Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
My je vždycky vybíráme až na poslední chvíli a celkem náhodně
Kdysi jsem říkala že bych nikdy nedala staré české jména… tak máme Marii Annu, Hermínu Ladu a teď čekáme Andělu Janu
A teď jsme to jméno měnili snad 5×
Tak snad už je to definitivní ![]()
Také jsem před těhotenstvím měla jasné favority, i na děvče i na chlapce, a teď v 7. tt mám absolutně jiné nápady
Líbily se mi spíše exotické nebo ne úplně všední a teď se mi nejvíc líbí Alžběta a Jindřich
Jsem zvědavá, jak se to bude s postupem těhotenství měnit. ![]()
Přesně proto jsem doufala, že budu mít jména vybraná před těhotenstvím, kdyby mi náhodou vlivem hormonů hráblo a vymýšlela bych nesmysli…No uplně to nevyšlo, pro kluka jo, to je dané už roky, ale pro tu holku teď v těhotenství (ještě nevíme pohlaví) mi žádné nepřipadá to pravé…tak snad to bude kluk
…stejně miminu tím jménem říkáme už celé těhotenství ![]()
@Nika91 tahle kombinace jmen by mě nenapadla. Moc se mi líbí vaše Hermina.
![]()