Černá hora - Budva

16
29.5.06 07:00

Černá hora - Budva

ahoj,
jedeme na dovolenou do černé hory do města Budva.Mám 18 měsíčního syna a samopzřejmě nemůžu všechny věci tahat s sebou.
Chtěla bych se zeptat,nebyla tam náhodou některá z Vás nebyla,snad pleny, nějaké ty hračky /lopatka,kyblík apod./ se tam koupit dají,ale je tam třeba obchod , kde seženu nočník?
díky předem

ahoj Petra a Lukášek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

53
29.5.06 08:53

Ahoj Nikol,
v Černé hoře jsme byli loni v červnu, já ještě s břichem. Bydleli jsme ve Sv. Stefanu(doporučuju na prohlídku) a v Budvě jsme měli v hotelu známé, takže jsme se tam byli několikrát vykoupat. Obchody jsme tam neprolézali, ale je to větší město a obchodů je tam dost. Kyblíčky a pleny tam budou určitě a nočník snad taky. Žije tam dost lidí, takže to tam taky potřebují. Jinak se nám tam líbilo, jestli se budete chtít někam podívat, tak doporučuju Petrovac, je tam hezká městská pláž a korzo přímo u moře. Na druhou stranu nedoporučuju s dítětem Ulcinj, ale ten je až u albánských hranic, žijou tam už většinou Albánci, tak jsem tam nějak neměla nejlepší pocit. jo, a jinak se tam většinou pláže platí. Ale to už asi máte zjištěno. Tak přeju krásnou dovolenou, já už se taky těším, za tři týdny Chorvatsko.
Pa, Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
464
29.5.06 09:15

Ahoj Nikol, mě jenom napdlo, že pokud to vše chceš koupit tam, tak to tam taky chceš i nechat? To mě by asi bylo líto za to vyhodit peníze. A pokud si na to budeš muset nechat místo v autě (kufru,…) na cestu zpět, tak by se ti to tam mělo vejít i na cestu tam. Promiň, pokud jsem tě špatně pochopila… Ziza.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
29.5.06 12:03

ahoj Zizo,
my letíme letadlem a syn má atopický ekzem a alergik na vaječný bílek,a po spoustě potravin se mi hned osype,tak se budu snažit zabalit ,co nejvíce skleniček s jídlem,navíc slunečník,kočár,postýlka,no prostě na nočník a nějaké hračky už mi v kufru fakt nezbyde místo .No a nazpátek už budu mít asi místo v kufru ,takže samozřejmě se to budu snažit vzít s sebou domů.
ahoj Petra a Luky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
200
6.6.06 11:15

Černá Hora

My byli v ČH loni v červenci a až na to šílený vedro super :D Doporučuju s prckem pokoj s klimatizací - my tam bez ní měli 30 st. v noci-fakt skvělý spaní… Ale jinak v obchodech mají to samý co tady, ceny rozumný (oproti Chorvatsku), výborný a levný nanuky na plážích, mňam mňam a to ovoce, jedli jsme tam pořád výborný melouny :D My byli právě v Petrovacu, malý příjemný městečko a za pláž jsme nikde neplatili, tak nevím… Pláže jsou docela čistý a skoro nikde žádní Češi. Černou Horu doporučuju :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30305
27.6.12 09:19

BUDVA-Černá Hora

Ahoj, tato diskuze je stara sest let. ZA dva tydny letime sem i my, s nasimi ctyrmi torpedy. Mate nektera nejake info z mista?? Ceny stale priznive, lide stale vstricni a okoli vhodne??
Diky za kazdy postreh

PS
Jido veskere si hodlame kupovat TAM. Narazila jsem na ceny salamu a syru-je mozne, ze by tyhle dva typy potravin byly v CH tak predrazene??? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30305
27.6.12 12:35

Nikdo nic? Ze bychom byli prvni?;-);-);-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.2.13 07:57

@farska
ahojky, chtěla bych se tě zeptat, jak bylo s dětmi v černé hoře??? Letos se tam také chystáme (přímo do Budvy) rodina mě straší, že s malým dítětem to tam není vhodné, že je tam špína atd atd.. proto se chci zeptat, jaké to tam bylo, zda dovolenou doporučujete??? Platí se tam za pláže atd??? Díky za info :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
101
10.2.13 08:23

Taky máme v plánu letos jet do Černé hory, tak budu taky ráda za nejaké info :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60
10.2.13 08:37

Holky, tcháni tam jezdí už 3roy, podle idea je am krásně čistá da.Oni si to chválí tam :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.2.13 08:40

Takže když tam pojedeme s 2,5 letým prckem, neuděláme špatně??? Podle fotek je to vsechno krasny, libi se mi tam moc.. někdo chválí, druhý si stěžuje.. ale to tak prostě bývá..
prý se tam skoro za vse platí, pláže, slunečníky, lehátka (dokonce i za vlastní) pak vystupy na nejaké vyhlidky atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.2.13 08:40

Slysela jsem, ze jsou tam hodne preplnene plaze, hlava na hlave, takze jet rozhodne mimo sezonu.. my jedeme az v zari..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30305
10.2.13 10:25

Tak Budva je nadherna, i kdyz preplnena taky/Rusove/ :jazyk: vecerni a nocni promenady a nocni osvetlena Budva jsou naadhernyyyy----
Plaze jsou bohuzel plne lehatek a slunecniku, vse je to predchystano tak, aby jstze za to hned calovali…Nechavaji jen malicky kousek u vstupu do more pro „rucnikare“..Takze jsme chodili rano po osme na plaz, abychom si zabrali mistecko. Nedelalo nam to problem, vstavame vcelku brzy a uz v devet tam byl desny hiiiiic/leteli jsme v cervenci/.Jinak dceny super, i kdyz dal do vnitrozemi by bylo jiste levneji.
Budva je ale taky nejdal od hl. letiste, coz znamena, ze kdyz jsme prileteli v patek v osm vecer, tak jsme pak jeli busem asi dalsi dve a pulhodiny/diky zacpe na hlavni trase kolem more/. Takze doprava na a z letiste narocnejsi. Ale kdyz jsme to zvladli my se ctyrma, zvladnete taky. My leteli z Kovotourem, naprosta spokojenost, delegatka jedinecna a sluzby taky!!!Byli jsme ve vile Drago, obrrrrovske apartmany, i pro nas hafo mista.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30305
10.2.13 10:26

Jo-a nejmladsi mela necely dva roky, takze se s 2,5 letym neboj. A to je ta nase pekna dracice :kytka: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.2.13 12:40
@farska píše:
Jo-a nejmladsi mela necely dva roky, takze se s 2,5 letym neboj. A to je ta nase pekna dracice :kytka: :kytka:

jo tak to je naše malá taky :) moc děkuji za informace.. my teda jedeme až 8. září, takže doufám, že pláže přeplněný nebudou a vedro moc veliký taky ne. Jedeme autem, přes noc, tak jsem zvědavá :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama