Čekání po ovulaci

Anonymní
13.2.20 11:36

Čekání po ovulaci

Ahoj holky, kdo jste kolem ovulace nebo pár dní po, pojďte si zkrátit cekani na termín ms :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
13.2.20 19:31
@Anonymní píše:
Ahoj holky, kdo jste kolem ovulace nebo pár dní po, pojďte si zkrátit cekani na termín ms :lol:

Aaaa já se přidávám, je to neskutečná doba, jsem 5DPO. Se skoro manžou se snažíme už osmi měsíc, tak doufám, že to tento měsíc konečně vyjde. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.2.20 20:10

Já tak 1-2, teda odhadem z ultrazvuku z minulého týdne, jinak jsem příznaky neměla, jen ten výtok…tak snad :kissing_cat: ty máš ovu nějak potvrzenou? Jako už teď vím že tento měsíc mi hrabne :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.2.20 20:23

No, na UTZ jsem nebyla, pouze jsem zkoušela ovu testy, dva dny byly téměř pozitivní, pak čárka slabla, takže ani nevím, ale podle pocitu OVu proběhla, už to i poznám :D po takové době zkoumání. V prosinci jsem měla cystu, která už tam díky bohu není, tak stále čekáme na zázrak. Tento měsíc jsme zkoušeli gel na podporu početí conceive plus a ještě bereme Fertility Blend. Zda vitamíny pomohou netuším, ale pro ten pocit, po takové době snažení :rofl:

• Nahlásit
  • Citovat
243
14.2.20 09:31

Ahoj holky, já jsem dnes 11 DPO a pořád nic…dnes je Valentýn a přesně před rokem mě manžel požádal o ruku, tak by bylo hezký oznámit mimi :( ale je sněhobílo :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.2.20 14:57

@LucieHnatova třeba je ještě brzy, někdo vidí slaboulinkou carecku až pár dní po vynechání ms. Každopádně vím, jak ti je. Já se těšil, že dám příteli dárek k Vánocům, to nevyšlo, tak v lednu k narozeninám, to bohužel taky nevyslo :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
14.2.20 15:34

Jo to si říkám pokaždý že by byla krásná příležitost k oznámení :lol: a prd. Já čekám menstruaci až tak za 12 dní, tak to bude dlouhyyy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.2.20 15:53

@Barbboraaa třeba se zrovna dočkáme, i když já už to tak trochu vzdávám.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.2.20 16:47

Ahojte, já bych měla dostat MS v pondělí/úterý, samozřejmě si moc přeji, aby už konečně nepřišla. Snažíme se už 8. měsíc a je to nekonečné. U nás v rodině a všude kolem mě všechny těhotné napoprvé nebo omylem. Předtím, než jsme se začali snažit jsem byla na prohlídce u gynekoložky, jestli je vše OK, abychom se nesnažili zbytečně, kdyby něco bylo špatně, řekla, že jsem v pořádku, nikdy jsem neměla žádné gynekologické ani zdravotní problémy, tak jsem čekala, že se zadaří max do 3. měsíců snažení. Přítel byl na spermiogramu cca před 10 lety (bývalá ho tam poslala, dítě spolu ale neměli) a taky v pořádku. Vánoce jsem obrečela, měla jsem zpoždění 4 dny a nakonec zas nic, fakt jsem už věřila na vánoční zázrak. Dnes si říkám, že když je ten Valentýn, pořád si tyhle věci říkám a pak mě to spíš víc mrzí. Beru už 11 měsíců kyselinu listovou, přestala jsem pít kafe a alkohol (to mě štve asi nejvíc :D), začala jsem zdravěji jíst a přestala jsem se v práci stresovat, při plodných dnech používáme Conceive Plus (už 5 měsíců), vždy ještě tak 10 minut ležím, piju bylinky prostě dělám všechno co jsem kde vyčetla - jeden měsíc jsem brala i Robitussin, že prý podle studií zjemňuje poševní hlen a spermie mají lepší cestu. Takže prostě nechápu, proč se nedaří. Za těch 8 měsíců jsem si ale už prošla tolika zklamáními a proplakala jsem tolik slz, že jsem se už dostala do té fáze, kdy je mi to je jedno. Náš vysnění měsíc narození je už dávno v tahu, v práci mě to štve, protože chci miminko a ne chodit do práce. Tak snad se už brzy zadaří. Za 2 měsíce mám narozeniny.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.2.20 16:55
@Anonymní píše:
Ahojte, já bych měla dostat MS v pondělí/úterý, samozřejmě si moc přeji, aby už konečně nepřišla. Snažíme se už 8. měsíc a je to nekonečné. U nás v rodině a všude kolem mě všechny těhotné napoprvé nebo omylem. Předtím, než jsme se začali snažit jsem byla na prohlídce u gynekoložky, jestli je vše OK, abychom se nesnažili zbytečně, kdyby něco bylo špatně, řekla, že jsem v pořádku, nikdy jsem neměla žádné gynekologické ani zdravotní problémy, tak jsem čekala, že se zadaří max do 3. měsíců snažení. Přítel byl na spermiogramu cca před 10 lety (bývalá ho tam poslala, dítě spolu ale neměli) a taky v pořádku. Vánoce jsem obrečela, měla jsem zpoždění 4 dny a nakonec zas nic, fakt jsem už věřila na vánoční zázrak. Dnes si říkám, že když je ten Valentýn, pořád si tyhle věci říkám a pak mě to spíš víc mrzí. Beru už 11 měsíců kyselinu listovou, přestala jsem pít kafe a alkohol (to mě štve asi nejvíc :D), začala jsem zdravěji jíst a přestala jsem se v práci stresovat, při plodných dnech používáme Conceive Plus (už 5 měsíců), vždy ještě tak 10 minut ležím, piju bylinky prostě dělám všechno co jsem kde vyčetla - jeden měsíc jsem brala i Robitussin, že prý podle studií zjemňuje poševní hlen a spermie mají lepší cestu. Takže prostě nechápu, proč se nedaří. Za těch 8 měsíců jsem si ale už prošla tolika zklamáními a proplakala jsem tolik slz, že jsem se už dostala do té fáze, kdy je mi to je jedno. Náš vysnění měsíc narození je už dávno v tahu, v práci mě to štve, protože chci miminko a ne chodit do práce. Tak snad se už brzy zadaří. Za 2 měsíce mám narozeniny.

Jakobych se ve tvém povídání viděla. Jsem na tom úplně stejně. Ono možná chce opravdu všechno vypustit z hlavy a najít si nějaké koníčky, nějak se zabavit a nebo se na to prostě vykašlat. Říká se to lehce, a hůř se to dělá, jsem to stejné. Jsem dnes 6DPO a začala mě hrozně bolet práva půlka v křizi a trochu se mi prsa stala citlivější.. Bohužel to zase pricitam PMS. My se na to opravdu budeme muset vyprdnout a chránit se, protože v červenci letíme na dovolenou a v prvním trimestru se létat nesmí, takže jsem to opět obrecela, protože si říkám, co kdyby náhodou ty tři měsíci byly zrovna ty pravé..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.2.20 17:56

Jako za mě nejde na to nemyslet. Nechápu jak někdo řekne že to strašně řešil a pak se na to úplně vykašlal a provedlo se. Já teda vždycky si řeknu že co když se zrovna provedlo :lol: a to si myslím že to až tak neprožívam. Ale už bych chtěla no… A berete něco?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.2.20 18:18
@Anonymní píše:
Jako za mě nejde na to nemyslet. Nechápu jak někdo řekne že to strašně řešil a pak se na to úplně vykašlal a provedlo se. Já teda vždycky si řeknu že co když se zrovna provedlo :lol: a to si myslím že to až tak neprožívam. Ale už bych chtěla no… A berete něco?

My pouze Fertility Blend a gel na podporu conceive plus. Dva měsíce zpět jsem zkoušela ještě gynex. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.2.20 15:50
@Anonymní píše:
My pouze Fertility Blend a gel na podporu conceive plus. Dva měsíce zpět jsem zkoušela ještě gynex. :-)

Tak to určitě stačí :) no já sem měla pořád vnitřní pocit že to teď klapne a už mě nějak opouští :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.2.20 18:46
@Anonymní píše:
Tak to určitě stačí :) no já sem měla pořád vnitřní pocit že to teď klapne a už mě nějak opouští :lol:

Ten už jsem měla tolikrát, a nikdy bohužel. Někde tam v hloubi doufám, že by to už konečně vyjít mohlo, ale kdo ví :D

• Nahlásit
  • Citovat
314
15.2.20 19:42

Ahojte holky, taky se pridavam. Mame uz jednoho prcka (10mesicu), ale ja chci hrozne dalsi. Nechranime se od listopadu a zatim nic. Prvni tehu se zadarilo hned druhy mesic. Mam ted trochu problem se kterym bojuju- muj cyklus uz 3× po sobe byl jen 17 dni. Ja to nikdy neresila, jestli je to spatne nebo ne, az ted v lednu jsem zjistila, ze takhle otehotnet nejde :tired_face: zacala jsem teda brat pyridoxin a tento mesic je to uz 19DC a zatim nic :pray: :pray: navic jsem mela pocit, ze az vcera byla ovu (hlen a cipek hrozne vysoko), ale jinak to nepoznam- testy mi nikdy pozitivne nevychazely. Samozrejme jsem chlapa hned donutila na to hupsnout :joy: ted teda taky cekam no. Tak kez by nam to vsem tady vyslo :pray: :pray: ale cekani je nekonecne..

Příspěvek upraven 15.02.20 v 19:48

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama