Trombóza z léků při IVF?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.9.21 20:32

Trombóza z léků při IVF?

Ahoj holky,

čekám právě na výsledky 2. KETu v prvním cyklu a od včerejšího dne mě bolí lýtkový sval na levé noze.
Neměla jsem žádnou křeč.. ale lýtko bolí jako po křeči. S ohledem na to, že beru při stimulovaném cyklu (nativ bohužel není možný) hodně léků, hned mě napadlo, zda by to nemohla být trombóza. Pokud to do zítřka nepřejde, asi zkontaktuji praktika i CAR, ať poví co a jak… Ale nemáte někdo s tím zkušenost?
Lýtko není nateklé, teplé ani červené, ale bolí. Není to nijak extra velká bolest, ale cítím ho.
Nechci panikařit, ale protože těch tabletek beru hodně, tak.. nechci ani nic podcenit. Co si myslíte vy? Máte nějakou zkušenost?

Beru aktuálně estrofem 2-1-2, utrogestan 2-2-2, prednison 2, aspirin protect 1 a píchám si denně prolutex. K tomu jsem měla v den transferu a následně 3 a 5 den ovitrelle. Takže nálož je to solidní.. ale.. byl mi předepsán i ten aspirin, tak si říkám, jestli jen nepanikařím zbytečně.

Díky moc za rady a tipy.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
71633
22.9.21 20:51

Je to významný rizikový faktor. Bez ultrazvuku to tu nerozštípnem. Aspirin není prevence žilní trombozy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
22.9.21 20:57

Zítra asi hned ráno zkontaktuji jak kliniku, tak i praktika. Nechci nic podcenit. Ráda bych, aby tento pokus konečně vyšel… ale toto mě trochu rozhodilo. Estrofem jsem brala i u ET a prvního KET, ale toto cítím prvně.
Vím, že může jít i o náhodu, ale nechci raději riskovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat