Nemohu mít děti, najdu si někoho?

23.9.21 07:46

Nemohu mít děti, najdu si někoho?

Ahoj vsem,
mam vrozenou genetickou poruchu pri ktere je nedoporucovano mit deti. je 50% sance, ze to zdedi a druha vec je, ze me muze samotne tehotenstvi ohrozit na zivote.

V souvislosti s tim jsem se tak nejak od dospelosti postupne smirovala, ze deti mit nebudu. A uz jsem v tom bode, kdy na to obcas pomyslim, je mi z toho smutno, ale zazenu to tim, ze v tom nevidim smysl. A mozna je to spis stesk po nekom vedle me.

Nicmene… je mi 30. A nedovedu si ted predstavit najit zivotniho partaka, ktery se proste smiri s tim, ze deti mit nebudeme.
Podvedome se navazovani vztahu i dost branim, protoze si nedovedu predstavit na to privest rec. Ale uz jsem sama par let a nekdo mi vedle sebe hodne chybi:(.

Jak byste tohle resily? Ma to vubec nejake vychodisko? A jsou vubec v dnesni dobe muzi kolem meho veku, kteri deti nechteji? Komunikovaly byste to hned a na rovinu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64749
23.9.21 07:47

@PajaMaja74 říct to na začátku a na rovinu.. není problém najít partnera, ne každý potřebuje děti k životu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2469
23.9.21 07:51

V tomhle věku je velká prevděpodobnost, že narazíš na muže, kterej už děti má, ale s partnerkou nežije, takže šance je… znam pár případů, kdy se naopak rozešli, protože rozvedenej kluk s dětma už další nechtěl, ale nová partnerka ano.
Ale i když narazíš na svobodnýho bezdětnýho, tak šance je, ne každý má dítě jako smysl života, jen je potřeba si tyhle věci vyjasnit hned

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70929
23.9.21 07:52

Seznamka. Prostě hledas specifickeho člověka, výběr je omezený. Myslím, že chlapů bude rozhodne víc, než ženských. Teoreticky by šel I chlap s dítětem, ale byla bych opatrna a rozmyslela to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3253
23.9.21 07:52

Myslim, že se dá najit chlap, co nechce děti. Aspoň já jich mám okolo sebe několik. Taky je spousta chlapů, co si deti „udělali“ pod natlakem partnerky. Když to řekneš na začátku, je to fér.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
23.9.21 08:00

Souhlasím, řekni to hned na začátku, ať neinvestuješ do vztahu, který na tomhle ztroskotá. Já si taky myslím že spousta chlapů se obejde bez dětí a jinak pořád je možnost si dítě adoptovat a udělat někomu hezký život 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3346
23.9.21 08:05

@PajaMaja74 Tak to riziko prenosu se da zcela vyloucit umelym opodnenim a vysetrenim embryi. To, ze je to nebezpecne pro tebe si musis uz zvazit sama. Typicky me u tebe napadl Marfanuv syndrom - tam je to tehotenstvi dost rizikove, ale zalezi na konretnim zdravotnim stavu zeny. Nevim, co mas ty za nemoc, ale vzdycky je dulezite posoudit konkretni stav. Znam holku, co sla do tehotenstvi s pomerne vzacnou chorobou a nikdo ji nebyl schopen rict, nakolik ji to poskodi, ale zvladla to (trochu se jeji stav zhorsil, ale je stastna jako blazen). Hrozne zalezi, jak moc ty chces/neches deti: dalsi reseni je nahradni matka - pokud budete mit stesti a penize, nejakou najdete.

Co se tyce partnera, tak si jednak muzes najit muze, ktery uz deti ma a nebo nekoho, kdo deti nechce. V obou skupinach muzi jsou a je jich dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4351
23.9.21 08:10

@PajaMaja74 nevidela bych to tak pesimisticky, chlapu, kteri nechteji deti znam hodne, jen je treba si to vzajemne vyjasnit co nejdriv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
331
23.9.21 08:12

Říct to z kraje vztahu a neredukovat si sama sebe na dělohu s nožičkama. Jsem člověk a mám jiné kvality, než jen to potenciální rození dětí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.21 08:32

Najdi si rozvedenyho s detma. Ti uz obvykle dalsi deti nechteji. Nebo prenecham manzela. Ten zjistil ze nesnasi deti az kdyz uz byly na svete. A uz me pekne stve. Kdyz se rozvedeme, bude chtit zenskou co nema a nebude mit deti. Je mu 38. Zvladnes stridavku?

• Citovat
  • Nahlásit
18577
23.9.21 08:37
@Anonymní píše:
Najdi si rozvedenyho s detma. Ti uz obvykle dalsi deti nechteji. Nebo prenecham manzela. Ten zjistil ze nesnasi deti az kdyz uz byly na svete. A uz me pekne stve. Kdyz se rozvedeme, bude chtit zenskou co nema a nebude mit deti. Je mu 38. Zvladnes stridavku?

To je dobrej podnět, když už tady je mimibazárek, tak by mohli zřídit i partnerobazárek…přenechám chlapa za odvoz :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2766
23.9.21 08:40
@Anonymní píše:
:lol: :lol: To jste moc hodná :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
977
23.9.21 08:42
@Anonymní píše:

A proč by se měla spokojit s použitým, když si může vybírat z těch, kteří měli jasno a děti si nepořídili? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3631
23.9.21 08:42
@pohledzdruhestrany píše:
To je dobrej podnět, když už tady je mimibazárek, tak by mohli zřídit i partnerobazárek…přenechám chlapa za odvoz :mrgreen:

Značka :děti ve stridavce ;)

Tak zase je hezký, že mu přeje nový vztah

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6753
23.9.21 08:48

Určitě to rikej hned na rovinu a myslím že v kategorii 35+ je větší šance najít chlapa s dítětem, než bez dítěte.. Tím by to mohlo být vyřešeno a taky bych řekla, že je dost lidí co děti vůbec nechce, takže šance na vztah bez dětí je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat