Calibrum baby plan

82
10.5.07 08:01

Calibrum baby plan

Hezké ráno,
jen bych se chtěla zeptat jaké máte zkušenosti s calibrum baby plan? Zajímalo by mě jestli se některé z vás podařilo po něm otěhotnět a jak dlouho je dobré ho brát? Obsahuje i kyselinu listovou nebo se musí brát zvlášť?
Děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Zentiva Calibrum Babyplan?

Přidejte zkušenost s Zentiva Calibrum ...
Napsat příspěvek

Reakce:

2733
10.5.07 08:10

ahoj, já ho brala před plánováním druhého těhu, asi měsíc, otěhotněla jsem hned. Před prvním těh. jsem brala jen samotnou kys. listovou. Obecně se doporučuje upravit jídlo a brát tyto vitamíny cca 3 měsíce před plánovasným těh., no já ho vždy brala asi měsíc a v obou případech jsem otěhotněla hned.

Calibrum kys. listovou samozřejmě obsahuje, to dnes asi už všechny preparáty. Spíš je otázka, jak komu který vitamín sedne, mě po některých bylo na zvracení (Femibion, někdy Mamavit), Calibrum mi sedí.
K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.5.07 10:24

ahoj.ja ho zacla brat tri mesice pred planovanim pocetim :wink:
otehotnela jsem po 4 mesicich snazeni :wink:
spatne mi po nem nebylo vubec a kdyzjsem otehotnela,tak jsem na doporuceni lekare brala jeste i kyselinu listovou.
drzim palce at to vyjde co nejdrive :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1077
10.5.07 10:46

Ahojky,

brala jsem ho u prvního těhu, hned jak jsem zjistila, že jsem těhotná a dobrala jsem to balení 30 a brala to růžové nevím jak se to jmenuje. Nyní jsem podruhé těhotná a totéž.

Ivulka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
10.5.07 13:47

Ahoj, já ho brala před a na začátku obou těhotenství. Otěhotněla jsem hned, ale nemyslím si, že je to díky těmto tabletkám :lol:
Má sloužit spíš pro zdárný vývoj mimča v bříšku a nestimuluje nijak možnost otěhotnění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2073
10.5.07 14:02

Calibrum jsem zacala brat cca 3 mesice pred planovanym otehotnenim. Jak jiz zde bylo napsano - to ze budes brat nejake vitaminy rozhodne nezvysi pravdepodobnost otehotneni. Vitanimy se berou kvuli tomu, aby se plod dobre vyvijet a i ty jsi mela dostatek vsech potrebnych vitaminu.
Verveve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
574
10.5.07 20:47

Podle mě, jsou tedy vitamíny při normálním stravování a v našich zeměpisných šířkách zbytečné, ale můžu posloužit zkušeností tak i tak. Tedy při prvním plánování těhu, jsem calibrum brala a otěhotněla, při druhém snažení jsem nebrala a otěhotněla taky :D 8) . Stejně tak i v těhotenství. U prvního jsem pokračovala v calibrum až téměř do konce (ale v menších dávkách) a krevní obraz jsem měla jak víno, při druhém jsem nebrala vůbec nic, jen v prvním trimestru kyselinu listovou, a gyndr. říkal, že bych mohla jít klidně darovat krev 8O .Tak si vyberte. :D maky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3471
11.5.07 19:41

Ahoj,
calibrum baby plan jsem brala ještě než jsem vy:,–(il HA, chtěla jsem být vzorná a udělat pro otěhotnění vše. A výsledek? Potom jsem byla akorát nafouklá a bylo mi blbě. Tak jsem ho přestala brát, brala jen listovku a nechala to na přírodě.Je to asi fakt zbytečný.I v těhu beru jen kys. listovou a dobrala jsem Gravital, asi jednu týdně, spíš proto, aby se to nevyhodilo :roll: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Andrea22
2.7.10 09:12

ja beru calibrum uz pul roku a furt sem jeste neotehotnila tak ze tomu neverim zeby to melo nakej vliv nato aby se otehotnilo ponem :-( :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
6868
2.7.10 11:31

Ahojda,

já Calibrum brala asi měsíc před otěhotněním, až do konce třetího měsíce těhotenství. Vždycky ob den, na střídačku s kyselinou listovou. Teď jsem ve 21.týdnu a asi měsíc už zobu Calibrum mami, ale spíš každej druhej až třetí den, docela se cpu ovocem a zeleninou, tak asi se nic nemá přehánět. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17058
5.7.10 16:07

Tak já jsem calibrum ani nic jiného před otěhotněním nebrala a otěhotněla jsem hned.Calibrum baby plan jsem začala jíst až když jsem zjistila,že jsem těhu- v 6tt.Takže bych v tom neviděla žádné zázraky.Od toho 6tt jsem měla jednu tabletku denně.Teď mám calibrum mami a vezmu si tak max.2× týdně.Jak už bylo napsáno,v ovoci a zelenině (syrový stav) si myslím,že vitamínů je dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1406
22.2.13 09:44

Snažili sme se o miminko asi třičtvrtě roku a nic. Pak jsem brala 14 dnů calibrum baby plan a bylo to :-)) nevim jestli to bylo tim, ale určitě ty vitamíny pomohly:-)) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Milovnice mimin
24.7.13 16:36

Pokus

Ahoj začala jsem brát calibrum baby plán pokoušíme se o miminko už necelé 3 roky a pořád nic tak jsem zvědavá jestli to vyjde snad ano… :) Jen jsem se chtěla zepat nemá to nějaký vliv na štítnou žlázu???

• Nahlásit
  • Citovat
Januschka
28.11.13 10:47

Ahojky, já jsem začala brát calibrum baby plan ještě před otěhotněním. vůbec nám to nešlo a když jsem ho začala brát, tak jsem hned otěhotněla :dance: kyselinu listovou obsahuje, takže nic jiného už brát nemusíš:) je tam vše co potřebuješ ;)

• Nahlásit
  • Citovat
238
26.10.15 11:06

Ahojte,
Doktor mi dnes řekl, že mám brát calibrum babyplan, že obsahuje všechny potřebné vitamíny, co potřebuju. Jenže čtu, že jste to brali před otěhotněním. Je jako v pořádku to brát i když už jsem těhotná? Nemám brát raději nějaké jiné vitamíny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama