Reklama

Čárka a půl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Margherita.bianca
Povídálka 46 příspěvků 10.01.17 19:10
Čárka a půl

Tak jsem vyzkousela jeden test, zadna carka se neobjevila. Pak druhy, zase nic. Po pul hodine tam byla carka a pul, fakt nevim, co si o tom mam myslet. Jaka znacka tehotenskych testu je spolehliva?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

terinka4444
Hvězda diskuse 66611 příspěvků 10.01.17 19:12

Když přečteš návod, je tam jasně naspáno, že se výsledek odečítá po dvou minutách, ne za půl hodiny nebo za hodinu.

Margherita.bianca
Povídálka 46 příspěvků 10.01.17 19:20
@terinka4444 píše:
Když přečteš návod, je tam jasně naspáno, že se výsledek odečítá po dvou minutách, ne za půl hodiny nebo za hodinu.

takze kdyz zadna carka, testy byly oba nefunkcni. Uz jsem se s tim setkala, je to docela pruda, kdyz si to clovek koupi zbytecne:-(

rigousek
Kelišová 7117 příspěvků 10.01.17 19:22

@Margherita.bi­anca jako ani ta kontrolní čárka?

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18130 příspěvků 10.01.17 19:22
@Margherita.bi­anca píše:
Tak jsem vyzkousela jeden test, zadna carka se neobjevila. Pak druhy, zase nic. Po pul hodine tam byla carka a pul, fakt nevim, co si o tom mam myslet. Jaka znacka tehotenskych testu je spolehliva?

Jsi si úplně jistá, že ho dobře používáš?

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 10.01.17 19:23

@Margherita.bi­anca no a nebo nejsi těhotná.
K tématu, já testovala testem dr.max

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 10.01.17 19:29
:mrgreen: jestli ono to nebude tím, že těhotná nejsi? :think:

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 10.01.17 19:31

Co přesně znamená čárka a půl? jedna je kontrolní a půlka je co?

medunka23
Kelišová 6760 příspěvků 10.01.17 19:32
@terinka4444 píše:

což je sice fakt, ale mě se stalo u první, že jsem si dělala test, po 2 minutách nic, tak jsem ho vyhodila a po nějaký době jsem šla vyhodit něco do koše a tam cucim na test se dvěma carkama… Občas se člověk diví, fakt jsem těhotná byla, u druhé mi čárky vyjely okamžitě

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22825 příspěvků 10.01.17 19:35
takze kdyz zadna carka, testy byly oba nefunkcni. Uz jsem se s tim setkala, je to docela pruda, kdyz si to clovek koupi zbytecne:-(

takže když žádná čárka, test byl vadný, když jedna čárka v kontrolní zóně, test byl negativní a když jedna čárka v testovací zóně - test byl vadný. Myslím, že těhotenské testy jsou dělány i s obrázky a jsou víc, než pochopitelné

promiminko 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 19:43

@Margherita.bi­anca nebyl to mamatest? Dělají falešnáky

Markéta80
Hvězda diskuse 39342 příspěvků 10.01.17 19:57

@Margherita.bi­anca nemáš fotku? půl čárky je co, to bude špatný test. ráno zkus nový. Kolik dní máš zpoždění?

spiritt
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 10.01.17 19:59

@Margherita.bi­anca foto?

Margherita.bianca
Povídálka 46 příspěvků 10.01.17 20:45

No vzhledem k tomu, ze by to bylo 3. dite, myslim, ze testy pouzivat umim :-D

Prvni test ani jedna carka, proste bile policko, druhy to same, carka a pul az po nejake dobe. No nic, nebudu tomu prikladat vahu, koupim jine. Nepamatuji si znacku, test jsem nedelala doma, nemam to tu. Ruzova krabicka, jsou tam dva, takove ty papirove.

Margherita.bianca
Povídálka 46 příspěvků 11.01.17 11:17
Je to tam:-)

Tak test Pharma Point ihned ukazal dve carky:-) Asi jsem fakt mela smulu na nejaky shitovy baleni tech Mamma testu…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama