Čas strávený s tchýní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.19 06:02
Čas strávený s tchýní

Zdravím, prosím anonymně. Vím, že podobná témata už tu jsou, ale každý příběh je individuální.
Jak byste se dívaly na to, že váš partner/manžel tráví se svými rodiči většinu svého času? Tzn. každý den je u svých rodičů, když tam jeden den není, tak maminka volá, jestli přijde, že nefunguje to a to… A mamince to zřejmě vyhovuje. Navíc i když bydlíme pár kilometrů od ní, tak stále partner říká „ubytování u maminky“ domov. Partner vstává za tmy, přichází za tmy a pak se diví, že nemám na nic chuť. Já jsem večer většinou tak unavená, že odpadnu rovnou do postele.
Nechci slyšet rady typu, proč jsi s ním, rozejdi se s ním atd… To mi nepomůže, partnera mám ráda. Maminka je vdova, takže chápu, že pomoci s chodem domácnosti je nutnost, ale na úkor mě? Navíc když partner není jedináček, ale sourozenec je typický mamánek, který nikdy nic neudělal?
Určitý návrh situace mám, aniž bych skončila u rozvodového advokáta, ale ráda bych slyšela názory ostatních. Tedy, jak byste to řešily?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Elishka1
Závislačka 3195 příspěvků 08.03.19 06:23

žádala, aby to omezil, tohle není k ziti

Ginella
Kecalka 251 příspěvků 08.03.19 06:28

Sedněte si a promluvte si o tom spolu. Řekni mu, že se ti to nelíbí a co konkrétně chceš změnit. Já bych tohle dlouho nevydržela. :nevim:

Netopirek
Echt Kelišová 9052 příspěvků 08.03.19 06:34

Požádala bych ho, aby návštěvy u matky omezil. Aby jste mohli trávit čas i spolu. Zkusila bych najít nějakou zábavu pro tchýni.

Uživatel je onlineKralikcek
Ukecaná baba ;) 1826 příspěvků 08.03.19 06:40

A nejde aspon nekdx jit s nim taky k tchyni?

Jak jste spolu dlouho?

Ju21na
Kecalka 392 příspěvků 08.03.19 07:09

Navrhla bych, aby k matce chodil alespoň ob den, nejlépe třeba 2× týdně. Máme v rodině podobnou situaci a chce to hned od začátku nastavit jasná pravidla. Matka se bude muset naučit zabavit se sama. Ale jestli Tvému partnerovi to tak vyhovuje, tak s tím nenaděláš vůbec nic.

Freeandwild
Kecalka 155 příspěvků 08.03.19 07:13

Úplně normálně mu nastav pravidla. Prostě bouchni do stolu a řekni, že to bude tak a tak, nebo ať se nastěhuje k matce natrvalo a má jí místo ženy, když o tu vlastní nestojí ;)

Šáruší
Ukecaná baba ;) 1374 příspěvků 08.03.19 07:17
@Freeandwild píše: Úplně normálně mu nastav pravidla. Prostě bouchni do stolu a řekni, že to bude tak a tak, nebo ať se nastěhuje k matce natrvalo a má jí místo ženy, když o tu vlastní nestojí ;)

Jakože dospělému chlapovi se nastavují pravidla a poroučí se mu, jak to bude, jinak ultimátum o rozvodu? Tak tomu říkám komunikace a partnerský vztah.

Ukecaná baba ;) 1826 příspěvků 08.03.19 07:17
@Freeandwild píše: Úplně normálně mu nastav pravidla. Prostě bouchni do stolu a řekni, že to bude tak a tak, nebo ať se nastěhuje k matce natrvalo a má jí místo ženy, když o tu vlastní nestojí ;)

Tak vztah k matce a pritelkyni je podle me velky rozdil..to jsou zas rady :roll:

stinga
Kelišová 5914 příspěvků 3 inzeráty 08.03.19 07:24

@Šáruší @Kralikcek tak když je u matky každý den, tak to teda není ani trochu normální, v takovém vztahu bych žít nechtěla

Ukecaná baba ;) 1826 příspěvků 08.03.19 07:28
@stinga píše:
@Šáruší @Kralikcek tak když je u matky každý den, tak to teda není ani trochu normální, v takovém vztahu bych žít nechtěla

Ona nepise,jak dlouho jsou spolu a jak dlouho je matka vdova…

A vymenit matku,za partnerku mi prijde divne.vztah matky a partnerky je rozlisny a muz neni povinny chapat,proc ty dve se nesnesou… :nevim: .

ka2ka
Extra třída :D 14590 příspěvků 08.03.19 07:32

jezdi k mamince s ním a uvidíš jestli tam je fakt potřeba nebo ne

Šáruší
Ukecaná baba ;) 1374 příspěvků 08.03.19 07:36
@stinga píše:

tak bys na něj nastoupila poroučením, boucháním do stolu a ultimátama o rozchodu. Tak to je super. A co je a není normální, to je na posouzení. Já mám teď čerstvě tchána vdovce, měsíc a jako se u něj děti střídají a to tak, že jsou u něj po týdnu, protože bydlí daleko. Kdyby bydlel kousek, nechť tam manžel každý den zajede. A dokonce světe div se, si ho budu stěhovat k nám, aby nebyl sám. Takže to, co je a není normální je diskutabilní. Až jednou, kéž by ne, budu sama, doufám, že moje děti nedostanou ultimátum od svých partnerů, nikdo jim nebude bouchat do stolu a vydírat je rozchodem, a že mě nebudou smět navštívit jednou nebo dvakrát týdně.

stinga
Kelišová 5914 příspěvků 3 inzeráty 08.03.19 07:37
@Kralikcek píše:
Ona nepise,jak dlouho jsou spolu a jak dlouho je matka vdova…A vymenit matku,za partnerku mi prijde divne.vztah matky a partnerky je rozlisny a muz neni povinny chapat,proc ty dve se nesnesou… :nevim: .

to je úplně jedno, být u matky každý den není normální

Ukecaná baba ;) 1826 příspěvků 08.03.19 07:42
@stinga píše:
to je úplně jedno, být u matky každý den není normální

Ja nemam prirucku toho,co je,nebo neni normalni :nevim: ..

Ale jako matka deti rikam,ze klidne je uvidim kazdy den…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama