Čekám dítě s ženáčem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 10:36
Čekám dítě s ženáčem

Dobrý den. Je to asi půl roku co něco mám se svým šéfem z brigády. Byl na mě milej, flirtovali jsme spolu a vždycky, když mě vezl z práce domů, tak něco bylo. Nejdřív jsem nevěděla, že má ženu. Řekl mi, že je rozvedený a až po nějaký době se mi přiznal, že je ženatý. Byla jsem na něj naštvaná, chvíli jsme se nestýkali, ale nakonec mě ukecal.
Asi před týdnem jsem zjistila, že jsem těhotná, což je průser, když otec dítěte je ženatý, ale o to větší, když vám je 18 a jdete do čtvrťáku na gymplu :zed: Řekla jsem mu to, byla jsem připravená i na to, že mě bude posílat na potrat, kdo by si chtěl komplikovat život s těhotnou osmnáctkou žejo. No ale on reagoval úplně jinak, než já jsem čekala. Řekl, že by se o nás rád postaral a jestli chci tak se rozvede a bude s námi. Takže to nechal na mě, jestli JÁ chci. Já teď vůbec nevím co mám dělat, kdyby byl s námi, tak to bude všechno lehčí a já bych si zvládla dodělat aspoň maturitu. Jenže nevím jestli bych zvládla žít s tím, že jsem rozbila něčí rodinu, ikdyž třeba né moc fungující.
Rodičům jsem ještě nic neříkala, dokud nevím jak to bude s tátou dítěte, ale od nich kromě finanční pomoci nic moc jinýho čekat nemůžu, protože oba mají hrozně časově náročnou práci, kterou mají rádi. Takže bych na dítě byla vážně prakticky sama.
Teď nevím co mám dělat, co byste v mé situaci dělaly vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 29 Další »
Reakce:
MyDestinka
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 13.08.19 10:39

Já osobně bych v 18, těhotná se zenacem, šla na potrat :nevim: Držím ale palce, ať se rozhodnes jakkoliv, aby to dobře dopadlo :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 10:41
@MyDestinka píše:
Já osobně bych v 18, těhotná se zenacem, šla na potrat :nevim: Držím ale palce, ať se rozhodnes jakkoliv, aby to dobře dopadlo :hug:

Já bych na potrat jít nezvládla. Vím, že bych si to pak vyčítala.

Uživatel je onlineAmelie30
Závislačka 3168 příspěvků 13.08.19 10:42
@Anonymní píše:
Dobrý den. Je to asi půl roku co něco mám se svým šéfem z brigády. Byl na mě milej, flirtovali jsme spolu a vždycky, když mě vezl z práce domů, tak něco bylo. Nejdřív jsem nevěděla, že má ženu. Řekl mi, že je rozvedený a až po nějaký době se mi přiznal, že je ženatý. Byla jsem na něj naštvaná, chvíli jsme se nestýkali, ale nakonec mě ukecal.
Asi před týdnem jsem zjistila, že jsem těhotná, což je průser, když otec dítěte je ženatý, ale o to větší, když vám je 18 a jdete do čtvrťáku na gymplu :zed: Řekla jsem mu to, byla jsem připravená i na to, že mě bude posílat na potrat, kdo by si chtěl komplikovat život s těhotnou osmnáctkou žejo. No ale on reagoval úplně jinak, než já jsem čekala. Řekl, že by se o nás rád postaral a jestli chci tak se rozvede a bude s námi. Takže to nechal na mě, jestli JÁ chci. Já teď vůbec nevím co mám dělat, kdyby byl s námi, tak to bude všechno lehčí a já bych si zvládla dodělat aspoň maturitu. Jenže nevím jestli bych zvládla žít s tím, že jsem rozbila něčí rodinu, ikdyž třeba né moc fungující.
Rodičům jsem ještě nic neříkala, dokud nevím jak to bude s tátou dítěte, ale od nich kromě finanční pomoci nic moc jinýho čekat nemůžu, protože oba mají hrozně časově náročnou práci, kterou mají rádi. Takže bych na dítě byla vážně prakticky sama.
Teď nevím co mám dělat, co byste v mé situaci dělaly vy?

Holka, kam jsi dala rozum. No co my tady, spíš co chceš ty. Já bych si dítě nechala, chlap ať se podílí finančně, ale od rodiny bych ho netahala. Když se bude chtít rozvést, ať se rozvede. A dle popisu ho zase tak moc nežereš. Ono na výběr moc nemáš, buď si dítě necháš nebo půjdeš na potrat.

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15560 příspěvků 13.08.19 10:42

Ja bych sla na potrat…

Příspěvek upraven 13.08.19 v 10:43

Uživatel je onlineAmelie30
Závislačka 3168 příspěvků 13.08.19 10:42
@Anonymní píše:

Aha, jsem dočetla. No pak už není co řešit. Čas ukáže.

Kassor
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 13.08.19 10:43
@MyDestinka píše:
Já osobně bych v 18, těhotná se zenacem, šla na potrat :nevim: Držím ale palce, ať se rozhodnes jakkoliv, aby to dobře dopadlo :hug:

Ja to bohuzel vidim stejne… :(

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15931 příspěvků 13.08.19 10:44

No super gratuluju je to idiot, když už si něco začnu s takovou žábou tak alespon dávám pozor, jinak holka uvědom si že když odejde od rodiny tak může časem odejít i od tebe

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 34653 příspěvků 13.08.19 10:44

Jdeš do čtvrťáku na gymplu. To znamená, že už víš co je antikoncepce a k čemu se používá. Po matuře asi míříš na výšku. No a otěhotněla jsi s ženatým chlapem. Rozhodně se poraď s rodiči. Kdybys byla moje holka, podpořila bych tě v každém případě. Ale taky bych ti řekla, že v tomto případě je rozumné rozhodnutí jít na potrat.

MyDestinka
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 13.08.19 10:44
@Anonymní píše:

No tak pak nevím, co chceš vlastně poradit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 10:45

Pokud vis, ze necheš jit na potrat tak rozhodne uvedom rodice co nejdriv. Bez jejich pomoci to bude velice tezke.

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1724 příspěvků 13.08.19 10:45

On má děti se svou ženou?

Ernais
Kecalka 414 příspěvků 13.08.19 10:46
@Anonymní píše:

Tak pak neni moc co resit, spis je otazkou jestli chces mit jako zivotniho partnera nekoho, kdo si takto rozbil uz jednu rodinu. V tomto neni snadne poradit, potrat je psychicky narocna vec, ale otehotnet v 18 s tim, ze bych mela strach, ze skoncim jako matka samozivitelka, taky neni uplne vyhra. No dobre to vsechno zvaz.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 10:47
@matkabagristy píše:
Jdeš do čtvrťáku na gymplu. To znamená, že už víš co je antikoncepce a k čemu se používá. Po matuře asi míříš na výšku. No a otěhotněla jsi s ženatým chlapem. Rozhodně se poraď s rodiči. Kdybys byla moje holka, podpořila bych tě v každém případě. Ale taky bych ti řekla, že v tomto případě je rozumné rozhodnutí jít na potrat.

Samozřejmě, že jsme se chránili. Já teda prášky neberu, protože to prostě do sebe cpát nechci, ale měli jsme vždycky kondom. Asi musel někdy prasknout a my si toho nevšimli, nebo já nevím :nevim: Rozhodně bych s ním nikdy bez kondomu nic neměla.

Ba-stet
Závislačka 2863 příspěvků 13.08.19 10:48

No, rodinu už jsi zřejmě rozbila tak jako tak. Až se šéfova žena dozví, že čeká dítě s osmnáctkou, zřejmě to nepřekousne… Jaký je Tvůj vztah k tomu chlapovi? Umíš si představit, že jste spolu? Já bych se asi přiznala rodičům, zařídila si to ve škole a zatím to nechala plynout. Nebudeš to mít lehké, ale dítě chceš, nějak to zvládneš… Držím palce..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 29 Další »
Váš příspěvek
Reklama