Cena ivf a ket

Anonymní
28.9.21 20:49

Cena ivf a ket

Zdravim, byl by nekdo ochotny mi objasnit par veci ohledne ivf a ket?? Uz se v tom zacinam ztracet :-( jsem po odberu vajicek, mam 4 zamrezene embria a mam za sebou prvni neuspesny ket. Pojistovna ket nehradi- to znamena ze za kazdy transfer budu platit ( tedy 4 transfery pokud se nezdari)??? A kdyz mi dojdou embria, podstoupim dalsi ivf na pojistovnu??? Snad jsem to napsala srozumitelne. Moc dekuji za Vas cas :-)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
517
28.9.21 21:11

U každého cyklu IVF hradí pojišťovna jeden (první) transfer - buď ET nebo KET, pokud k ET nedojde. Všechny další KETy hradíš sama.

Pokud budeš podstupovat další cyklus IVF, pojišťovna ho hradit bude. Na pojišťovnu jdou čtyři cykly IVF (příp. tři, pokud v prvním cyklu IVF došlo k transferu dvou embryí najednou).

Snad jsem to sepsala srozumitelně ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
28.9.21 21:36

@aret1 mockrat dekuji… uz v tom mam jasno :-) to je tolik informaci ze uz se v tom zacinam ztracet… 😂 a pripadam si mimo…

Příspěvek upraven 28.09.21 v 21:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.21 21:36

U každého cyklu hradí pojišťovna první ET/KET? Tak to čtu poprvé.

• Citovat
  • Nahlásit
42538
28.9.21 21:40
@Anonymní píše:
U každého cyklu hradí pojišťovna první ET/KET? Tak to čtu poprvé.

Ano u těch placených hradí první vložení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
517
28.9.21 22:06
@Rezninka píše:
@aret1 mockrat dekuji… uz v tom mam jasno :-) to je tolik informaci ze uz se v tom zacinam ztracet… 😂 a pripadam si mimo…Příspěvek upraven 28.09.21 v 21:36

Jo jo, než se v tom člověk zorientuje, chvilku to trvá. Držím palce, ať se další KET vydaří ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
29.9.21 15:31

@aret1 dekuji… sice porad neco ctu ale uz v tom mam gulas 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
936
29.9.21 15:48

Přesně jak se píše výše. Pokud nedojde k transferu čerstvého embrya - et, uhradí ti pojišťovna první ket😊

Příspěvek upraven 29.09.21 v 17:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2228
29.9.21 16:17
@aret1 píše:
U každého cyklu IVF hradí pojišťovna jeden (první) transfer - buď ET nebo KET, pokud k ET nedojde. Všechny další KETy hradíš sama.

Pokud budeš podstupovat další cyklus IVF, pojišťovna ho hradit bude. Na pojišťovnu jdou čtyři cykly IVF (příp. tři, pokud v prvním cyklu IVF došlo k transferu dvou embryí najednou).

Snad jsem to sepsala srozumitelně ;)

4 IVF jsou hrazeny v případě, že se vkládá při prvních dvou u ET jedno embryo a ne dvě. Kdyby se vkladala 2 embrya, tak jsou hrazeny jen 3 IVF.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat