Časté hlídání

250
24.5.16 12:45

Časté hlídání

Holky, myslite si, ze ma nejaky vliv na dite caste hlidani prarodici?? Jsem v 9.mesici tehotenstvi a doma uz mam 26mesicniho chlapecka. Mam nejake zdravotni komplikace a posledni mesic byl maly tak 1× tydne cely den+noc u prarodicu na hlidani. Maly je tam rad-maji velkou zahradu na ktere ma ruzne atrakce a hracky, zvirata. Ale ted se mi zdrav.stav znovu zhorsil a napr. u prarodicu byl minuly patek+sobotu dopoledne a dneska po obede si ho chteji vzit znovu na noc, abych si mohla na chvili lehnout. Je mi to lito, prijde mi, ze ho „odkladam“ a bojim se, aby si nezacal myslet, ze ho maminka nechce :roll: :oops: i kdyz vim, ze uz je to otazka max 4tydnu vc pobytu v porodnici po porodu. Asi se chci jen vypsat a slyset nazory, zkusenosti. Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18467
24.5.16 12:50

@MiraMoo Sama pises, ze je u babicky a dedecka rad. Bud rada, ze si odpocines, pak se vsichni sebe navzajem uzijete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1419
24.5.16 12:50

Dvouletému už to přeci můžeš vysvětlit, že musíš do nemocnice, odpočívat, že máš veliký bříško a jsi hodně unavená, že se ti stýská a myslíš na něj… jestli je u vašich šťastnej, není co řešit :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
205
24.5.16 12:51

Chapu, ze se to v Tobe mele…ale skala zkusenosti bude od „nemam hlidani vubec“…po…„prarodice maji moje deti furt a prijde mi to normalni“…takze to Ti asi moc nepomuze…zarid si to podle sebe, aby Ti nebylo smutno a zaroven sis odpocinula…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2062
24.5.16 12:52

Myslím, že vliv to má takový, že si vytvoří super vztah s prarodiči a ty si odpočineš a budete se na sebe víc těšit :) Jeden den jednou za týden je určitě v pohodě a i když je to častěji, tak ho to nijak nepoznamená, když je tam spokojený.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
250
24.5.16 13:05

Dekuji moc za reakce. Nastesti presne @aleba se o tom s nim da pekne mluvit. Kdyz si ho berou, tesi se. Bavi ho to tam, ma tam nonstop pozornost vsech a je to tam pro nej takove dobrodruzstvi/statek, dedova dilna, pole-takze velka zmena nez byt v centru mesta. Jen kdyz ho pak vyzvedavam, hrne se mi do auta a horlive mava „papa“,najednou jakoby babicka deda nebyl a chce uz jet, pak vecer se moc tuli, mazlit…tak to mam pak takove myslenky, ze treba tim trpi :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida

Já jsem v tom závěru těhotenství taky začala mít výčitky a chtěla jsem si syna držet doma, aby se necítil odstrčený. No, nakonec se mi porod prodloužil až do toho úplně posledního týdnu a byla jsem fakt ráda, že jsem syna nakonec dala. Já jsem si odpočinula a myslím, že on byl taky rád, že nemusí být doma s protivnou velrybou :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
250

Dekuji moc za reakce. Nastesti presne @aleba se o tom s nim da pekne mluvit. Kdyz si ho berou, tesi se. Bavi ho to tam, ma tam nonstop pozornost vsech a je to tam pro nej takove dobrodruzstvi/statek, dedova dilna, pole-takze velka zmena nez byt v centru mesta. Jen kdyz ho pak vyzvedavam, hrne se mi do auta a horlive mava „papa“,najednou jakoby babicka deda nebyl a chce uz jet, pak vecer se moc tuli, mazlit…tak to mam pak takove myslenky, ze treba tim trpi :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2698
24.5.16 13:20

Podle mě to má naopak pozitivní vliv - dítě si utvoří krásný vztah s prarodiči. Vždyť tam není pořád a určitě se tam netrápí. Jen se těší potom domů, což je normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59318
24.5.16 13:51

@MiraMoo píšeš, že je zvyklý a má je rád.. užívej si klidu, neměj špatné pocity.. kdyby byl nespokojený, brečel a spol, tak jasný, ale pokud je takhle v pohodě, je to super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2303
24.5.16 14:03

Já byla vychovávána rodiči a prarodiči zhruba půl na půl, a můj vztah s mamkou to nepoznamenalo a s babi mám dodnes vztah jako s kamarádkou, takže za mě jen přínos - pokud si tedy rozumí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3031
24.5.16 15:52

Až bude chodit do školky, bude taky velkou část dne pryč. Dítě se taky musí osamostatňovat, ne viset jen na mamince. Však on ví, že jsi pro něho ta nej. Na to není potřeba ho mít jen u sebe, a nikomu ho nedávat. No a když se tam navíc ještě těší, není co řešit. Zásada je mít spokojené a šťastné dítě, a ne vyžadovat aby bylo spokojené jen se mnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama