Čtečka knih Pocketbook

302
18.7.13 14:23

Čečka knih Pocketbook

Ahoj děvčata chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti s touto značkou, jak jste spokojené. jaký typ máte a kdyby jste se měli rozhodnout zda do ní půjdete znovu.
Rozhoduji se mezi 613 a 622.
613 bezdotyková,622 dotyková s Wifi.613 prý občas zamrzá a musí aktualizovat software, stalo se vám to, jak jste si poradily?
Nemohu se rozhodnout pořád si říkám jestli mu 613 nestačí a pak mi manžel řekne aby jsi toho potom nelitovala, že sis nevzala tu lepší novější, četla jsem že wifi je na 622 pomalá spíš jako nouzovka, ale že se dá použít třeba na stažení s emailu knížku rovnou bez použití počítače.
Budu ráda za všechny vaše názory postřehy a rady. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6
18.7.13 15:15

Ahoj, měla jsem 613 a byla fajn, přelouskané všechny formáty (i když kvalitou tě to stejně nakonec donutí vše zkonvertovat do epub) a nezamrzala. Potom mi bohužel prasknul displej, jelikož jsem si na ni omylem sedla, byla sice v pevném pouzdře, ale :zed: displej je opravdu hodně křehký.
Pak jsem měla v plánu jít do 622, koukala jsem na ni v obchodě, byla moc příjemná do ruky a tak a byla jsem prakticky rozhodnutá, ale objevila jsem cybook odyssey hd frontlight a koupila ji. Jsem z ní naprosto nadšená :dance: to jak nádherně na ní vypadají obrázky i písmo, o tom si pockett může nechat jen zdát, má spoustu vychytávek a nasvícený displej, takže pohodička za jakéhokoliv světla a nemá to prakticky vliv na baterii, do e-lampiček už bych nešla, baterky v čudu za 24 hodin :roll: a další z hlavních výhod je bezproblémové čtení pdf, kterých je po netu stejně nejvíc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.12.14 13:28

Ahoj, prosím o radu. Koupila jsem si čtečku PocketBook basic touch a nemohu do ní nahrát knižky. Registraci jsem si udělala na ebuxu, tam mi to napíše, že kniha je odeslaná a když se kouknu do čtečky do knihovny tak mi to píše že knihy odeslané na email… budou staženy do této složky. Ale pořád nic. Nevím co mám ještě nastavit aby to šlo. Už jsem celkem zoufalá, protože si s tím hraju už druhý den. Za radu předem děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9273
13.12.14 13:48

@dadulad tak si to stáhni z emailu do počítače a přetáhni si to přes kabel ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1319
13.12.14 15:39
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.12.14 16:02

Tak se mi to podařilo knížky jsou stažené ale mám ještě jeden problém. Jde nastavit na čtečce nějak jas. Mám to strašně tmavé. Knihy jsem četla jenom na tabletu a tam je to perfektně vidět tady nevidím skoro nic. A děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9273
13.12.14 18:14

@dadulad musíš si přečíst návod ;). Pokud máš čtečku s podsvícením, tak to jde podsvítit, pokud podsvícení nemáš, tak je to jako klasická knížka - musíš si posvítit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3536
14.12.14 12:09
@dadulad píše:
Tak se mi to podařilo knížky jsou stažené ale mám ještě jeden problém. Jde nastavit na čtečce nějak jas. Mám to strašně tmavé. Knihy jsem četla jenom na tabletu a tam je to perfektně vidět tady nevidím skoro nic. A děkuji

Jas lze nastavit pouze na čtečkách s podsvícením, což PocketBook basic touch bohužel nemá. Takže jak bylo zmíněno výše, bez dostatečného denního světla se musí přisvítit.

Začínala jsem na nepodsvícené čtečce a přišlo mi to úplně normální. Navíc to byla citelná úleva pro oči oproti čtení na disleji ntb. Pak jsem si pořídila Pocketbook Lux a upřímně - návrat k nepodsvícené si už představit nedovedu. ;)
Z tabletu jste zvyklá na hodně jasu, takže ten našedlý e-ink je pro vás asi citelný rozdíl. Pokud jste kupovala čtečku přes internet, můžete ji do 14 dnů vrátit či vyměnit (třeba za model s nasvícením).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1314
20.1.15 12:53

Prosím, máte někdo
PocketBook 650 Ultra zelená???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4766
14.2.16 09:40

Holky, moc prosím prosím - nemáte některá PocketBook Basic 2?

Mám jednu knížku a v žádném formátu nejde pořádně číst, tak jestli Vám to dělá taky, kdybych Vám ji poslala :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
721
14.2.16 10:49

Mám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4766
14.2.16 11:00

@Krapina Mohla bych Ti poslat jednu knížku ve více formátech a zkoukla bys, jestli Ti to čtečka přečte?

Mě to přečte, ale przní mi jména, rozděluje nepochopitelně slova a někdy písmenka mění za jiné. Ať už nastavím jakékoliv kódováním nebo font, je to pořád stejně.

Ostatní knížky jsou naprosto v pohodě, jen tahle jedna jediná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
721
14.2.16 11:03

Jo, můžeš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4766
14.2.16 11:36
  • Nahlásit