Časté krmení v noci

21.9.20 09:55

Časté krmení v noci

Ahoj holky, mám dotaz:
Malý má 5 měsíců a jsme na UM, přes den jí po cca 4 hodinách-jak kdy, ale v noci pravidelně po 3 hodinách a mezi tím se vždy ještě jednou vzbudí, stačí třeba jen dát dudlík a usne.. dřív už spal třeba 5-6 hodin v kuse a pevně… zdá se mi, že v noci nemá pevný spánek.. ráno pak vydrží i 5 hodin bez jídla a třeba hodku spí..
Přes den spí většinou 4× po půl hoďce..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12651
21.9.20 10:03

A ten dotaz je? Spanek se meni, dost casto se kolem 4.mesice (plus minus) „zhorsi.“ Teorii je hodne, dost casto se uvadi, ze dite vic vnima, takze to vic srotuje v hlavicce a ma neklidnejsi spanek. Jestli umis anglicky, vygoogli „4 months sleep regression“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24954
21.9.20 10:04

Dětem se spánek mění. Že spal dřív nemusí znamenat, že to tak bude navždy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.9.20 10:07

Díky za odpovědi :palec:
Jak jsem si mohla myslet, že tu bude někdo normalni :nevim: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24954
21.9.20 10:09
@Tatranka007 píše:
Díky za odpovědi :palec:
Jak jsem si mohla myslet, že tu bude někdo normalni :nevim: :P

Jako že ty naše odpovědi nejsou normální? :think: nevidím ani dotaz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1682
21.9.20 11:29

Já nevidím žádný dotaz. Ty se chceš asi vyspat celou noc co? No, to pro dítě prirozene není, každé tři hodiny mi přijde úplně v pohode :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5220
21.9.20 14:20

Spánek se mu změní ještě tak 20× a všichni ti dali úplně normální odpovědi. Děti se v noci budi často tak do 2 let někdy i dyl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
22.9.20 22:34

A co zkusit častěji krmit přes den a změnit místo kde přes ten den spi? Aby ten spánek přes den byl menekrat, ale delší? Mne teď malej začal jist v noci 4× a je mu skoro rok. Jsem z toho taky už nešťastná a nejen ja…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10057
22.9.20 22:49

Na těch odpovědích nevidím vůbec nic špatného 8o Jinak spánek se mění pořád a k horšímu (aspoň u nás). Probouzení se AŽ po třech hodinách mi poslední týdny připadá jako luxus, který bych ráda zase zažívala :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.9.20 09:25

Jde spíš o to, že se mi zdá, že má obrácený režim. V noci jí častěji než ve dne a spánek nemá tak kvalitní jako měl dříve, potom dospává dopoledne..
Jinak jsem na mateřské, tak je mi jedno kolikrát v noci vstanu (pro inteligentky), jde mi o malého, aby měl správně nastavený režim..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.9.20 09:26
@skorotehotna píše:
Já nevidím žádný dotaz. Ty se chceš asi vyspat celou noc co? No, to pro dítě prirozene není, každé tři hodiny mi přijde úplně v pohode :palec:

Bože ty jsi kus :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama