Čekání na rozhodnutí

20.5.17 20:13

Čekání na rozhodnutí

Dobrý den, děvčata. Je mi 45 a příteli 42.Žili jsme spolu rok, požádal mě o ruku…Ačkoliv ho velice miluji, náš vztah byl problematický..Začal si psát se ženami na fb, žádat je o schuzku.Pak mi slíbil s omluvou že toho nechá, že mu na mě záleží. Nechla toho začal se snažit i po pracovní stránce, abychom se měli lépe, protože já zatím práci nemám. Jsem epileptička a tak není tolik možností. Jenomže se mu nic nechtělo dělat, žádné aktivity, ani procházka ne.Jen po, ěrád spal, nechtěl nic řešit s tím že je unavený..Začal trpět i náš sexuální život a ten jsme měli hezký. Dopadlo to tak, že začal, ěríkat, že odejde, že potřebuje pauzu, že se dusí, že prý ho nenechám dýchat..Vím, že nikoho nemá, ale žije tak jak žil před tím než začal žít se mnou. Příležitostné melouchy, bydlení na azylové ubytovně kamarádi. Jsme spolu v tel, kontaktu bude to měsíc co je pryč. A já nevím sama jak dlouho bych ho měla nechat…Nechci na něj tlačit ani dávat ultimáta, na to musí přijít sám jak chce žít a nakolik mu záleží na mě a na našem vztahu. Já ho velice miluji a tenhle stav mě ničí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20.5.17 20:14

Omlouvám se překlep

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
735
20.5.17 20:24

Promiň, ale už je dost starý na to, aby byl samostatný a věděl, jak žít. Flákač z ubytovny se asi mění problematicky, pochybuju… Uvidíš, co přinese čas. Zatím pracuj sama na sobě, třeba přijdeš na jiné myšlenky, poznáš nové lidi, najdeš práci… Snad bude brzy líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6108
20.5.17 20:26

Tak uz ho hlavne nevolej zpatky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
20.5.17 21:20
@kočička1234 píše:
Dobrý den, děvčata. Je mi 45 a příteli 42.Žili jsme spolu rok, požádal mě o ruku…Ačkoliv ho velice miluji, náš vztah byl problematický..Začal si psát se ženami na fb, žádat je o schuzku.Pak mi slíbil s omluvou že toho nechá, že mu na mě záleží. Nechla toho začal se snažit i po pracovní stránce, abychom se měli lépe, protože já zatím práci nemám. Jsem epileptička a tak není tolik možností. Jenomže se mu nic nechtělo dělat, žádné aktivity, ani procházka ne.Jen po, ěrád spal, nechtěl nic řešit s tím že je unavený..Začal trpět i náš sexuální život a ten jsme měli hezký. Dopadlo to tak, že začal, ěríkat, že odejde, že potřebuje pauzu, že se dusí, že prý ho nenechám dýchat..Vím, že nikoho nemá, ale žije tak jak žil před tím než začal žít se mnou. Příležitostné melouchy, bydlení na azylové ubytovně kamarádi. Jsme spolu v tel, kontaktu bude to měsíc co je pryč. A já nevím sama jak dlouho bych ho měla nechat…Nechci na něj tlačit ani dávat ultimáta, na to musí přijít sám jak chce žít a nakolik mu záleží na mě a na našem vztahu. Já ho velice miluji a tenhle stav mě ničí…

Když chlap/žena řekne, že potřebuje ve vztahu „pauzu“, je to v podstatě kulantně řečeno rozchod. V kvalitním a funkčním vztahu nikdo žádnou pauzu nepotřebuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31432
20.5.17 21:42
@Terisos píše:
Promiň, ale už je dost starý na to, aby byl samostatný a věděl, jak žít. Flákač z ubytovny se asi mění problematicky, pochybuju… Uvidíš, co přinese čas. Zatím pracuj sama na sobě, třeba přijdeš na jiné myšlenky, poznáš nové lidi, najdeš práci… Snad bude brzy líp.

přesně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
942
21.5.17 18:07

Souhlasím s názory ostatních. Mám známou ve vašem věku, kterou přítel podvadi, dokonce ji několikrát zbil. A proc s ním je? Bojí se, ze uz nikoho nepotká. Vždyť toho máte ještě spoustu před sebou a někde čeká nějaký lepší, který nebude psát jiným a bude s vámi trávit čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11468
21.5.17 19:27
@kočička1234 píše:
Dobrý den, děvčata. Je mi 45 a příteli 42.Žili jsme spolu rok, požádal mě o ruku…Ačkoliv ho velice miluji, náš vztah byl problematický..Začal si psát se ženami na fb, žádat je o schuzku.Pak mi slíbil s omluvou že toho nechá, že mu na mě záleží. Nechla toho začal se snažit i po pracovní stránce, abychom se měli lépe, protože já zatím práci nemám. Jsem epileptička a tak není tolik možností. Jenomže se mu nic nechtělo dělat, žádné aktivity, ani procházka ne.Jen po, ěrád spal, nechtěl nic řešit s tím že je unavený..Začal trpět i náš sexuální život a ten jsme měli hezký. Dopadlo to tak, že začal, ěríkat, že odejde, že potřebuje pauzu, že se dusí, že prý ho nenechám dýchat..Vím, že nikoho nemá, ale žije tak jak žil před tím než začal žít se mnou. Příležitostné melouchy, bydlení na azylové ubytovně kamarádi. Jsme spolu v tel, kontaktu bude to měsíc co je pryč. A já nevím sama jak dlouho bych ho měla nechat…Nechci na něj tlačit ani dávat ultimáta, na to musí přijít sám jak chce žít a nakolik mu záleží na mě a na našem vztahu. Já ho velice miluji a tenhle stav mě ničí…

jestliže se někdo dusí vztahem, tak je ámen a nezlob se na mě, napsat to člověk v jeho letech, to ještě umocňuje ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11468
21.5.17 19:28
@Anyys píše:
Souhlasím s názory ostatních. Mám známou ve vašem věku, kterou přítel podvadi, dokonce ji několikrát zbil. A proc s ním je? Bojí se, ze uz nikoho nepotká. Vždyť toho máte ještě spoustu před sebou a někde čeká nějaký lepší, který nebude psát jiným a bude s vámi trávit čas.

tak to je fakt důvod, proč s ním nadále ztrácet čas :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11468
21.5.17 19:29
@nostress píše:
Když chlap/žena řekne, že potřebuje ve vztahu „pauzu“, je to v podstatě kulantně řečeno rozchod. V kvalitním a funkčním vztahu nikdo žádnou pauzu nepotřebuje.

very wellllll ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama