Těhotenství a krvácení

82
4.5.07 09:29

Těhotenství a krvácení

Hezké ráno,

vím, že už se tady na to téma dost diskutovalo, ale rády bych Vám popsala svůj případ a snad mi někdo poradíte nebo alespoň povzbudíte.

Poslední MS jsem měla 10.3 přesně po 31 dnech. V lednu jsem vy:,–(ila prášky a přišla jako před HA. Pak jsem znovu po 30 dnech začala špinit a tak jsem si myslela, že začíná MS ale ono nic trvalo to jen 1 den. Tak jsem celá natěšená utíkala do lékárny pro testy ale byl negativní. Během posledních tří týdnů jsem jich zdělala snad 20 a pořád nic.(na některých byly sice slabé čárky, ale polimitu) MS nikde a příznaky? Minulou sobotu se mi udělalo tak zle, že kdybych si nesedla tak jsem omdlela nikdy se mi to nestalo taky mě několikrát bolelo v podbřišku. Pevně jsem věřila, že jsem těhu ale dnes ráno jsem začala špinit trochu mě bolí podbřišek jako na MS ale málo, mývala jsem větší křeče a navíc jsem hned po probuzení měřila teplotu jako už 14 dní a byla pořád 37,1 a to je mi divné. Měla by klesnout. Mám podezření na to že ovu byla tak před 16 dni jenže jsem si to nezapsala teploto mi klesla dost nízko na 36,6 a od té doby je nahoře
Vím, že se mám asi smířit s tím, že se prostě nepovedlo, ale pořád hledám jen malý náznak, že mám naději :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2263
4.5.07 10:21

Ahoj Luciko,
mě se na testu ukázaly // taky až skoro po 20 minutách a byla jsem těhu. Může jít o brzké stádium těhu, proto se na testu čárky ukážou až později. Já během těhu dokonce krvácela 2×, vždy v době MS (tedy v 8tt a 12tt). Pokud si chceš být jistá, tak zajdi k Dr. udělá ti utz nebo ti vezme krev. Aspoň budeš mít jistotu jestli to není nějaká hormonální porucha, což by taky mohlo být po vysazení HA.
Hodně štěstí, ať tě brzy potká těhu, pokud už nejsi :)

kati

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
4.5.07 10:41

Děkuji za odpověď. K doktorce jsem chtěla jít dnes ráno dokonce jsem měla budíka už na 5 a vstala ale pak jsem zjistila že špinim, tak jsem tam radši nešla abych ze sebe neudělala pitomečka. Je to jako naschvál:-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1160
4.5.07 14:05

Ahoj Lucika
velmi Ti drzim palceky, viem ako sa citis, aj ja som bola vo velkom ocakavani, lebo som nemala absolutne ziadne priznaky a robila som si testy a stale nic, az ked mi zacala meskat ms, tak asi po troch dnoch sa ukazala druha ciarocka len slabulinka a to asi az tak po 30 tich minutach. Tak som si urobila test rano z cerstveho mocu a coho nevidim dve ciarocky silne jak das. Tak to bolo jasne ze som tehu. S tym spinenim si nelam hlavu, strasne vela tehuliek v mojom okoli spinilo az do siesteho mesiaca, aj moja mamina aj moja svokra. Pokial to nie je cervena krv a silne krvacanie, tak mozes dufat, ze si tehulka. Ak mas normalny menzes a teraz len slabunke a kratucke spinenie, tak si podla mna v tom. A priznaky? ja som ziadne nemala, len ma boleli prsia a zacali sa zvacsovat, az od siedmeho tyzdna sa zacali objavovat ake take priznaky. Teraz som v 12 tt a stale mi nic nie je, len sem-tam mam zachvevy zaludka. Tak ti strasne drzim palceky. skus test z ranneho mocu a cakaj na ciarocku, ak sa objavi hoci aj neskor, tak sa ti uhniezdil v brusku maly zazrak....... drzim palceky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2263
5.5.07 09:56

Ahoj Luciko,
i tak si zajdi k Dr. Kdyby to náhodou nebylo těhu, tak ti aspoň upraví cyklus, pak se ti bude lépe těhotnět! Jak už jsem psala, já dokonce krvácela, i když jen nárazově ze mě vytekla krev a pak už to jen špinilo. Musela jsem ležet v nemocnici týden, ale špinění trvalo tak 3-4 dny.
Příznaky jsem neměla skoro žádné, snad jen se mi nalily prsa a měla jsem větší hlad. Žádné nevolnosti, ani nic podobného.

Držím pěstičky! Kati

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
191
6.5.07 09:16

Lucinko a mě zase vyšel pozitivní test s Péťou až v 11-tém týdnu.....Dnes mu jsou tři roky :D
Určitě dej vědět, držím pěsti. Alča.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama