Čeká nás spermiogram, prosím o rady

20.1.20 20:45

Čeká nás spermiogram, prosím o rady

Zdravím všechny,
po na poslední chvíli odhaleném mimoděložním těhotenství, odebrání jednoho vejcovodu a roku bezúspěšného snažení nás teď s manželem čeká řada vyšetření. První na řadě je spermiogram. Paní doktorka mi doporučila Olomouc, a já se jí nezeptala na kontakt. ????Můžete mi prosím poradit kam v Olomouci na spermiogram? Prý je možné, aby u toho byla i partnerka. Prosím poraďte, napište zkušenosti a jestli je to možné prosím i o odkazy nebo kontakty. Za každou zkušenost budu ráda. Předem moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1028
20.1.20 20:57

My byli v Mediolu a vše v pořádku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1169
25.1.20 19:39

@Zuzelda spermiogram vam udelaji v kazdem centru asistovane reprodukce. Neni se niceho bat. Partnerka u toho byt muze, pokud to je pro partnera lepsi, jinak bude mit v kabince jiste nejake casopisy, pripadne i videa, aby mohl vzorek ejakulatu dat do nadobky. Pokud toho partner nebude schopen v centru, muze i doma, ale jsou presne dana pravidla, jak vzorek uchovat a v jakem. casovem horizontu jej odvezt do centra. Hlavni je nestydet se, a uvedomit si, ze v centru je to rutina, za kterou partnera nebude nikdo hodnotit, to jen, aby z toho partner nemel zbytecne nervy. Kdyz uz to musi byt, tak si to treba aspon uzit, ze. Nejde o konec sveta. Jinak v realu. Partner prijde, bude zapsana jeho obcanka, dostane kelimek a bude nasmerovan do kabinek. A tam uz je to jen na nem. Behem vyvrcholeni nasmeruje ejakulat do kelimku, zavre kelimek a pak jej odnese zdravotni sestre.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama