Čaje a laktóza

234
30.7.07 18:07

čaje a laktóza

dáváte dětem čaje od humany a čaj hajánek?Tam nevim výrobce.Koukala jsem na ně v obchodě, je na nich napsáno, že obsahují laktózu.Netušim jestli je to dobře nebo špatně.Do teď jsem kupovala čaje od hami nebo hippu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

483
30.7.07 19:21

To je dobře. Laktoza je cukr, který je obsažen v mateřském mléce, tudíž by měl být pro mimča nejpřijatelnější.
E.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2073
30.7.07 20:04

Jak již tu bylo napsano - laktoza je mlecny cukr.
Ja osobne granulovane caje nedavam - je v nich totiz horzne moc cukru a prijde mi zbytecne davat diteti zbytecne cukr. Na piti je nejlepsi kojenecka voda a pokud ti ji nechce pit tak bych radsi zkusila caje v nalevovych saccich nebo do vody pridat trochu ovocne stavy.
Verveve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4494
30.7.07 20:11

Laktoza se dá koupit i samostatně od BaBio (pixla jako jsou čaje) a výrobce uvádí, že mléčný cukr není tak sladký, jako klasický cukr a dítě si na něho nedělá návyk, tak nevím - každopádně je lepší než klasický.

Když dávám čaj za horka, tak tím jen ochutím vodu (pár granulek, ne jak píší v návodu),tak to není ani moc sladké. Dobrý tip je i svařit kousek ovoce (jablko,hruška) a udělat tak domácí ovocný čajík :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.7.07 10:11

Ahojky,
upřímně si myslím,že ty granulované čaje jsou taky sladké,takže dávám čajíky od Lerosu s heřmánkem sáčkovaný a ani jí ho nesladím a nevadí jí to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.8.12 13:47

Ahoj, dostali jsme granulovaný čaj Humana na dobrou noc.. Dáváte ho někdo? Já zatím granulované čaje nedávala, prcek (9m) pije vodu takže za mě spokojenost. Na obalu je sice složení ale už ne v jakém zastoupení. Syn je večer strašně divoký tak mě i napadlo kdybych mu ho dala navečer popíjet jestli by se třeba trochu nezklidnil a neměl jednodušší usínání - nevím - jen moje domněnka, máte někdo zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.8.12 14:38

Já granulové čaje taky moc nedoporučuju a pokud v něm je hodně cukru, tak si nemyslím, že se zklidní :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama