Od kdy se můžou dětem dávat piškoty? A co chleba a pečivo?

234
19.7.07 07:50

piškoty

Od kdy se můžou dětem dávat piškoty?Myslela jsem že až tak od 8 měsíce, a teď mi tchýně ukazovala že je na nich napsáno od 6 měsíce.Stejně je nedávám ale od kdy se teda můžou?A co chleba a pečivo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1309
19.7.07 08:23

Ahoj,mrkni na www.kojeni.cz tam p.doktorka popisuje vše od narození až cca 4 let.Je to opravdu fajn.Taky jsem si nebyla někdy jistá,až jsem přišla na tuto adresu.Já i manžel jsme alergici a dětská doktorka mi zakázala skoro vše , co by vyvolávalo alergii pro naše štěstíčko a toto mi pomohlo.Jinak já začala dávat pečivo a i piškoty v 9 měsících.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16299
19.7.07 08:23

ahoj,

já piškoty nedávám dosud, protože na pšeničné mouce, CUKRU A VEJCI nevidím nic zdravého a prospěšného :wink: . myslím, že se miminko bez nich klidně obejde :)

Irias + štěpán 2,5 roku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
19.7.07 08:34

omlouvám se ale ta adresa je www.kojeni.net

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275
19.7.07 10:49

Jak píše Irias, na piškotech vzhledem ke složení není nic moc prospšného. Já je staršímu synovi začala dávat velmi zřídka kolem roku. Jinak dostával spíš různé křupky. Mladší je vzhledem k alergii na pšenici a vejce nemůže vůbec a nijak nám nechybí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
19.7.07 11:08

oficialne, pokud jste bez alergie, tak od 8.m, protoze obs. lepek, stejne jako rohliky. Ja jsem piskoty davala jen obcas, spis venku, jinak se nam hodne osvedcili ruzne kukuricne krupky, pozdeji ryzove chlebiky - je to zdravejsi!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2073
19.7.07 13:48

Ja bych piskoty tak brzy nedavala. My jsme koupili susenky od Sunarky a jsem s nimi moc spokojena a predevsim maji tu vyhodu, ze pokud mimi ukousne vetsi kus tak se tim nemuze dusit, nebot susenka se sama rozpusti.
Pecivo se myslim doporucuje od devateho mesice, vicezrnne dokonce snad az od dvou let.
Ale urcite se mrkni na ty stranky o kojeni jsou fakt super - ja podle toho navodu postupuji a moc mi to vyhovuje.
Verveve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9130
19.7.07 14:25

Ahoj,
my jsme asi uz 3 krat piskot dali, mame bezlepkove a ani nejsou nijak moc sladke.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
19.7.07 14:29

Ahoj, já jsem piškoty dávala cca od 8 měsíce, hlavně třeba trochu namixované do jablíčka a nebo banánu, nicméně jsem používala i ostatní bezlepkové dětské sušenky, hlavně ty kukuřičné červíky :wink: Moje švagrová tím krmila holku od půl roku, strčila jí misku s piškotama a čaj do postýlky a šla si lehnout a holka se zatím tak na hodinku ještě zabavila 8O což teda já nechápu do dneška, ale jenom ukázka, jak to taky jde :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3496
19.7.07 15:55

Ahoj, my je dávali asi od 6m.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
234
20.7.07 09:32

Verveve - my máme koupené sušenky od nestle, malému chutnají.Ale mám pocit že jsem někde četla, že sušenky od sunarky obsahují lepek.Zkus se mrknout na krabici, nevim to jistě jestli to byly zrovna tyhle

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.8.08 10:29

Sušenky pro miminka

Jenže ty sušenky pro mimi jsou stejně všechny s cukrem, zkoumala jsem složení snad u všech. Když k tomu vezmu v úvahu ty ceny, radši mu dám občas ten piškot - složení je podobný. Jinak tyka kupuju ty křupky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama