :D 11908 příspěvků 3 inzeráty 27.09.18 20:30

@Fifi2 já si nemyslím, že by pila málo :think: jako jednorázově možná ale celkově to tak hrozné není :nevim: Zkus spočítat kolik vypije za 24hod a řídila bych se podle toho. Na netu najdeš kolik by ve svém věku měla vypít. Jednorázově prostě míň vypít jistě může. Třeba u dr zrovna neměla hlad. Zkus to těch 24hod a uvidíš ;-)

Fifi2
Kecalka 191 příspěvků 1 inzerát 27.09.18 20:57

Asi jo..pije málo :( já to teda poctivě vazila, celý den a zapisovala od vcera,protože mě to zajímalo a sehnala jsem kvůli tomu vahu. A celý den bída. Dohromady cca 630 ml. Ale ta váha si též váží co chce, dělám průměry. I tak má, ale vypít min. šestinu váhy a to je 750ml, to nedá :( víc do ní nedostanu ani lžičkou. Vyplivuje odsate mléko :zed::,(

Kaspinka
Extra třída :D 11908 příspěvků 3 inzeráty 27.09.18 21:13

@Fifi2 ale tak to zase není o tolik míň než by měla :think: Když máš tu váhu tak ji zvaž nahulatou ať víš kolik vlastně váží a zkus ji změřit. Je teda divný že dr neměří ani neváží když se to píše do průkazu :nevim:

Fifi2
Kecalka 191 příspěvků 1 inzerát 27.09.18 21:26

@Kaspinka ale zase to není na nějaké přibíráni asi :-( doktorka váží, ale nemeri délku,pouze obvod hlavičky. A doporučila mi dokrm protože přibrala za měsíc 180g :( . Ten do ní nedostanu a po umělém zvracela :( má 58 cm a 4970 kg :( mám přijít s ní za týden zase jak přibrala. :,(

Kaspinka
Extra třída :D 11908 příspěvků 3 inzeráty 27.09.18 22:08

@Fifi2 jestli máš přijít za týden tak bych ji fakt nenutila. Zkus podpořit laktaci, přikládej ji častěji a hlavně buď v klidu :hug: Psychika v tomto případě dělá hrozně moc :* Je lepší když se v klidu nají aspoň trošku než když do ní něco natlačíš na sílu a stejně to vyzvrací. Dr to řekni a pak dej vědět jak jste dopadly ;-)

Fifi2
Kecalka 191 příspěvků 1 inzerát 27.09.18 22:23

@Kaspinka určitě dám vedet, jdeme ve čtvrtek :-) a mockrát dekuji, to samé mi radí i moje mamka..a stejně mi nic jiného nezbyde :think: kdyžtak potom zkusíme laktační poradkyni atd. Jen mě i trápí otázka, kdybych nemohla časem kojit, tak co bude jíst když nesnese UM. Sunar i Nutrilon vyblije :( to je velká náhoda. Kdoví co za tím je 8o

Kaspinka
Extra třída :D 11908 příspěvků 3 inzeráty 28.09.18 09:37

@Fifi2 vůbec nepřemýšlej nad tím, že bys nemohla kojit:) Zatím kojíš a toho se drž :hug: Když to nepůjde tak to holt nepůjde ale tobě to zatím jde ;-) A těch UM je tolik, že nějaké byste určitě našly takové, které by vám vyhovovalo ;-) Ona moc dobře ví, že ty máš lepší, třeba proto ho nechce:)

Kaspinka
Extra třída :D 11908 příspěvků 3 inzeráty 28.09.18 09:40

@Fifi2 jo a schválně jsem se dívala do očkováku a jeden synek měl ve 3m 5,5kg, druhý 5,2kg a třetí 4,4kg a ten už byl na UM. Takže buď v klidu a koj;-)

Fifi2
Kecalka 191 příspěvků 1 inzerát 29.09.18 12:38

Díky za povzbuzeni, já samozřejmě kojit budu, ale už to není takový no stres, je problem tak mě to nutí nad tím pořád přemýšlet. :think: Já doufám, že přibere a bude zase všechno ok. A moc děkuji za příspěvky :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Česko, dílna všech coverů: Další verze hitu Být stále mlád Mareše a Gotta boduje

Jak se dělají hity v Česku? Zrecyklujte úspěšnou zahraniční melodii, dejte jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >