Casualplay S4

3
30.1.07 21:32

Casualplay S4

Ahojky, mám prosbičku. Mátě někdo zkušenosti s kočárky Casualplay S4. Strašně moc se nám líbí, padnul nám do oka hned jak jsme ho uviděli. Jen bychom byli rádi, kdyby se s námi někdo podělil o zkušenosti. Zajímalo by nás hlavně jak je to s velikostí korbičky, budeme mít květnové mimi a mimčo asi nebude žádný prcek, tak by nás zajímalo, jak dlouho se tam mimčo vejde. A další zkušenosti. Jste úžasní. Díky moc. Emmi. :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3496
30.1.07 22:04

Ahoj, diskuze na tyto kočárky už tady probíhali. Zkus starší diskuze. Casualplay S6 je to samé, jen ne trojkolka, tak můžeš sledovat i názory na něj.
Já jej taky chtěla, je nádherný, ale moc chyb. Korbička nevím, neviděla jsem ji, ale na obrázcíxh se mi nelíbila. A sporťák: krátká zádová opěrka, větší dítě při ležení si nemá kam dát nohy a je toho víc. Ale vzhledově je krásný. Pohledej…

Dobře vyber!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.16 23:47

Navod??!

Holky prosim, ma nekdo navod na casualplay playmoon? Nebo jakykoliv casual, to bude podobne. Ja nevim jak dat dohromady sportak, jak se s tim poprat, na youtube jsem nic nenasla ohledne skladani, na webu taky nic. Dekuju :dance: stacil by odkaz nebo sem hodit ofoceny navod co mate dom;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama