Časté praní

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.1.22 12:53

Časté praní

Jen normální prát 5 praček týdně, když jsem sama? 1-Bílé, 2-barevné, 3-ložní, ručníky a úterky (to je víc jak 1 pračka, Peru střídavě 1× za 14 dní) 4-když mám měsíčky tak 2 pračky navíc se spodním prádlem a latkovkama, jindy zase něco extra špinavého Peru taky zvlášť, nebo jemný svetr, 5-občas deka, polštář, ubrus, závěs a tak.. v jiných diskusích jsem přečetla, že máte 5 praček na 4člennou rodinu… co dělám špatně?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1297
23.1.22 12:54

Normalni to neni :mrgreen: co delas spatne? no asi ze peres :lol: chtela bych platit tvoje vodne a stocne :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25443
23.1.22 13:02

No pereš ňák moc. Já takto peru pro více osob. Zřejmě si každou věc vezmeš na sebe jen jednou a hned pereš. A každý týden převlékáš postel? Se za chvíli nedoplatíš nejen za vodu, ale i za elektřinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2638

To toho tolik ušpiníš? Já peru jednou týdně o víkendu pro 5 lidí. Přibližně 1×bílé,2× barevné,1× ručníky a povlečení. A jednou v týdnu barevné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9602

Tak neni pračka jako pračka… Záleží na velikosti a o tom, jak ji naplnis…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4394

My pereme 5-6pracek tydne ve dvou. Prijde mi to v pohode :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28756

Ne tolik kolikrát neperu ani pro 4 člennou rodinu :D to se prevlekas 10× za den nebo pereš poloprazdnou pracku ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1071
23.1.22 13:04

Já s dcerou, jednou týdně dvě pračky - tmavá a světlá + jednou za dva týdny jedna navíc domácí textil, deky povlečení a tak. Pravda pračka je na osm kilo. Co děláš nevím, buď jsi přehnaně pečlivá a nebo máš nějakou obsesi. Jako jasně, dá se třídit i tmavorůžová a světlerůžová, ale co z toho :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.22 13:10

@mokkk taky mám na 8 kg… je pravda že si každý den triko převleču 2×, jsem prase.. a převlíkám se ráda. Ale stejně, bílé a barevné budu prát vždy 2 pračky, věci od krve musí zvlášť, ručníky a ložní peru 1× za 14 dní, ale vleze se to do 2 praček, občas mimo to peru i něco navíc, přece to nenechám špinavé (třeba koberečky)… tak nevím jak to děláte :(

• Citovat
  • Nahlásit
25443
23.1.22 13:13

No to bude tím, že se nepřevlékáme několikrát denně a nepereme čisté věci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1050
23.1.22 13:14

Peru 2 pracky tydne na 2 lidi.
To peres vsechno po jednom noseni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57712
23.1.22 13:14

My pereme taky dost, ale nás je doma 2 dospělí + tři děti + tři domácí 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ 🐈‍⬛.
I teď jede pračka tmavého. Ještě určitě pojede jedna bílého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1050
23.1.22 13:16
@Anonymní píše:
@mokkk taky mám na 8 kg… je pravda že si každý den triko převleču 2×, jsem prase.. a převlíkám se ráda. Ale stejně, bílé a barevné budu prát vždy 2 pračky, věci od krve musí zvlášť, ručníky a ložní peru 1× za 14 dní, ale vleze se to do 2 praček, občas mimo to peru i něco navíc, přece to nenechám špinavé (třeba koberečky)… tak nevím jak to děláte :(

Neprevlekam se 2× denne :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9033
23.1.22 13:16

Do pračky na 8 kg se rozhodně vejde víc než ložní a ručníky od 1 osoby. Pereš často a blemcáš vodu, elektřinu a prášek zbytečně na pár kousků. Já pro 3 dospělé a 1 psa peru 3-4× týdně (jsou v tom i manželovi montérky a povlečení na psí pelech).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.22 13:19

@PupuP trička po 1-2 nošení. Sukně a kalhoty téměř neperu, jen ty co jsou na doma (při vaření nebo uklízení se vždy ušpiním). Mikiny a svetry taky jen ty na doma, ostatní klidně 1×za půl roku… spodní prádlo musím prát, po týdnu už čisté nemívám. Takže vždycky jsou tyto dvě pračky. Ale je pravda že když to zkusím snížit tak bych ložní a ručníky mohla prát s bílým.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat