Načapání dcery při masturbaci s okurkou

257
21.5.16 19:52

Načapání dcery při masturbaci s okurkou

Kamarádka mi vyprávěla, že svoji dceru načapala, jak masturbuje s okurkou. Jak byste na toto reagovaly? Podotýkám, že na okurce prý ani nebyl kondom. Kamarádka jako matka zdrhla a byla v rozpacích, ale chtěla by si s dcerou o tom promluvit, aby alespon používala kondom. Má vůbec nějaké rizika zasouvání okurky do pochvy, pokud by použila kondom? Dceři je 16 let

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

sunshinegirl
21.5.16 19:57

Pokud by použila kondom je rizikem orgasmus, případně protržení kondomu a narození malých okurek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Pardon, chtěla jsem to jen odlehčit. No bez kondomu asi může do pochvy něco zanést a mít z toho standardní poševní zánět, s kondomem dle mne nehrozí nic.

• Nahlásit
  • Citovat
18400

Jaka rizika, okurka se pouziva od nepameti :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18400
@sunshinegirl píše:
Pokud by použila kondom je rizikem orgasmus, případně protržení kondomu a narození malých okurek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Pardon, chtěla jsem to jen odlehčit. No bez kondomu asi může do pochvy něco zanést a mít z toho standardní poševní zánět, s kondomem dle mne nehrozí nic.
:mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sunshinegirl
21.5.16 19:58

@Eemii Já fakt nechápu, z čeho si myslí lidi, že jsou ty malé zavařované kyselé okurky. Jak asi vznikají? :think: :roll: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
15926
21.5.16 19:58

@katerina.Tr ať kamarádka koupí dceři robertka. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.16 19:59
@katerina.Tr píše:
Kamarádka mi vyprávěla, že svoji dceru načapala, jak masturbuje s okurkou. Jak byste na toto reagovaly? Podotýkám, že na okurce prý ani nebyl kondom. Kamarádka jako matka zdrhla a byla v rozpacích, ale chtěla by si s dcerou o tom promluvit, aby alespon používala kondom. Má vůbec nějaké rizika zasouvání okurky do pochvy, pokud by použila kondom? Dceři je 16 let

Omlouvám se, že píšu anonymně, ale nechci pod svým nickem probírat tohle.
Jen jsem chtěla napsat, že rizika to nejspíš nemá, pokud slečna okurku dobře umyla :-) A taky si myslím, že slečna nemasturbovala, ale spíš nacvičovala na svůj první styk… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
31923
21.5.16 19:59
@sunshinegirl píše:
Pokud by použila kondom je rizikem orgasmus, případně protržení kondomu a narození malých okurek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Pardon, chtěla jsem to jen odlehčit. No bez kondomu asi může do pochvy něco zanést a mít z toho standardní poševní zánět, s kondomem dle mne nehrozí nic.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18400
21.5.16 20:00
@sunshinegirl píše:
@Eemii Já fakt nechápu, z čeho si myslí lidi, že jsou ty malé zavařované kyselé okurky. Jak asi vznikají? :think: :roll: :mrgreen:

Ne asi :roll: :mrgreen:..z ceho se asi narodi a hlavne zkysnou ze jo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
21.5.16 20:00

@sunshinegirl tak to mě dostalo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9813
21.5.16 20:01

Taky bych řekla, že pokud ji pořádně umyla, že nic moc nehrozí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7531
@sunshinegirl píše:
@sunshinegirl píše:
@Eemii Já fakt nechápu, z čeho si myslí lidi, že jsou ty malé zavařované kyselé okurky. Jak asi vznikají? :think: :roll: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18400
@Anonymní píše:
Omlouvám se, že píšu anonymně, ale nechci pod svým nickem probírat tohle.
Jen jsem chtěla napsat, že rizika to nejspíš nemá, pokud slečna okurku dobře umyla :-) A taky si myslím, že slečna nemasturbovala, ale spíš nacvičovala na svůj první styk… :think:

Bylo by divny, kdyby se to nacvicovani nezvrhlo v regulerni masturbaci 8o :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
21.5.16 20:02

Tak možná, pokud okurku vytáhla z lednice opravdu neumytou, tak asi poševní zánět. A to studený zase zánět močáku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sunshinegirl
21.5.16 20:03
@Eemii píše:
Ne asi :roll: :mrgreen:..z ceho se asi narodi a hlavne zkysnou ze jo?

No jednoznačně. Jsou to malá okurčátka a vznikají přesně takto. Aplikace pana okurčáka (prosím neodstraňujte z tohoto slova ono „ok“ a následně nepřehazuje písmenka, to byste došly ke zcela jinému slovu) do pochvy vede k oplodnění okurčím semenem a následně se rodí malá okurčata, která se na svět tváří poměrně kysele. Jak by ne, být napůl okurka a napůl člověk, taky bych z toho nebyla nadšená. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama